Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne da je nevidljiv napad, nego ne postoji. Glen jedini igra u napadu, Sterling ne moze nista, Selvi nista, ali Downing i Cole su posebna prica.

    Ovi igraci WH-a k'o da su dopingovani, trce kao da je nadoknada vremena...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by dexter300 View Post
      Cek jel ti iskreno mislis da je Pepe neka velicina od trenera?Samo cekam da uzme neku ekipu pa da se vidi koja je rupa od strucnjaka,sa onom Barsom i moj komsija Srna bi uzeo sve redom
      Jos uvijek ga ne smatram genijalcem ali ovako ga omalovazavati je po meni neozbiljno, ali dobro. Bolji od Roberta za 2 dimenzije.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by dexter300 View Post
        Cek jel ti iskreno mislis da je Pepe neka velicina od trenera?Samo cekam da uzme neku ekipu pa da se vidi koja je rupa od strucnjaka,sa onom Barsom i moj komsija Srna bi uzeo sve redom
        cuo sam ovu bezbroj puta, i smesna mi je svaki put. Kako mozete to reci uopste ?

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Гаринча бауразеру, бато, то што мало фали девојачку срећу квари, било биће и остаће
          Baurazer Baumgartner

          Od svih meni najvise zao Rodzersa Nece pa nece.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
            cuo sam ovu bezbroj puta, i smesna mi je svaki put. Kako mozete to reci uopste ?

            Tako sto ima Cavija koji sam orkestrira. Rajkard, Pep, Tito, oni ce se mijenjati, Cavi ce ostajati...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ovi igraci WH-a k'o da su dopingovani, trce kao da je nadoknada vremena...
              Bukvalno...kao da gube 3:0 i ako ne stignu pomrece im sve zivo

              Kad je bre everton dao 2 komada
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Kako je glup ispao Gallas, umesto da pusti da Lloris uzme loptu on izbija i Pienaar zabija glavom sa 11 metara.

                AAaaaaaaaaaaaaaaaa, kakav gol Jelavica, kakva asistencija..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ludi Everton, nista novo da AVB prokocka prednost
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Od svih meni najvise zao Rodzersa Nece pa nece.
                    Фали им квалитет, хтело би их кад би имали пар бољих играча. ;)

                    Јелавић 2:1, утакмица иди ми дођи ми

                    Comment


                    • Originally posted by dexter300 View Post
                      Cek jel ti iskreno mislis da je Pepe neka velicina od trenera?Samo cekam da uzme neku ekipu pa da se vidi koja je rupa od strucnjaka,sa onom Barsom i moj komsija Srna bi uzeo sve redom
                      Ma da bre rupcaga teska. Covek je samo osvojio 3 ligaske titule i dve LS titule. Rupcaga bre..
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Tako sto ima Cavija koji sam orkestrira. Rajkard, Pep, Tito, oni ce se mijenjati, Cavi ce ostajati...
                        Али зато Мојес је доктор свог заната!

                        Comment


                        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          Pa da ali prosli put ste izgubili 6:1, sad ste dobili 3:2 i nazivate igrace Sitija retardima
                          Zar nije to malo cudno, a jos da uzmemo u obzir da vam je tad upravo taj retard dao gol, a drugi retard je prije bio vas igrac ?



                          edit: stvarno nemamo srece jebem mu
                          Realan rezultat je bio 3:1,ono posle je sve ulazilo sto su osutali na gol,raspad sistema,kao kada smo mi isprasili Vengerovce,da ne spominem rezultat
                          sigpic

                          Comment


                          • Jebiga, ipak ne mozete reci za teveza da je retard, kao ni za pepa da je kanta od trenera...

                            Comment


                            • Ne moze ovo da se dobije,sa bodom bi bio zadovoljan.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                I ko zna kad cemo vise... Ne znam da li si primijetio ali Zabaleta je na 13:56 do kraja nepravilno izveo aut. Napakuj sve greske, mada napraviti balans za vas je nemoguca misija.
                                Jbg, mi usmeravao novac na pravi nacin, na pravu adresu, sudijama. A to sto vi placate sudovima u Engleskoj da vam oslobode kapitena, pa onda malo i FAu da ga ne kazne kao sto su Suareza, to je vec vasa greska. Eno ga odradio suspenziju, sada kida kako igra... a da... karma is a bitch!

                                Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                                Pa da ali prosli put ste izgubili 6:1, sad ste dobili 3:2 i nazivate igrace Sitija retardima
                                Zar nije to malo cudno, a jos da uzmemo u obzir da vam je tad upravo taj retard dao gol, a drugi retard je prije bio vas igrac ?



                                edit: stvarno nemamo srece jebem mu
                                Ja nikoga nisam nazvao retardom, samo sam rekao da je Tevez govno od coveka... Vise ste vi(ostali clanovi) prozivali Klisija, Nasrija, Silvu.

                                Comment

                                Working...
                                X