Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne verujem da kukate na Dženkinsona, Remzija i Mertezakera koji su danas bili dobri... Kazorla se video nije, a njega niko nije ni pomenuo. Ovde je pljuvanje izgleda stvar navike, a ne realnog stanja na terenu. Jebeš ti golove sanderlendu i stokama, kad on ne može da se sastavi na malo jačoj utakmici.

    Comment


    • Spursi sa velikom serijom nepobjedivosti idu na LFC. To ce biti paklena utakmica.

      Vertonghen MOTM.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Bice strasna tekma za vikend... Dobri Spursi danas, solidni, ali opet nije to to, mada je ovakva igra dovoljna za Arsenal... Ne treba vise sumnjati koja je kvalitetnija ekipa...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Bice strasna tekma za vikend... Dobri Spursi danas, solidni, ali opet nije to to, mada je ovakva igra dovoljna za Arsenal... Ne treba vise sumnjati koja je kvalitetnija ekipa...
          A imaju mislim seriju od 11 tekmi u ligi bez poraza. Najjace je za ekipu kad ne igra dobro a samo kalemi bodove.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ako malo zategnemo odbranu, nema sanse da se nama setaju ovako kao sto su danas u par navrata. Generalno bezidejni u zadnje vreme i Bejl ih cupa. Nazad su tanki. Ako uzmemo loptu kao sto uvek kuci uradimo i bude visok procenat poseda nece oni dati vise od jednog da jebe rak raka. A mi smo mnogo dobri sa loptom poslednjih mesec ipo.
            sigpic

            Comment


            • Samo se nadam da je ovde dosao kraj price o velikom Giroud-i i sezoni prilagodbe,frajer je ubleha zesca,ubio se za Stoke ili West Ham.

              Nije za Arsenal ovo nedostizno,ali s obzirom kako igraju mislim da ce ipak ostati bez LP iduce sezone,a mozda bi to bilo i najbolje pa da se pocne sa kompletnom rekonstrukcijom tima jer bilo je samo pitanje vremena kada ce sve ovo puci.Tottenham nista specijalno danas,ali ipak dobise i upravo ovako dobijene utakmice su razlika izmedju ulaska i neulaska u LP.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Vertonghen MOTM.
                Apsolutno. Ako je razlika recimo izmedju Junajteda i Sitija jedan RvP, tako je izmedju Arsenala i Sparsa jedan Jan.

                Govorim ovo jer su se u oba slucaja timovi borili oko doticnog igraca i taj igrac za sada, u ovom delu sezone, pravi razliku izmedju ta 2 tima.

                Arsenal poceo odlicno, agresivno, sa mnogo ulozene energije ali zato katastrofalno postavljena visoka odbrana protiv jedne od najbrzih ekipa u ligi. Musa je mene pozitivno iznenadio, ja ga nisam gotivio kao neki, ali je danas doktorski odigrao. Drzao je sredinu kad je trebalo, kada je kretao napred sanse su se pravile.

                Ima vremena i za Arsenal da preokrene ovo, jer Sparsi u narednih 7 meceva igraju sa Liverpulom (gosti), Svonsijem (g), Evertonom (k), Celzijem (g) i Sitijem (k).

                I za kraj, kad pomislim da su Aron Remzi i Dzon Obi Mikel bili na korak od Old Traforda -

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  A imaju mislim seriju od 11 tekmi u ligi bez poraza. Najjace je za ekipu kad ne igra dobro a samo kalemi bodove.
                  Pa to jue poenta, pocinju da lice na pobednicki tim, dobijaju pobednicki mentalitet. Samo Moussa i Bale igrali, ostali tamo vamo. Ali danas je Lennon iskocio, sjajan bio.

                  Ali sam se za Moussu uplasio kad je lezao, sreca pa nije nista ozbiljno, bar se nadam...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Verthrongen je cak zeleo u Arsenal, ali je Wenger hteo da Jan igra na poziciji zadnjeg veznog, a ne u odbrani.
                    Nikada mu necu oprostiti taj nerealizovan transfer(ovo ponavljam od leta ).
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Samo se nadam da je ovde dosao kraj price o velikom Giroud-i i sezoni prilagodbe,frajer je ubleha zesca,ubio se za Stoke ili West Ham.
                      Nemoj tako, nije mu bio dan, ne odgovara mu Totenhemov stil igre. Videces protiv QPR-a ili tako nekog kad Arsenal bude vodio 2-3 razlike kako ce da daje golove.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ko je kod oba gola uzeo loptu igracima Arsenala,ko je ucinio da Wilshere nema nigdje,ko je izgubio ako se ne varam samo jednu loptu,jeste malo prljavo igrao ali covjek je BLEK STENA,dok je Parker pored njega samo gubio lopte,ali je spasio onom asistencijom Lennonu dosta toga...

                        S obzirom da je najveca klasa Jack je bio najlosiji,gubio je lopte,slabo je i primao loptu i nista realno nije uradio

                        Verthongen mi je bio najbolji,covjek perfektno cita igru i igra vrlo cisto,pravi gospodin i to je osvrt moj za sada
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • evo glasanje za cover sliku na fejsu ;)

                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Malo vise je on igrao prljavo Akane, al dobro. Jebiga on je bio kljuc. Pokidao je danas, nazalost po Arsenal...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Malo vise je on igrao prljavo Akane, al dobro. Jebiga on je bio kljuc. Pokidao je danas, nazalost po Arsenal...
                              Nije on igrao nesto preterano prljavo, mozda u par navrata. Igrao je cvrsto kao i uvek, samo sto je cvrstina nepoznata rec Arsenu Vengeru.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Malo vise je on igrao prljavo Akane, al dobro. Jebiga on je bio kljuc. Pokidao je danas, nazalost po Arsenal...
                                Jbg takav je igrac,covjek kontakta i blizine,npr vidio si onaj kontakt gdje se povrijedio u duelu sa Wilsherom,ide na ivici i cesto kao u tom slucaju uzme loptu i ne napravi faul,cesto i napravi ali ne ide seljacki da povrijedi.Ne buni se nista kad se faul svira,stane i suti,kao Xabi u Realu a ja to cijenim...

                                Neobjasnjivo mi je da Arsnel cijelo prvo poluvrijeme napada preko desnog beka
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X