Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Nije ti to neko objasnjenje,u Liverpoolu niko nije konstantan ako mene pitas...dobar bi on bio za one pare,bombona

    Bayern meni najjaca ekipa,svaka cast svima,barem za sada
    Imamo gubitnicki mentalitet i on bi ti se uklopio u sve to, ne bi nista uradio.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Imamo gubitnicki mentalitet i on bi ti se uklopio u sve to, ne bi nista uradio.
      Pa kako ti mislis da ce se to promijeniti,carobnim stapicem

      Moras pokusavati sa pojacanjima,a on je kostao 7,5 miliona i ne bi bila neka steta...realno Liverpool niti ima para za nesto vise niti bolji igraci zele da dodju u Liverpool sada,kako ti mislis da ce se situacija promijeniti nego sa pokusajem dovodjenja ovakvih igraca?
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Imamo gubitnicki mentalitet i on bi ti se uklopio u sve to, ne bi nista uradio.
        Ako bi se ovako razmisljalo onda bi klub potonuo do zone ispadanja. Jer ako se ne mogu dovoditi klasni igraci, onda se ne treba niko dovoditi jer ce ga zahvatiti gubitnicki mentalitet, ispada tako. Ne prica se ovdje o cifri od 40 miliona, momak je placen smijesnih €8m i igra odlicno.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Pa kako ti mislis da ce se to promijeniti,carobnim stapicem

          Moras pokusavati sa pojacanjima,a on je kostao 7,5 miliona i ne bi bila neka steta...realno Liverpool niti ima para za nesto vise niti bolji igraci zele da dodju u Liverpool sada,kako ti mislis da ce se situacija promijeniti nego sa pokusajem dovodjenja ovakvih igraca?
          Pa doveden je Asaidi na taj fazon.

          Ova ekipa igra dobar fudbal. Prosle godine je bilo sansi ali su jurcali nekako ka golu, nisu znali da kontrolisu igru. Sad se i sredina bolje otvara. Nisu uspeli da se izbore sa ovim teskim rasporedom. Decembar je lagan. Ako se tu ne prospu bodovi i pocnu da se vezuju pobede to je pocetak promena.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Pa doveden je Asaidi na taj fazon.

            Ova ekipa igra dobar fudbal. Prosle godine je bilo sansi ali su jurcali nekako ka golu, nisu znali da kontrolisu igru. Sad se i sredina bolje otvara. Nisu uspeli da se izbore sa ovim teskim rasporedom. Decembar je lagan. Ako se tu ne prospu bodovi i pocnu da se vezuju pobede to je pocetak promena.
            Meni je iskreno Asaidi bas tanak igrac,ima 2-3 fazona i pici,ne moze to tako...

            Moguce je da ova ekipa ima potencijal da donese te promjene,ali ja to iskreno ne vidim i mislim da moraju da se dovedu bolji igraci,odnosno da se pokusa to uraditi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ma Bayern je glavni favorit, oni su vanzemaljci, njih nema potrebe pominjati.

              Kada su u pitanju ovi nasi ocajnici i Mirallas, ja mislim da bi se on uklopio kod nas, za one pare, ali ja u tom trenutku nisam bio siguran u njegov kvalitet jer sam ga gledao u Francuskoj kad je igrao i prakticno je malo sta pokazao, ali izgleda da se razvio za to vreme u vrlo dobrog fudbalera, cak sta vise, odlicnog.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Meni je iskreno Asaidi bas tanak igrac,ima 2-3 fazona i pici,ne moze to tako...

                Moguce je da ova ekipa ima potencijal da donese te promjene,ali ja to iskreno ne vidim i mislim da moraju da se dovedu bolji igraci,odnosno da se pokusa to uraditi
                Ako uspe Brendan da ga natera da se brze oslobadja lopte bice ok za neki backup neko vreme.

                Brendan nece da dovodi igrace samo da bi doveo ili zato sto fali. Dovesce samo ono sto mu treba i sto zeli. Ako ne moze to odmah da dobije, nece se desiti neki panic buy tipa Kerol.

                Par pojacanja i onda pustis najmladju ekipu u ligi da raste zajedno i za 4-5 godina je to to. Samo polako. Naravno, Brendan mora i na sebi da poradi osim sto iz njih mora da izvlaci maksimum. Previse je tih tokom meca, tanak kad je motivacija u pitanju. Sto mi je nekako cudno jer je u Svonsiju delovao kao bas dobar motivator.
                sigpic

                Comment


                • Ma, moraju se dovesti pojacanja, jer sa trenutnim kadrom cak i da Sterling i Suso postanu sjajni, ne moze se do LS, jednostavno ne moze. Kvalitet je potreban jer je isuvise prosecnih igraca u klubu, previse. Jedinu klasu mi imamo u Suarezu, da se ne zaborave Agger i Gleno, Gerrard je vec mator, on pruza koliko moze i to je to, a to je malo da bi se izborio fudbal u LS ili da bi se izborilo neko mesto medju 5 najboljih. Igraju momci dobar fudbal, ali tu ima toliko varijacija u igri da to nije normalno, ocigledno sa manjkom neiskustva nekih igraca, a i kvaliteta.

                  Januar je presudan.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Sto se tice ovih favorita za LS, meni je to pomalo glupo sada prognozirati. U nokaut fazi je apsolutno sve moguce i ovo predvidjanje ko ce osvojiti je neozbiljno. Bayern moze opet lagano izgubiti finale, a prije toga mogu opet izbaciti Real ako se sretnu, tako da nije zahvalno predvidjati buducnost.


                    Sto se tice ovih prica o tome da li ce se igrac tipa Mirallas uklopiti u LFC ili nece, to su samo nagadjanja. Ali ako su se mogli braniti jedan Charlie Adam (za kojeg sam tvrdio da je prosjek igrac i da je igrac za mali klub) jedan Henderson da ce uspjeti, moze se svakako dovesti jedan Mirallas ili igrac takvog profila za jebenih 8m, i bice bez pritiska cijene pa i ako se ne dokaze, nikom nece bosti oci. Mora se pokusavati na sve nacine, ako se zeli to 4. mjesto.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ja ne bih hteo da izostavim ni Juve, oni ako nabave napadaca u januaru, tipa Llorente, to je druga prica, ali da ne spamujemo o temi kojoj nije ovde mesto.

                      Mumi, dace Bog pa da Mertens dodje za nekih 10m, a znamo o kakvom se igracu radi, some say he's Hazard 2.0... Salu na stranu, jedan sjajan igrac koji je prerastao Eredivisie i vreme mu je da dodje ovamo u PL.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Sto se tice ovih favorita za LS, meni je to pomalo glupo sada prognozirati. U nokaut fazi je apsolutno sve moguce i ovo predvidjanje ko ce osvojiti je neozbiljno. Bayern moze opet lagano izgubiti finale, a prije toga mogu opet izbaciti Real ako se sretnu, tako da nije zahvalno predvidjati buducnost.


                        Sto se tice ovih prica o tome da li ce se igrac tipa Mirallas uklopiti u LFC ili nece, to su samo nagadjanja. Ali ako su se mogli braniti jedan Charlie Adam (za kojeg sam tvrdio da je prosjek igrac i da je igrac za mali klub) jedan Henderson da ce uspjeti, moze se svakako dovesti jedan Mirallas ili igrac takvog profila za jebenih 8m, i bice bez pritiska cijene pa i ako se ne dokaze, nikom nece bosti oci. Mora se pokusavati na sve nacine, ako se zeli to 4. mjesto.
                        Mislili smo da je Keni svemoguc ne krivi nas.

                        Skauting je ono na cemu mora maksimalno da se radi. Evo Mertens je jedno ocigledno pojacanje. Igrac koji se bas sprda u Holandiji, dobar i u reprezentaciji a jaci od nas nisu zainteresovani za njega. Najjace karakteristike igra 1 na 1 sa protivnickim defanzivcem i zavrsnica. Sa njim na primer treba probati i sa njim se eventualno moze do 4 naredne sezone iako bi covek bio maksimalno na klupi u ozbiljnom konkurentu za titulu. Za ovu sezonu nema sta da se prica, 6. mesto je neki plafon mada ja eto imam neki ludi osecaj da cemo biti 5. na kraju sa 5-6 bodova iza Totenhema.

                        Miraljasov radijus kretanja nije ono sto Brendanu odgovara za njegov sistem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta se desava na mecu Villa-United? Dajte neki komentar!

                          Comment


                          • Što ne gledaš?
                            Ništa naročito.. čekam gol Janga.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Radim pa ne mogu...

                              Comment


                              • Gubimo sa 1:0 ... i poluvreme
                                A odbrana ...
                                U drugom će valjda dati tri komada.
                                Last edited by miloolja; 10-11-12, 18:18.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X