Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ovo kolo tokom vikenda ce odluciti. Juve igra u Trstu protiv Cagliaria,neutralni teren. Dok Milan "gostuje" Interu, a i Interu trebaju bodovi ko za krv. Bice jbno... ne moze bez malo italijanske drame. Moraju oni tako u zadnjim kolima resavat.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Ljajic je ogroman talenat, digao se malo u nebo u zadnje vreme... ali svakako za ovo ako moze neka tuzi ovog Rosija!
      uprava je valjda jos u poluvrmenu odlucila da smeni rosija... inace retard su i jedan i drugi, ne zna se ko je veca slepcina..

      Comment


      • Koliko vidim pricaju da ga je sa razlogom Delio do'vatio
        sigpic

        Comment


        • ma nije dao Ljaji ovaj lik sto ga je drzao da pristojno vrati Ja bi mu se krvi napio da mi ono onako uradi.

          Comment


          • Vise nego ikad bih zeleo da Inter pobedi... Svim srcem uz Inter i Juve u nedelju,ajde ako INTER pobedi reci cu jedno veliko hvala,jeste malo al od koga je dosta je. Juve mora pobediti,zao mi mnogo Gigija,samo da se trgne sto brze i zaboravi sve ovo.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ja sam za to da se pusti Milan

              Comment


              • A Rossi ga je izbacio iz igre u 33. mionutu,zbog cega? Posle ga jos i napao,sta li je razlog
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment




                • Ljaja mu je dao ironican aplauz kada ga je ovaj izbacio u 32. minutu utakmice, smecar zabarski.... uh.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Vise nego ikad bih zeleo da Inter pobedi... Svim srcem uz Inter i Juve u nedelju,ajde ako INTER pobedi reci cu jedno veliko hvala,jeste malo al od koga je dosta je. Juve mora pobediti,zao mi mnogo Gigija,samo da se trgne sto brze i zaboravi sve ovo.
                    a ja bi vise nego ikad voleo da ih izbace u 4 ligu

                    Comment


                    • Veruj mi isto bih to voleo,ali prvo da pobede Milan pa nek idu u 4. ligu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Veruj mi isto bih to voleo,ali prvo da pobede Milan pa nek idu u 4. ligu
                        e ne moze covece , odma inter u 6 ligu!

                        Comment


                        • Da se pusti Milan da i da se namesti da Kaljari izvuce bod i to je to.

                          Comment


                          • Vala ne bih navijao za Inter pa da mi je zadnje... valjda bude neki neresen rez. A od nas ocekujem 3 boda, znaci ne mogu da verujem kako smo bedno kiksnuli. Ovog Milana sere pa sere da oni ni sami ne veruju koliko ih jbno sere.

                            Comment


                            • A ja cu navijati jbg,pa sta bude bice. Milito i Pazzini za pobedu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Vala ne bih navijao za Inter pa da mi je zadnje... valjda bude neki neresen rez. A od nas ocekujem 3 boda, znaci ne mogu da verujem kako smo bedno kiksnuli. Ovog Milana sere pa sere da oni ni sami ne veruju koliko ih jbno sere.
                                Mozes li mi ovo malo bolje objasnit?

                                Jel Milan kriv sto ste vi veceras uzeli samo bod protiv Lecce-a?

                                O cemu ti ustvari pises?

                                Comment

                                Working...
                                X