Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]A ipak su ispali u seriu B.

    Comment


    • [/quote]realno dobar je on igrac...verovatno hoce da zavrsi karijeru u juveu...nece vam biti on biti problem,po meni juveu je problem srednji red...ali kod vas nema zime vi ste vec doveli dijega,on resava utakmicu jednim potezom...

      Comment


      • Odg: seria a

        Pa vrijeme je da se u Juventusu kona?no uozbilje.....Diego i Giovinco......?ini mi se ubita?an tandem........
        Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

        Comment


        • Odg: seria a

          Pravi se dosta ozbiljna ekipa,za sada ako dodju diego i cannavaro,quagliarella
          ostaje kriticna ta desna strana sa grygerom koga ce nadam se da sutnu......
          Naravno mnogo zavisi od toga ko ce doci za trenera ali nesto ovako?


          Buffon

          ----- Fabio Djordjo Criscito

          Marchisio Sissoko

          Diego

          Alex Giovinco

          Bilo ko od ubica

          Comment


          • Odg: seria a

            Interesantan sastav............
            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • Comment


              • Odg: seria a

                Ma Govincu nisu dali da igra cijelu sezonu......
                Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                Comment


                • Odg: seria a

                  Giovinco je jedan od najboljih igraca Juventusa samo sto zbog smetlara nije mogao to da pokaze,pod pravim trenerom pricace se sledece sezone mnogo o njemu.Vicenco jeste dao mnogo golova i ja ga cenim nemoguce jer je pravi juventino u srcu,pre bih prodao Amaurija nego njega ali ne mozes uporedjivati giovinca sa njim kad giovinco nije napadac po prirodnoj poziciji iako moze da igra.....

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    [quote author=Layzick link=topic=631.msg65332#msg65332 date=1242892794]
                    Giovinco je jedan od najboljih igraca Juventusa samo sto zbog smetlara nije mogao to da pokaze,pod pravim trenerom pricace se sledece sezone mnogo o njemu.Vicenco jeste dao mnogo golova i ja ga cenim nemoguce jer je pravi juventino u srcu,pre bih prodao Amaurija nego njega ali ne mozes uporedjivati giovinca sa njim kad giovinco nije napadac po prirodnoj poziciji iako moze da igra.....
                    [/quote]

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      Pa sta znam,meni i ne trebaju zvucna imena,jednostavno ako se dovedu ova trojica(Cannavaro,Diego,quagliarella) mislim da uz trenutni kostur ekipe je potreban samo desni bek i eventualno centralni jos jedan,mozda ne bih bilo lose dovesti xabi alonsa mada to su vec sad nagadjanja moja......Ponavljam najbitniji je trener koji ce doci licno nadam se Conte,Gasperini ili Lippi(mada za lippija tesko da ce doci)....jednostavno mislim da je presudno da sada bude postavljen juventino za trenera jer jedino tako moze da se vrati pobednicki mentalitet(uz Alexa,Buffona,Camoranesija,Chielinija) u ekipu koji je smetlar ubijao 2 godine........

                      Comment


                      • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                        Comment


                        • Odg: seria a

                          Diego Milito u Interu......to zna?i da neko ide...vrlo vjerovatno Krespo u Fiorentinu...
                          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                          Comment


                          • [/quote]

                            Upravo tako,elem citao sam pomalo da ce mozda tevez ovamo,iako znam da za to postoji minimalna sansa imam prava da se nadam,tevez mi je prototip najkorisnijeg igraca na terenu(naravno uz rooney-ja)

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              [quote author=DANIJEL BL link=topic=631.msg65345#msg65345 date=1242895506]
                              Diego Milito u Interu......to zna?i da neko ide...vrlo vjerovatno Krespo u Fiorentinu...
                              [/quote]

                              Milito i Motta bih trebali da zaigraju za inter sledece sezone,genova vec nasla zamene u vidu Flloccarija i Acquafresce

                              Comment


                              • Odg: seria a

                                [quote author=Layzick link=topic=631.msg65347#msg65347 date=1242895685]
                                [quote author=DANIJEL BL link=topic=631.msg65345#msg65345 date=1242895506]
                                Diego Milito u Interu......to zna?i da neko ide...vrlo vjerovatno Krespo u Fiorentinu...
                                [/quote]

                                Milito i Motta bih trebali da zaigraju za inter sledece sezone,genova vec nasla zamene u vidu Flloccarija i Acquafresce
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X