Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Serie A

    [quote author=bice link=topic=631.msg186327#msg186327 date=1288467916]
    Ovaj Ibrahimovic namerno masi jer voli Juve.Izdajnik (&$E#
    [/quote]

    Ne daje golove protiv bivših timova. Nije dao gol Juveu dok je igrao za Inter, nije dao gol Interu dok je igrao za Barsu...
    Ima malo i dobrote u njemu &*#GI(] &*#GI(] $8#a
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Serie A

      Ibrahimovicu majmuneeeeeee retardirani &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Odg: Serie A

        Kako sam puko.
        ma necu,necu keve mi $8#a da se nerviram vise oko ovih penzionera i retardirane odbrane.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: Serie A

          Kako je Milan smjesan,treba da otjera Sedorfa i Pirla,da im se prvo zahvali naravno,oni su bili,ali sada nisu,kako je fino Real ispratio Raula,sta se ovi iz Milana prave pametni.
          Ljudi igraju na mjestima u timu,gdje treba da se izgara,trici,a oni su spremni kao rekreativci,dzaba sva njihova tehnika i iskustvo. &+I}\
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Serie A

            Aj pirlo i nekako,al ovaj gatuzo,pa odbrana,antonini,abate,papastadopipuskoplouplpulos ne zna se ko je gori #%d* #%d* #%d*
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Odg: Serie A

              Oooo u jeeaaaaaaa.. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* Juve cekao kontru i dao golove.Ibrahimovica usralo na kraju. *%@(D!RY- Kada sam video Sisoka kako pada hteo sam da polomim TV ali sve se lepo zavrsilo golom Alex-a &8@^J &8@^J &8@^J Jeste li videli Mela.Ovo je potpuno novi decko.Sjajna partija Mela,Kvalje,Del Piera,Martineza,ma svih u timu. &8@^J Ovo je bila klanica.Martinez i De Ceglie se povredili. +-*^%* Svaka cast momci samo tako nastavite. #$&+|r
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Serie A

                bice cestitam...tebi i tvom timu,odlicno si postavio strategiju,zelim ti svu srecu u nastavku vodjenja kluba $8#a
                Ovaj Milan je katastrofalan,znachi da pocnemo.Prvo se Ibrahimovic ispromasivao propisno a onda Juventus koji nije presao centar do tad iz naizgled bezopasne situacije daje pogodak tako sto je igrac centrirao a kvaljarela(valjda) sam na penalu glavom neodbranjivo.Ali nisu mi jasni koga su cuvali ova trojica,izgleda jedni druge.Onda Milan napada ima inicijativu ali nema pogotka,pred kraj prvog poluvremena opet Ibrahimovic masi 2 sanse.Drugo poluvreme jos gore.Opet Milan napada(kao zvezda partizan),ide oko gola al nista konkretno.Igraci se klizaju po terenu,kao da su bebe i da uce da hodaju.I onda kontra,nedopustiva greska Sisoko ispred golmana,ja se uhvatio za glavu,kad se okliznuo reko "uh dobro je"ali retardirani debili ne izbacuju loptu napolje nego cekaju da je pokupi del piero a takav igrac taj poklon ne odbija.Onda sam se iskljucio i vise nisam gledao utakmicu


                LOSE LOSE LOSE
                MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGO LOSE
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Odg: Serie A

                  Hvala,hvala ispostovali smo dogovor iz svlacionice..... $#^%RT Stvarno Milan sa onakvim timom je ovde trebao da pocepa Juventus.Ja nikada nisam pricao da je Juventus odlicno odigrao.Ovo je bilo lose i od Juve-a ali jednostavno su iskoristili svoje sanse.Odbrana je bila klimava.Videli ste koliko puta je Robinjo prolazio po levoj strani i koliko puta je Mota ispadao #%d* Ali zato stoperi i golman odlicni i pored primljenog gola.Bez Buffona,Krasica i Chielinija su dosli do pobede,a prosle sezone sa najacom postavom izgubili 3-0 #%d*
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Serie A

                    Pa to ti kazem,mnogo su se klizali i izgledali smotano,jedino su Robinjo i Pato bili na nivou,ostali bruka.Juventus koristio svoje sanse i iskusno nema sta
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: Serie A

                      Bez 10 igraca otresti Milan u gostima nije lako,svaka cast Del NEriju na taktici. &^@4(

                      Comment


                      • Odg: Serie A

                        Videli ste koliko je znacila ova pobeda Del Pieru %QWT&W Mogao bi da bude odlican pomocnik Del Nerija @R&}* Ali neka igra on jos.Svaka cast majstore &8@^J
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Serie A

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pLifeJbD590&feature=player_embedded[/youtube]

                          Comment


                          • Odg: Serie A

                            Ahahahaaa ima ista ovakva pesma sada ne znam ko je prepevao mislim da se zove "Supica" tako nesto.Peva onaj jedan mladi Crnogorac Alibabic i ona Pajcin valjda.Nema sta kraljevi &*#GI(]
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Serie A

                              &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                              Comment


                              • Odg: Serie A

                                Lacio uspeo da pobedi i na teškom gostovanju u Palermu sa 1:0. Strelac Brazilac Andre Dias u 27.minutu.
                                Lacio posle 9 kola prvi na tabeli sa 22 bodova, 4 više od drugoplasiranog Intera.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X