Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by apacrow View Post
    Zahvaliti se Rodgersu, dovesti Redknappa dok je jos vreme.
    Ma nije Rodgers kriv sto njegovi ne znaju gol dati. A i btw, dobio je kriminalan budzet.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • E moj Glene...
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Gledam i placem. Pa sta je ovo bre?

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Odbrana nula, primimo gol i pogubimo se, krece panika, tako vec 3-4 godine, ovi igraci su skroz psihicki pukli.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ma nije Rodgers kriv sto njegovi ne znaju gol dati. A i btw, dobio je kriminalan budzet.
              Da si gledao poslednji Match of a Day video bi
              tacno koliko ima taktickih propusta, i da forsira
              igru koja ne odgovora tom tipu igraca kojima
              Liverpool raspolaze.

              Pogledaj samo potpunu slobodu koju ima Glen Johnson,
              covek vec dve tekme za redom izigrava centarfora.
              Mislim, moze to... ali u Millwallu.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Pola milijarde su ljudi potrosili u poslednjih 5-6 godina, a ne mogu ni u Evropu vise da udju. Od nekad velikog kluba samo je pesma ostala. Cirkus su napravili od kluba.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Odo fletchera uzet na fantasyu dok mu cjena ne skoci

                  a liverpool ihaa koliko ih ljudi analiziraju dosadi im koliko taktickih propusta nalaze
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nista Apa, onda je jedini zakljucak da su asistenti Mou-a amateri.

                    Dobro su igrali protiv City-a, da su pobedili mozda bi i drugacije bilo. Ti kada pogledas, oni su u svim mecevima imali svoje sanse, sada je druga stvar sto oni ne znaju dati gol. Iako Rodgers koristi pogresnu taktiku, oni ne igraju lose, vec je problem u gubitnickom mentalitetu njihovih igraca. Bato, moze Suarez biti i Messi licno, al' ko ce jos da trpi njegove promasaje, apsurd vec. Stevie G samo zbog autoriteta igra, mogu se ljutiti navijaci LFC-a koliko hoce, ali im kapiten nije za prvi tim. Plus, uprava je zaebala Rodgers-a, nisu mu dali uopste neke pare, plus mu nisu doveli napadaca, a pustili Carroll-a, komedija.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Dici ruke od ovoga. Traziti da nas odma prebace u cempionsip i sve u k.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Wade, slazem se u potpunosti,
                        ali nesto mora da se menja.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Zameniti Borinija sa Asaidijem, sto pre.

                          Comment


                          • Ako ne damo gol do 80. min. prestajem gledati nemogu vise -.-

                            Comment


                            • Fala onoj stvari... Sterling... Ajmo breeee po 3 boda...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • TAKO JE BREE!!!

                                Comment

                                Working...
                                X