Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • glavno da su pljuvali po barci,a po meni ovaj sumjniv penal kod 0-1 nisu niti spomenuli.

    Comment


    • Ma k'o da je to bitno, gleda se samo fudbal, sudije grese pa grese.
      Bolje da cutimo, u manjini smo ;)

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • 6. kolo


        Subota

        Valencia - Zaragoza 2:0 [S. Feghouli 12' i Jonathan Viera 59']
        Spoiler


        Malaga - Real Betis 4:0 [Joaquín (PG) 13', J. Saviola 28', Antonio Amaya (OG) 72' i Isco 74']
        Spoiler


        Real Sociedad - Athletic Club 2:0 [A. Griezmann 62' i C. Vela (PG) 72']
        Spoiler


        Sevilla - Barcelona 2:3 [P. Trochowski 26' i Negredo 48'/ Fabregas 53', Fabregas 89' i David Villa 90'+3]
        Spoiler


        Nedjelja

        Granada - Celta de Vigo 2:1 [Guilherme Siqueira (PG) 11' i G. Torje 17'/ Iago Aspas 20']
        Spoiler


        Real Valladolid - Rayo Vallecano 6:1 [A. Domínguez 5'/ Bueno 10', Manucho Gonçalves 13', 86', Óscar González 21', 56', A. Rukavina 37']
        Spoiler


        Osasuna - Levante 4:0 [E. Armenteros 55', R. Lamah 82', Timor (PG) 89' i Nino 90'+3]
        Spoiler


        Real Madrid - Deportivo la Coruna 5:1 [Cristiano Ronaldo (PG) 23', 44' i (PG) 84', Á. di María 38' i Pepe 66'/ Riki 16']
        Spoiler


        Espanyol - Atletico Madrid 0:1 [Raúl García 30']
        Spoiler


        Ponedjeljak

        Getafe - Mallorca 1:0[Diego Castro 49']
        Spoiler

        Comment


        • Шта је са овим људима у Реалу, нема да не прође дан а да они не направе неки "скандал", поубијаће се на крају
          Против депортива Рамос носио Озилову дестеу испод дреса који је замењен на полувремену.
          Last edited by Brajkula; 03-10-12, 11:44.

          Comment


          • Originally posted by Phenom View Post

            EDIT: Cist penal

            Penalcina bre, kakva greska sudije sto nije dosudjen isti.

            Comment


            • ^ Poredis C.Ronalda i Messi-a u simuliranju?

              Comment


              • Originally posted by Phenom View Post
                Skrolujes lepo dole, i nadjes komentare u vreme kada je Barselona sinoc bila u rezultatskom zaostatku protiv Seville.;)

                EDIT: Cist penal

                Nemoj da si smješan, nađi snimak kad ga igrač sapliće nekih 5 metara ranije. Najlakše je izrezati situaciju koja ti odgovara i onda se praviti pametan

                Comment


                • Originally posted by edohz View Post
                  Nemoj da si smješan, nađi snimak kad ga igrač sapliće nekih 5 metara ranije. Najlakše je izrezati situaciju koja ti odgovara i onda se praviti pametan
                  ja ne opravdavan ova postavljanja nekih snimaka i uopšte komentarisanje suđenja, jer su greške sastavni dio fudbala, ko to ne razumije ne treba ni gledati fudbal, ali mislim, kada su igrali Sevilja i Real, Higuain udara namjerno igrača Sevilje nogom i ne dobija crveni, dalje Di maria sjedi na travi, prilazi Alonso i govori mu de se previjaj po terenu (toliko o simuliranju), i to se na ovom forumu sve kao nešto normalno prikazuje a kada neko od Barsinih udahne malo više vazduha odmah razna pljuvanja , a da sada ne spominjem razne grubosti iz medjusobnih utakmica Reala i Barse....i ja odoh sa ovog foruma...ovo je prevelik primitivizam da bih ovdje ostao, samo se pljuje Barsa, i to samo govori kakvi navijači Reala ovdje postuju.
                  sigpic
                  NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                  Comment


                  • Kako covek ovde moze da se nasmeje.
                    Stvarno mislis da sam ja to izrezao i postavio?Znam da je postojao kontakt, ali taj kontakt je minimalan, i kontakt je, ako je uopste postojao bio van kaznenog prostora.

                    A ovaj sto poredi Messija i Ronalda u simuliranju, on je pobednik dana

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Ti si pobednik ovog foruma, non-stop nesto provociras na veoma jeftin nacin, cackas, guras nos gde ti nije mesto, prozivas, a nisi svestan koliko si smesan svima koji te citaju. Mada verujem da to mnogi i ne rade vise.

                      Comment


                      • Mora malo, dosadno je drugacije.

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Imati Arenasport 1, a prenosi Primere prosle sezone na 2-3-4, morati preci na drugog operatera da bi gledali Spansku primeru.

                          Imati SK i SK+, a prenosi Primere na SKPrime, morati preci na drugog operatera da bi gledali Spansku primeru.

                          U cemu je razlika izmedju ove dve televizije?Ah, da, sto se tice ovoga nema je.

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Originally posted by Phenom View Post
                            Imati Arenasport 1, a prenosi Primere prosle sezone na 2-3-4, morati preci na drugog operatera da bi gledali Spansku primeru.

                            Imati SK i SK+, a prenosi Primere na SKPrime, morati preci na drugog operatera da bi gledali Spansku primeru.

                            U cemu je razlika izmedju ove dve televizije?Ah, da, sto se tice ovoga nema je.
                            Nije bas tako, za SK su krivi operateri, SK Prime je u osnovnoj ponudi, dok se ostale Arene dodatno placaju.

                            Comment


                            • Pa da je SK Prime stvarno u osnovnoj ponudi, zasto onda ostali operateri ne ubace taj program?Mislim, to ide njima na ruku.

                              A IPTV je imao neke promocije, sta ja znam, i drugar placa osnovni paket, pretplatu, a ima sve 4 Arene.

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • Pa posto je SK Prime naknadno izasao, nije u paketu sa SK i SK+, te je prica bila da dok ne isteknu ugovori za SK i SK+ (pa onda ubace u isti paket i SK Prime), neki operateri ne zele pojedinacno da uzmu SK Prime. Valjda je to problem bio. Ja ga imam, u osnovnoj ponudi.

                                Comment

                                Working...
                                X