Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=651419

    Pazite,kako su ga ovi sa b92 nazvali...

    Comment


    • Mocni Ole Gunar !
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • 522873_157675431044008_1217741427_n.jpg

        Comment


        • Manchester United chief executive David Gill has been unveiled as the new vice-chairman of the Football Association.
          Idemoooo!!! Sad ste gotovi!

          Comment


          • Istraživanje o cenama karata medju Engleskim klubovima:

            _63549694_premiergraphic.jpg

            A kompletan tekst:

            http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19922635

            Comment


            • Nije ni cudo sto uvek posluju u dobitku!

              Comment




              • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • kretenizam.

                  Comment


                  • Debil. Neće taj zadugo pomoliti njušku na stadion. Plus što će vjerovatno biti nekih novčanih kazni, al' neka debila treba kazniti tako da mu ovo bude dobra škola.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Preofanzivna postava Totenhema, na sta li ce liciti njihova formacija tokom utakmice.Dembele se izgleda nije oporavio od povrede, pa ga nema ni na klupi.Sto se tice Celzija, ocekivanih startnih 11.Lampard i Staridz su bili upitni za mec, ali eto ih na klupi.

                      http://www.soccerway.com/matches/201...-club/1293758/

                      Comment


                      • E Maricu bas si me obradovao,oni su dosta slabija ekipa bez velikog Dembelea...bio sam zadovoljan i bodom,sad se ovo mora dobiti,velika prednost u sredini terena na strani Chelsea
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Nema ko da im drzi sredinu.Verovatno bi igrao Livermor da nije imao laksu povredu.

                          Do sad sam bio u tripu da su Bejl, Sigurdson i Dempsi u startnih 11, izbagovala stranica malocas i tek sad vidim Hadlstouna koji jedva da je igrao ove sezone.
                          Totenhem igra bez Dembelea i Bejla.Mora ovo Celzi da dobije.

                          Comment


                          • Dobit ce ovo Chelsea lagano , nemaju Spursi 2 po meni najbolja igraca ..

                            I nije mi jasno zasto ne igraju ni Moussa , ni Gareth , nisu bili ni upitni ,a nema ih ni na klupi ..

                            Zna li neko zasto ?

                            Dembele je izasao na poluvremenu kad je igrao za Belgiju , pa kontam da je mozda povreda razlog neigranja danas , ali sta je s Baleom ?
                            Last edited by Dale; 20-10-12, 12:30.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Meni se cini da se Dembele povrijedio protiv Skotske,a zamijenio ga Hazard...sto se tice Balea stvarno ne znam
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Dobit ce ovo Chelsea lagano , nemaju Spursi 2 po meni najbolja igraca ..

                                I nije mi jasno zasto ne igraju ni Moussa , ni Gareth , nisu bili ni upitni ,a nema ih ni na klupi ..

                                Zna li neko zasto ?

                                Dembele je izasao na poluvremenu kad je igrao za Belgiju , pa kontam da je mozda povreda razlog neigranja danas , ali sta je s Baleom ?
                                Bale odsustvuje zbog rodjenja djeteta.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X