Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav gol Cissea jbt, svaka cast.

    City dobi 2:0 iako nisu igrali perfektno, ali opet dovoljno. Chelsea je imao penal, nisu iskoristili i City lagano kaznio to. Tevez cim je usao, odmah napravio prevagu na terenu.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Prelepo...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Meni onaj Milner u City nikako ne bi igrao u ekipi.. Decko je X puta izgubio loptu ili nije potrcao ka njoj. Sto je komentator rekao da je Mancini rekao za Nasrija da je lenjivac i da ga zanima samo novac.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Citi nije igrao ponovo nista specijalno,ali zato celzi sto ne moze kad gubi da predje pola a ima takve igrace stvarno sramota
            Pod hitno da sredi oko novog trenera jel rafa moze samo da unazadi ekipu kao sto je uradio sa Liverpulom

            Comment


            • Samo da zahvalim Papisu Siseu na rekordnom broju lajkova koji sam dobio za 1 post ;).

              Molim lepo
              sigpic

              Comment


              • Majko mila, cini mi se da kada igramo fudbalicu u balonu da imamo vise motivacije i zelje nego danas Celzi!

                Da sam Roman, urucio bi otkaz Rafi i dao bi Lampardu ulogu trenera/igraca do kraja sezone... 'Bes mi sve ako ne bi imao bolji ucinak!

                Comment


                • Ma Rafa je tu cisto onako da se racuna da je neko trener. Vec sljedece sezone Chelsea bi trebao biti mnogo ozbiljniji.
                  sigpic

                  Comment


                  • Rafine "beleške" od danas

                    "Džek Rodvel igra za Mančester Siti?

                    Savet Lampardu: Ukoliko budeš šutirao penal, Hart neće očekivati šut koji će moći da odbrani.

                    Demba Ba nosi masku... Pitam se kako bi meni stajala.

                    Morao bih reći Ramirezu da radi nešto.

                    Navijači su pevali Di Mateu u 16. minutu zbog broja na dresu kada je otišao, pitam se kada li će meni pevati.

                    Privremeni trener Reala: Rafa Benitez.

                    Upravo svatih da je Oskar na klupi. Daj da ga stavim na teren, možda pomisle da imam neki plan.

                    Kupuj šire kravate.

                    Karlos Tevez postigao gol. Napadačima je to dozvoljeno?

                    Igramo loše jer nam ne valja raspored. Aleks Ferguson je to organizovao, jer je to jedini način na koji može da me pobedi... Tužno."

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Sto si drzak , nije ti on kriv sto je Chelsea izgubio , covjek je fino pitao ..
                      Pa i ja sam mu fino odgovorio jeste da je dotakao.

                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Izvini brate, znam kako je kad ti tim izgubi, ali sam pitao jer nisam vidio, a interesovalo me je da li sam ja lud ili fakat lopte nije dotakao.
                      Pa rekao sam ti da jeste i nisam bio nervozan.

                      Comment


                      • http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...&nav_id=689906
                        Last edited by spira; 25-02-13, 15:20.

                        Comment


                        • Nedeljni mec ce pokazati.

                          Veceras Chamakh i ostali makar bod da otkinu Kokoskama, ja mislim da oni to mmogu.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ja mislim da Totenham uzima, jednostavno imaju odlicnu sansu da odu na trece mjesto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bice jbeno, WH je jak i tvrd tim, plus Spursi gostuju, plus je to lokalni derbi... Ali tipujem da ce Bejl da resi......again...

                              A Wenger ide stopama Brendana, i BR je ovo izjavio pre par meseci... Mada ovakve izjave mogu doneti timu vecu dozu samopouzdanja, ali isto tako moze da izazove jaci pritisak na igrace.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Da li neko zna ime pesme koja ide uz najave utakmica championshipa?

                                Comment

                                Working...
                                X