Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    [quote author=Liverpool FC link=topic=631.msg64337#msg64337 date=1242574426]
    [quote author=Lanus#22 link=topic=631.msg64318#msg64318 date=1242572956]
    ispao lecce iz lige > > > >...kako su i pokrali u 95 min....mrzim tu bolonju i uvek sam je mrzela...aj bezi kao di vaio jaci igrac,a da nije njega oni bi vec bili u seriji b... > >
    [/quote]
    A sta mislis tek kako je nama navijacima Torina?U jednom trenutku imamo +3,a onda samo +1.A imamo uzasan raspored do kraja(Djenova,Roma)
    [/quote]verujem ti,..napoli vas je pustio(bez uvrede)njima nista nije trebalo...a kjevo i lecce su igrali sa onima kojima su bodovi nepohodni..i to je nedostatak srece,malo pustanja i kjevo i lecce ima da idu u seriju b.. nista od derbija pulje kom sam se toliko nadala..

    Comment


    • Odg: seria a

      Ma ono je smesno bilo kako je napoli pustio torino al nema veze,takodje mi kirvo zbog lecce-a,meni licno jedna od najdrazih publika u italiji i njihov cuveni Via del Mare....

      Comment


      • Odg: seria a

        Posle danasnjeg sastanka celnika Juventusa Ranijeri je otpusten,poslednje dve utakmice tim ce voditi legenda Juventusa Ciro Ferrara!

        aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..................konacnoooooo

        Comment


        • Odg: seria a

          [quote author=Layzick link=topic=631.msg64719#msg64719 date=1242646227]
          Ma ono je smesno bilo kako je napoli pustio torino al nema veze,takodje mi kirvo zbog lecce-a,meni licno jedna od najdrazih publika u italiji i njihov cuveni Via del Mare....
          [/quote]lecce jako borben tim i po meni su oni mnogo vise zasluzili opstanak od bolonje...plus sjajan stadion via del mare,meni jedan od omiljenih i najjaci tifozi...

          Comment


          • [/quote]
            Iskreno najgore vreme za menjanje trenera,sad ce vicesampionska titula ostati samo san za Juve.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • [/quote]
              Iskreno najgore vreme za menjanje trenera,sad ce vicesampionska titula ostati samo san za Juve.
              [/quote]i ovako je ne bi dobili..nema razlike da li su sad otpustili trenera ili na kraju sezone..

              Comment


              • [/quote]
                Iskreno najgore vreme za menjanje trenera,sad ce vicesampionska titula ostati samo san za Juve.
                [/quote]

                Potpuno je svejedno dal ce biti 3 ili 2 ......

                Comment


                • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                  Comment


                  • [/quote]
                    Iskreno najgore vreme za menjanje trenera,sad ce vicesampionska titula ostati samo san za Juve.
                    [/quote]

                    Potpuno je svejedno dal ce biti 3 ili 2 ......
                    [/quote]Tre?e mjesto su kvalifikacije za LP,a drugo vodi direktno ?ini mi se

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      Novi sistem takmicenja oba mesta idu direktno....

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        [quote author=Layzick link=topic=631.msg64995#msg64995 date=1242719576]
                        Novi sistem takmicenja oba mesta idu direktno....
                        [/quote]tacno sva tri idu direktno a cetvrti u kvalifikacije..

                        Comment


                        • [/quote]
                          Iskreno najgore vreme za menjanje trenera,sad ce vicesampionska titula ostati samo san za Juve.
                          [/quote]

                          Potpuno je svejedno dal ce biti 3 ili 2 ......
                          [/quote]
                          vice je vice
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Odg: seria a

                            Samo pobednici se pisu.....

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              Cannavaro potpisao za Juventus........e do qrca,mogli smo i Ibrahimovica vratiti kad vec pljujemo sebi po faci.....

                              Comment


                              • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                                Comment

                                Working...
                                X