Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje ovako da puknu 4-0 i osveste se, bolje nego 1-0 i misle da je ok. Mozda sad nesto promene.

    Comment


    • Meni se ne svidja sto se uopste ne prilagodjavaju protivniku,protiv svakoga skoro isti sastav,formacija i pristup igri,ne pokazuju fleksibilnost uopste,a to je stvar trenera i mora se raditi na tome...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Meni se ne svidja sto se uopste ne prilagodjavaju protivniku,protiv svakoga skoro isti sastav,formacija i pristup igri,ne pokazuju fleksibilnost uopste,a to je stvar trenera i mora se raditi na tome...
        Trebalo je da prodaju Veslija, morali su to da urade. Nije dobar ni za atmosferu ni za ekipu u globalu jer se puno povredjuje nije konstantan a i seriju smo prekinuli kada je on startovao. Koliko god da je veliki igrac morao je da ide ili da mu se udari po dzepu pa da se opameti.

        Comment


        • Znam da je nesto pravio probleme,napao ga valjda ludi Pazzini,a slazem se da su ga trebali prodati iako je igracina,valjda ce ga uvaljati Utd-u sad na ljeto,zavisi od Modrica.Steta sto Tevez nije dosao,on bi Kalco pojeo za dorucak...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Znaci ovako Ibra dobija crveni karton za udaranje igraca Napolija (Aronica) , a isti taj Aronica nakon udarca Ibre udara Nocerina , pa ne dobija crveni karton ,(Aronica) bravo glavni sudac (Rocchi) i bravo pomocni sudac

            Comment


            • Ali kakav kralj , samar i onda kao grli Nocerina HAHAHAHHAHAHAHAHAH i nista nije uradio

              Moze ovo da utice na Milan zestoko , ako dobije suspenziju , a dobit ce sigurno par meceva , ali nadam se da nece toliko da ih unisti .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Sta bi sa Interom jbt ?
                Zanimljiva stvar jeste da je Roma dala isti gol za 1:0 kao i u proslom kolu protiv Caglaria i u oba navrata se igrala 13 minuta. Kod drugog gola sjajna asistencija Pjanica, bravo momak.
                Jbg Juve nije iskoristio ove silne kikseve ali eto, barem su bod vise sada uzeli

                Comment


                • Uvek je Ibrahimovic bio govno od coveka ali dobar igrac,i zato me nervira stalno...;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Ali kakav kralj , samar i onda kao grli Nocerina HAHAHAHHAHAHAHAHAH i nista nije uradio

                    Moze ovo da utice na Milan zestoko , ako dobije suspenziju , a dobit ce sigurno par meceva , ali nadam se da nece toliko da ih unisti .

                    Ma dobit ce sigurno dvije do tri utakmice kazne , to je definitivno , al pogledaj reakciju Aronice na Nocerina i nista od crvenog kartona , pa ni zuti , ni opomene ma daj

                    Comment


                    • Ma znam brate , napisao sam jos danas da je Aronica debil , i trebao je da dobije crveni ako je vec i Ibra , ali jebi ga , ili nije vidio , ili nije zelio da vidi

                      Mada moguce da nije vidio , jer je tad De Sanctis isao prema njemu , pa je vjerovatno pricao s njim .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Da li ce se suspenzija Ibrahimovica odnositi na Kup utakmicu koja je u sredu?

                        Bice, i mene je Ibrahimovic nervirao kad je presao u Inter, pa ne znam da li mi je gore palo to ili prelazak Inzagija u Milan, mada posle sva sreca zavrsio u Milanu pa ga ne gledam vise sa tolikim prezirom sto ne vazi za Inzagija.

                        Comment


                        • Da se ovaj poraz Intera dogodio pre 2 nedelje, sad bi već videli u Interu Teveza ili Lukaša Mouru...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Boli me sto Aronika nije dobio crveni. Ibra ga je skroz zasluzio. Nece valjda da se suspenzija odnosi na Arsenal. Ali dobro sto se tice napada imamo Maksija Lopeza i eto prilike da vidimo njegovo (ne)znanje.

                            Comment


                            • Budan na zadnja 4 susreta 4 gola i 2 asista. Od toga 3 utakmice na domacem terenu i osvojenih 9 bodova (4 gola, u svakoj zabijao) i gostovanje Interu di je takodjer osvojen bod (asist). Zanimljivo, prije toga je 4 gola u Serie A postigao unazad vise od 2 godine (bas je tad imao i 2 asista). Bilo bi sve to na nivou 15-ak golova po sezoni da nije bilo ozljeda. steta jer zadnji put je bio jednu cijelu sezonu zdrav prije 5 godina.
                              Nikad u zivotu nije imao ovako dobru seriju. Samo da ovo potraje i da zablista na euru, zasluzio je.
                              Last edited by ajmooooooo!!!; 06-02-12, 01:08.

                              Comment


                              • Kralj Giampaolo pusi pljugu i vozi auto. Odusevio me.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X