Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je Hibert majstor spakovao Evru u kutiju, strasan igrac. Sve jedan start cist ko suza, sve na loptu.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      igram FM i gledam
      Ista prica Everton pokidao veceras, nista lepse nego kad gledas Junajted kako gubi Mada me ne bi cudilo nekih 5min nadoknade i gol u zadnjem minutu, tipicno za njih. Nece to valjda dozvoliti Felaini terminator

      Comment


      • Vidicu, meni ces burek sa sirom.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Potpuno zasluzeno, Mancester dosta los i bezidejan, sjajna taktika Mojesa, fantastican Felaini

          Comment


          • Zasluzena pobeda Everton-a, bili su dosta bolji. United samo jednu sansu imao za gol.

            Fellaini pokidao..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Tako je bree. Strasan mec.
              Losa taktika Fergusona, sve je islo na centarsut a nema visokog igraca, i onda dodje zivotinja Distin i sve poizbacuje van sesnaest.
              Fellaini razbio i u defanzivi i ofanzivi, strasan igrac.
              Ali Hibert majstor, fokusiran na loptu, Nani i Evra zakljucani.
              Svaka cast Mojesu kako je pripremio utakmicu.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Vazda smo kretali lose u sezonu,ne brinem,naplatice ovo Fergi kad tad.
                Mada kriminalna igra bez ideje,Nanija sa klupe otjerati,kako igra i ponasa se.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Sta li ce sad decak u Robinu da kaze...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Sta pocini Felaini, prava pozicija za njega.
                    A Velbek je unistio MU danas, coek je upropastio tri 100% sanse, ne moze da trci momak od 20 godina. O Boze.
                    sigpic

                    Comment


                    • Loš United večeras, Everton zasluženo slavio. RvP za ono vremena što je igrao nije ništa pokazao, a iskreno nije ni mogao. Vezni red Uniteda kriminalno odradio utakmicu. Everton je nekako izgledao zainteresovanije i igrali su hrabrije mora se priznati.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Odlicna tekma veceras, Everton zasluzeno dobio... Fellaini je bas pokidao, koliko je lopti spustio, maksimalno su iskoristili igranje Carricka na mestu stopera. Jbg, nije on kriv, cak bih rekao da nije ni za gol kriv, ne moze on da cuva Fellainija, to je morao biti posao za Vidica, koji je iz nekog razloga blejao u petercu.

                        Miko rece da se Kagawa nije snasao? Meni je on bio najbolji igrac Uniteda, lik je konstantno u pokretu, otvara se, igra na 1 ili 2 dodira, dupli pasovi, lopte u prazno, on je klasicna 10-ka, ja ne ocekujem od njega da roka bombe sa 30 metara.
                        Samo bih za United rekao da nisu resili glavni problem, a to su centralni vezisti... Ako misle da igraju u prvoj postavi sa Kagawom, Rooney-jem, RvP-om i jos jednim krilom, onda im treba neki bolji defanzivac od Carricka i Scholesa. Stvarno ne znam kako planiraju da odrade celu sezonu sa njima dvojicom kao centralnim vezistima, tu je i Cleverley, ali on je isto ofanzivni igrac. Jedino da Phila Jonesa stave na zadnjeg veznog, ima snagu, tehniku, brzinu, mogao bi on to...
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisam gledao , nisam bio kuci , ali nije to bitno , bitno je da je United izgubio

                          Veliki Marouane , veliki Everton , uvijek ih sjebu
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Nisam gledao mec, ali po komentarima ocigledno da je Utd ocajno odigrao i da se Kagawa nije uklopio. A vidim i da je Fellaini pokidao, Belgijanci dominiraju u svojim klubovima jbt...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Premier League News ‏@FootballDave01
                              I can confirm #Manchester City are tabling a bid for #Neymar. I will know more later tonight. Very exciting!
                              Obviously #Neymar to #MCFC is highly unlikely. I'm just saying a bid will be made this week. Mancini is getting increasingly frustrated.
                              Ali Mancini ce za svaki slucaj da posalje ponudu, mozda ga i pokupi...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Lose, jako lose. Igra bez ikakve ideje, imali smo malo sansi koje nismo mogli iskorisiti, s toga nista drugo nego poraz. Nakon ove utakmice jedno je sigurno, a to je da je Everton mnogo jaka ekipa i da Gudison park postaje sve rijedje osvojiva tvrdjava.
                                Iz Uniteda vrijedi pohvaliti De Geu koji je imao odlicne 3 intervencije gdje je reagovao kao zmaj. Od ostatka sve slabo, Kagawa se trudio ali nista nije uradio. Decko mora jos malo da stekne iskustva igranja u PL i zasigurno ce da i on dodje na svoje. RVP nije imao mnogo prilike da se pokaze, al ga ocekujem vec sljedece kolo u prvih 11.
                                Ocekujem da Fulham dobijemo, s njima nikad nismo imali problema pa necemo ni sada valjda.

                                Comment

                                Working...
                                X