Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Nisam gledao mec, ali po komentarima ocigledno da je Utd ocajno odigrao i da se Kagawa nije uklopio. A vidim i da je Fellaini pokidao, Belgijanci dominiraju u svojim klubovima jbt...
    Kad vec spominjes Belgijance ja svima govorim da ce oni biti prvi u grupi tu sa nama i Hrvatima(kvalifikacije za SP). Imaju strasan tim! Ne znam sta je bolje vezni red ili odbrana.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Nisam gledao mec, ali po komentarima ocigledno da je Utd ocajno odigrao i da se Kagawa nije uklopio. A vidim i da je Fellaini pokidao, Belgijanci dominiraju u svojim klubovima jbt...
      Ne moze da se kaze da je Utd odigrao ocajno ali definitivno je konkretnije sanse imao Everton, De Gea par puta stvarno izvanredan, sve refleksno.
      Po meni Kagawa i nije bio tako los. Koliko je u klubu i sa ekipom, odigrao je na solidnom nivou. Interesantno ce mi biti kako ce da podele uloge Rooney i Van Persie, rano je jos za ocene ali ne mirise mi na dobro.
      Tatica Felaini komandovao, stvarno partija za pamcenje...kako je samo izdominirao.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Kad vec spominjes Belgijance ja svima govorim da ce oni biti prvi u grupi tu sa nama i Hrvatima(kvalifikacije za SP). Imaju strasan tim! Ne znam sta je bolje vezni red ili odbrana.
        Ili napad...

        Inace, samo da napomenem da su Spursi veceras poslali ponudu za Kavanija od 22m funti, sto je De Laurentis naravno odbio. Ocekuje se nova poboljsana ponuda Pevaca. Takodje su poslali slabu ponudu za Lewandovskog, denied by Dortmund. AVB ocajan da nadje napadaca posto od Adebajora izgleda nema nista.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Kad vec spominjes Belgijance ja svima govorim da ce oni biti prvi u grupi tu sa nama i Hrvatima(kvalifikacije za SP). Imaju strasan tim! Ne znam sta je bolje vezni red ili odbrana.
          Strpace ih Subotic i Bane u dzep a Bane ce imati dupli zadatak , mora neko i golove davati
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Everton je bio bolji i zasluzeno je pobijedio.Po meni,glavni razlog ovako dobre partije Felainija i kompanije je ocajna formacija Junajteda.
            Prvo,cim sam vidio formaciju doslo mi je da zaplacem.Znao sam da nam je odbrana sakata i da ce zato vezni morati da odradi strasan posao ali ne...Ferguson je izgleda precijenio svoju ekipu a podcijenio protivnika(kao i milion puta do sada) A zasto jadan Skols i Kleverli na sredini protiv ovakvog Evertona!?Odbrana je desetkovana povredama,a od ovih koji su igrali dvojica su improvizacija.Grevota je baciti Valensiju na beka a Kerik na stopera je kocka,ali je razumljivo jer drugacije nije moglo.Vidic jos nije 100% spreman a Evra je jedan UZAS.Lose igre iz prosle je prenio i u ovu sezonu...Zbog toga je vezni morao da se odere veceras i ja sam ocekivao da ce igrati Anderson a ne Kleverli preko kojeg je presao ko je stigao.Skols je bio solidan ali je radio za dvojicu a to je za covjeka od 38 godina samoubistvo.Sa ovakvom formacijom jasno je svima da je moralo biti promaje.Kad se vec odlucio za ovu katasrofu zasto koji k*rac nije stavio Robina umjesto Velbeka koji je i ono malo sansni koje su stvorili usrao!?Runi je bio povucen ali je slab posao odradio na sredini.
            Ne znam sta pricate za Kagavu.Nije sto mi je mio,ali je veceras nisam mogao da mu nadjem manu.Momak nije stao,kad god se Junajted otvorio po bokovima on je bio taj koji je poslao loptu u prostor,odlicno se kretao.Jedina svijetla tacka vecerasnjeg Junajteda.Zaboravih da pohvalim De Heu koji je veceras bio kao Van Der Sar

            Mi smo skloni osudjivanju nakon samo jedne utakmice.Istina je da je Junajted zajebao veceras i da su bili prelosi ali to nista ne znaci..makar ne meni jer sam dovoljno puta vidio ocajan pocetak sezone da bi znao da nije smak svijeta jer je to Ferguson koji najbolje zna da ispravi gresku i da podigne ekipu.Ok,slazem se da fali dobar DM ali treba sagledati poziciju u kojoj je bio Junajted.Falili su neki igraci i zbog toga je trpjela formacija.Bice ovo bolje kad se svi vrate,samo se nadam da ce to biti na vrijeme.

            Comment


            • genijalno https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...66035879_n.jpg

              Comment


              • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                According to Corriere dello Sport,Tottenham should sign Pjanjc from Roma within sunday
                E ovo bi bilo sjajno pojacanje Spursa, i vise nego odlicno.

                Norwich have completed the signing on Sebastien Bassong on a three-year contract from Tottenham for an undisclosed fee.
                Sky Sports revealed earlier on Tuesday that the defender was on his way to Carrow Road.
                The Cameroon international announced on his Twitter account that a deal had been done, and Norwich have now confirmed that a transfer has been pushed through.
                Rennes claim Yann M'Vila is an option to join Arsenal as Arsene Wenger looks to replace Alex Song before the transfer window closes. The France international has been linked with a number of clubs over the summer including Arsenal's North London rivals Tottenham and Zenit St Petersburg.
                "For the moment, there are three offers", Dreossi told French radio station RMC. "There is no agreement. We enter negotiations this week and hope to find a solution.
                Swansea first-team coach Alan Curtis has confirmed that the club are preparing to sell Scott Sinclair to Manchester City. Sinclair is unwilling to sign a new contract at the Liberty Stadium and there is interest from the Premier League champions. The 23-year-old winger scored 27 times for the Swans in the 2010-11 season before adding a further eight goals last season as they finished mid-table on their top-flight return.
                Zamena za Adama 100%...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • ESPN FC ‏@ESPNFC
                  Roma midfielder Daniele De Rossi is about to give a press conference declaring where his future lies, with Manchester City linked.
                  ESPN FC ‏@ESPNFC
                  Daniele De Rossi: "I'm staying. I never asked to leave."
                  Odbio £9m po sezoni... Kakva je to kraljina, naklon do poda...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Sad obozavam De Rossija prvi koji je odbio tolike pare.Kakav kralj.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Samo za Kagawu da dodam, svi strucni komentatori (bivsi fudbaleri) su rekli da je bio najbolji igrac Uniteda... toliko o "ne snalazenju"...
                      sigpic

                      Comment


                      • citam sada da Totenhem hoce da posalje Hadlstona na pozajmicu... koji promasaj, tacno ce ostati Livermor kao treca opcija u sredini (pored Parkera i Sandra)...

                        Comment


                        • Tottenham je zainteresovan za Miralema Pjanića, čekaju odlazak Modrića kako bi učinili neki konkretniji korak odnosno poslali ponudu. Prvo su Htjeli Moutinha, ali je preskup Porto je ponovo postavio veliku cijenu ovaj put od €40m. Kako je De Rossi odbio City moglo bi vrlo lako doći do ovog transfera.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Kakva je legenda De Rossi,ima jos igraca koji se ne prodaju za pare...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kakva je legenda De Rossi,ima jos igraca koji se ne prodaju za pare...
                              Naucio ga je Princ A i koja budala moze otici iz Rima, najlepsi grad, bezbroj navijaca, zvezda tima, bas moras biti glup da bi odatle otisao.

                              Comment


                              • QPR ponudio 5.5m za Dawsona iz Spursa.
                                Spursi doveli Adebayora, zvanicno.
                                Last edited by Wilshere_10; 21-08-12, 17:38.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X