Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije SAF sto je nekad bio,to je jasno kao dan.Ne znam ni koliko je tacno to za Dembele-a,ali ne bi to bilo toliko lose,nisu ni neke pare u pitanju...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ne treba im Dembele nikako. Mada moram priznati da sam fan tog igraca, strasan virtuoz i genijalac, ali karijera mu je krenula silaznom putanjom, steta, momak je mogao da bude veliki igrac, ali ne poklope se sve kockice uvek u zivotu jbg.

      Slazem se sa Wadom, ne treba im jos jedan ofanzivni vezni, realno, koji ce im bre ??
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma nece on ljudi ako dodje igrati tako,vjerujte da je on materijal da Fergie napravi ono sto njemu treba u vezi...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Sta ce Kavani u Sitiju , Dzeko,Tevez,Aguero,Baloteli , gde ce sa svima njima , jedino da igra 4-2-4 formaciju pa da bace kockice ko ce od navedene petorice odmarati
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Sta ce Kavani u Sitiju , Dzeko,Tevez,Aguero,Baloteli , gde ce sa svima njima , jedino da igra 4-2-4 formaciju pa da bace kockice ko ce od navedene petorice odmarati
            Zar ti sumnjas u Mancinijevu filozofiju ???
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ma nece on ljudi ako dodje igrati tako,vjerujte da je on materijal da Fergie napravi ono sto njemu treba u vezi...
              Da, kao i sto je sa Anderson-om pokusao, pa od ogromnog talenta ostade jedan veliki bust.

              Bilo bi mi zao ako pokusa neke gluposti sa Kagawa-om..Umesto da ga pusti da igra iza Rooney-a i da bije sve redom, on dovodi RVP-a i sada ce Shinji igrati svasta nesto, kao i sinoc i nema leba od toga. Plus im je vezni bez ijednog defanzivca, pravog DM-a, ne moze tako United, pogotovo sto se Nani ne vraca u odbranu nikako.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Rikardo Karvaljo u QPR-u.

                Comment


                • Man UTD je odradio najgori prelazni rok otkako znam za sebe. Ej doveli RVP? AKo da vise od 13 golova ove sezone ja onda stvarno ne znam.Greska decenije RVP. TOliko precenjen igrac da mi je muka.A u odbrani mu ostali Evans i Ferdinand i tek oporavljeni brat Vidara. Celsi je meni favorit za titulu i posto LFC ne moze da se bori za titulu sto je cinjenica, ja cu navijati da Celsi uzme PL.

                  Comment


                  • Borussia Dortmund have received an
                    offer of about 30 million Euros for Robert Lewandowski from Manchester United. Dortmund have denied it.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Lewandowski im bas treba.

                      QPR ce imati bas finu ekipicu. Carvalho, Bosingwa, Hoillet, Taarabt, Wright-Phillips, Park Ji-Sung, Cisse, Zamora... Ekipa koja ne bi trebala biti u opasnoj zoni.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ja ne vidim nekog "favorita" za ispadanje. Mozda Wigan, ali se oni uvek provuku...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Man UTD je odradio najgori prelazni rok otkako znam za sebe. Ej doveli RVP? AKo da vise od 13 golova ove sezone ja onda stvarno ne znam.Greska decenije RVP. TOliko precenjen igrac da mi je muka.A u odbrani mu ostali Evans i Ferdinand i tek oporavljeni brat Vidara. Celsi je meni favorit za titulu i posto LFC ne moze da se bori za titulu sto je cinjenica, ja cu navijati da Celsi uzme PL.
                          Da li je precijenjen ostaje da vidimo, ali sigurno je da ne može biti gori od Carrolla, Downinga, Hendersona i da nije greška decenije, pored ovih naših 'talenata' jako teško je ponijeti tu titulu. United je prethodnih godina radio odlične transfere što im je i donosilo trofeje, a mislim da i dalje rade isti posao. Miljama su ispred nas po tom pitanju, tako da mislim da im se ne može ništa prigovoriti. Ja bih sada rado dao Carrolla, Downinga, Adama za van Persia. Za titulu sam sličnog mišljenja samo bih tu dodao United i City, ne vidim nikog drugog ko bi mogao da uzme titulu.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Ja ne vidim nekog "favorita" za ispadanje. Mozda Wigan, ali se oni uvek provuku...
                            Meni je Norwich glavni favorit za ispadanje trenutno. Jeste da imaju odlicnog trenera, ali mislim da oni ove sezone nece opstati.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Ja ne vidim nekog "favorita" za ispadanje. Mozda Wigan, ali se oni uvek provuku...
                              Zaista tesko bilo koga staviti u opasnu zonu , nekako Noric najpre kao sto sam rekao , Svonsi sam pikirao pre sezone da bi mogao , videcemo kako ce odigrati u par narednih kola, neka Riding bude 3. koji ce ispasti
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Merlin View Post
                                Da li je precijenjen ostaje da vidimo, ali sigurno je da ne može biti gori od Carrolla, Downinga, Hendersona i da nije greška decenije, pored ovih naših 'talenata' jako teško je ponijeti tu titulu. United je prethodnih godina radio odlične transfere što im je i donosilo trofeje, a mislim da i dalje rade isti posao. Miljama su ispred nas po tom pitanju, tako da mislim da im se ne može ništa prigovoriti. Ja bih sada rado dao Carrolla, Downinga, Adama za van Persia. Za titulu sam sličnog mišljenja samo bih tu dodao United i City, ne vidim nikog drugog ko bi mogao da uzme titulu.
                                Ja ne otpisujem ni Arsenal. Ni TOtenhem za titulu. Ovo je preluda liga da bi nekoga otpisao. Ne smem da se kladim i da Everton nece uzeti, jer sa onim genijem na klupi sve je moguce. Sto se tice favorita za ispadanje evo po meni: Aston VIlla, Stoke, Southampton

                                Comment

                                Working...
                                X