Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by chofy88 View Post
    '88 godina, ako se ne varam zadnna titula prvaka engleske koju je uzeo liverpool.

    A sto se tice trofej suse neki klubovi su imali i duze pa ih niko ne pere zbog toga.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by chofy88 View Post
      Ajde mi sada reci ko je ovde spomenuo trofeje kluba? Sta sto Arsenal nije uzeo trofej 7 godina, sto LFC nije evo sada vec 22 godine uzeo ligu?
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ajde mi sada reci ko je ovde spomenuo trofeje kluba? Sta sto Arsenal nije uzeo trofej 7 godina, sto LFC nije evo sada vec 22 godine uzeo ligu?
        Spominjani su plasmani u predhodnim godinama i velicina kluba. Ovo dovoljno govori o velicini Arsenala. Onda mozemo da pricamo i o 2013 godina kako Arsenal nije uzeo Ligu Sampiona...
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          Spominjani su plasmani u predhodnim godinama i velicina kluba. Ovo dovoljno govori o velicini Arsenala. Onda mozemo da pricamo i o 2013 godina kako Arsenal nije uzeo Ligu Sampiona...
          Ne, nego se spominje kako je LFC van top 4 jer nema srece, sto je presmesno.

          Onda je ovaj iz nepoznatih razloga spomenuo kako LFC ima 5 titula prvaka Evrope. Jos da je bio ljubazan pa da pojasni kakve to veze ima sa diskusijom. Receno je da mediokritet igra u LFC-u sto je apsolutna istina. Ne znaju ljudi da pobede kada su bolji, samim tim, igraci su luzeri sa izuzetkom par njih.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Kako me sve ovo podseca na klasicno prepucavanje Zvezda - Partizan....

            Em sto nema poente u raspravi,em sto nema veze sa temom... ;)
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Liga sampiona ne postoji 2013 godina genijalce, tako opet poklopite usima i sutite dok ne dodjr ozbiljnija generacija fudbalera u liverpool
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • omg me vredi pricati sa ovim arsenalovcima...bolji su od nas sila su od kluba, kod nas su luzeri kod njih wc igraci,najjaci su osvajaju ls

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ne, nego se spominje kako je LFC van top 4 jer nema srece, sto je presmesno.

                  Onda je ovaj iz nepoznatih razloga spomenuo kako LFC ima 5 titula prvaka Evrope. Jos da je bio ljubazan pa da pojasni kakve to veze ima sa diskusijom. Receno je da mediokritet igra u LFC-u sto je apsolutna istina. Ne znaju ljudi da pobede kada su bolji, samim tim, igraci su luzeri sa izuzetkom par njih.
                  Brate, sve to stoji, ali muka mi je kad krenu navijaci Arsenala da nesto pricaju, oke Arsenal je trenutno na visem nivou od Liverpoola, ali uvek su prosek, nikad nista bitno da urade a uvek su tu, i oni nesto pametuju kao da je sad Arsenal sampion svih mogucih liga i kupova. Ne kazem ja da Liverpool moze da se bori za top4, to je ocigledno, ali i kao takav i dalje je jedan od dva najveca Engleska kluba.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                    omg me vredi pricati sa ovim arsenalovcima...bolji su od nas sila su od kluba, kod nas su luzeri kod njih wc igraci,najjaci su osvajaju ls
                    Djecija ironija. Klasika kad se izgubi poanta.

                    Arsenalovi igraci su sigurno bolji od liverpoolovih. Jedan dauning sparta po krilu je dovoljno reci

                    Edit drugu iznad mene. A Arsenal je treci najuspjesniji engl klub. To si zaboravio spomenuti.


                    Ovdje se Arsenal stavljau isti kos sa osrednjim ekipama lige.
                    Last edited by maliajnstajn; 12-02-13, 00:39.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                      omg me vredi pricati sa ovim arsenalovcima...bolji su od nas sila su od kluba, kod nas su luzeri kod njih wc igraci,najjaci su osvajaju ls
                      De druze ili argumentuj ili ne lupaj gluposti leba ti. Sta ubacujes drugima reci koje niko nije napisao. Prvo je sprdnja sa tvoje strane da poredis tim koji je uzeo LS sa timom kojem igra zavisi od Suarez-a, koji mora svaki mec kao manijak da igra, da se ne bi desavalo ovo od veceras. Da je LFC toliko kvalitetan tim koliko ga ti predstavljas, pobedili bi nekoga iz top 4, a ne da dele bodove kako stignu.

                      @chofy

                      Nisam ni rekao da nije jedan od najvecih timova Evrope, nego da su u ovom momentu daleko od top 4.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Nije ti to Ajnstajne trebalo , i vama je Ramsey na krilu igrao
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Nije ti to Ajnstajne trebalo , i vama je Ramsey na krilu igrao
                          Eksperiment i povrede. Ne igra svaku tekmu tamo.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ma ok. Videt cemo te wc igrace sad u LS

                            Comment


                            • Tacno ..

                              Nemoj sad da neko misli da ja branim Liverpool u ovoj diskusiji , Arsenal mi je drazi od ta 2 kluba bez dileme , s tim da nemam bas nista ni protiv Liverpoola .. Nisam se imao namjeru ni ukljucivati u ovu diskusiju , ali imate i vi u Arsenalu par kretencica , kao i Liverpool
                              Last edited by Dale; 12-02-13, 00:44.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Pa ovvakav liverpool bi u 2 tekme od Bayerna 105 golova primio.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X