Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam tabelu i vidim da je razlika izmedju 4. i 10. mjesta samo 3 boda. Everton, Tottenham, Arsenal, Fulham, West Ham, WBA, Newcastle - svi se naguravaju. Bice svega i svacega do kraja. Velika borba za LS i LE. Preko noci se mogu promijeniti pozicije, bice interesantni mecevi izmedju pomenutih timova.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Mogao je i Sterling da dobije crveni, nije ono ni malo naivan start bio nad Cisse-om.

      Kakav je majstor Hatem, polomi po strani Enrique-a i onda Cabaye majstorski. Gol Suarez-a je isto doktorski. Bio je mozda bolji LFC, ali je i Jones skinuo sut Ben Arfe kada je pobacao odbranu LFC-a.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Southamptonu se bas ne da, lepo oni igraju, ali nemaju srece u zavrsnici, WBA nastavlja sa sjajnim partijama u ovoj sezoni. Lepa akcija kod drugog gola Long - Odemwingie.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Simpa su mi obe ekipe, i WBA i Southampton. Ali drago mi je da se WBA jos uvijek drzi u vrhu jer igraju fin fudbal. Mislim da WBA nikad nije upisao 3 boda ponedeljkom, sve do juce. Za sve postoji prvi put.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ko prenosi premier ligu sledece sezone?.Zna neko?Nasim domacinima istice ove godine.Hvala na odgovoru
            Last edited by nox07; 06-11-12, 22:39.

            Comment


            • With all do respect....

              ali moram da kazem da ova prog shema koja se sprovodi nekoliko poslednjih sedmica,sto se tiche PL-a je sh*t.Neam nista protiv Chempionshipa,gledam ga kad nema PL,ali ne verujem da ce u subotu u 16 h na SK+ biti tekma Blekburn - Birmingem,a da nece moci da se gleda (Arsenal - Fulam,ili Wigan - Wba).Pa 80% ljudi koji imaju kablovsku i gledaju SK,nemaju 3,4 i 5...mislim koja je poenta toga...

              Uvek sam voleo SK,ali ovo sto rade u poslednje vreme....it's not right man...;)
              Last edited by z0La; 08-11-12, 23:24.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Moram se složit sa zOla, ne mogu baš razumijet logiku gdje umjesto PL utakmica imamo Championship u isto vrijeme, iako nemam ništa protiv te lige ali smatram da druga liga ne bi smjela imat prednost pred najjačom ligom na svijetu

                Arsenal - Fulham je najjača utakmica u terminu od 16 sati ove subote a uopće je nema na SK ili SK+, a također vidim da u nedjelju nema Manchester City - Tottenham na ta dva, nego na SKPrime, programu kojeg većina nema jer nije u sklopu normalnog sportskog paketa

                pa bi zamolio da u budućnosti malo bolje organizirate program ako je moguće

                Comment


                • Нзм како иде са тим осталим проглраима, мсм 3, 4, 5 и колико их већ има, али ако се нешто додатно плаћа за исте, такви поступци очигледно воде ка томе да се примора огромна већина људи да прошире пакете. Мада искрено ја не видим поенту тога пошто данас свако има интернет па оно...милион и један стрим на истом.
                  Било како било ја имам СК, СК, СК Прајм и СК за Хрватску (а из Србије сам)...четири комада и немам неке приговоре, сигурно да су ми испред Арене иако су тамо Италијани, али ипак углавном гледам текме преко стримова.

                  Comment


                  • Ljudi SK i BHT imaju ugovor prema kojem BHT ima pravo da izabere jednu utakmicu u terminu subota 16:00.U ovom slucaju to je utakmica Arsenal-Fulham i zbog toga ona ne moze ici na SK i SK+ nego na tim drugim kanalima;)

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      With all do respect....
                      due*
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        due*
                        My bad...;)


                        Ok,kapiram ;) Ipak mislim da je bolji izbor npr. Sautempt - Svonsi nego Blekburn... ili Wigan - Wba...

                        Pored 4-5 PL- tekmi ubaciti tekmu Chempionshipa,ne ide mi u glavu....al Brajkula mi je lepo objasnio...;)

                        Originally posted by Brajkula View Post
                        Нзм како иде са тим осталим проглраима, мсм 3, 4, 5 и колико их већ има, али ако се нешто додатно плаћа за исте, такви поступци очигледно воде ка томе да се примора огромна већина људи да прошире пакете.
                        Sry na spamu,necu vishe spamovati...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Нзм како иде са тим осталим проглраима, мсм 3, 4, 5 и колико их већ има, али ако се нешто додатно плаћа за исте, такви поступци очигледно воде ка томе да се примора огромна већина људи да прошире пакете. Мада искрено ја не видим поенту тога пошто данас свако има интернет па оно...милион и један стрим на истом.
                          Било како било ја имам СК, СК, СК Прајм и СК за Хрватску (а из Србије сам)...четири комада и немам неке приговоре, сигурно да су ми испред Арене иако су тамо Италијани, али ипак углавном гледам текме преко стримова.
                          SK 3,4 i 5 se ne placaju posebno, ali fora je u tome da ih ima samo SBB u ponudi, i to moras da imas onaj receiver da bi imao te kanale. Npr ja imam receiver u dnevnoj sobi i tu imam besplatno sve SK, a kod mene u sobi bez receivera imam samo SK, SK+ i Prime... U svakom slucaju je sranje da se prenose tekme na 3,4,5 jer ih malo ljudi ima, trebalo bi tu baciti Championship i neke slabije utakmice PL...
                          sigpic

                          Comment


                          • Dajte neki dobar link za Arsenal - Fulham.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • http://www.thefirstrow.eu/watch/1521...fulham-fc.html

                              Nije los, ne odusevljava.

                              EDIT: http://www.rojadirecta.me/goto/spveo...om.es/p/1.html

                              Ovde je slika odlicna, samo nisu komentatori razumljivi.
                              Last edited by Wilshere_10; 10-11-12, 15:08.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Hvala ti SK-u na PL-u....

                                Pored ovolikog Sk-a,moram da trazim stream i za PL..
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X