Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je ovo penal ubi me.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • To Joveto kralju Ajde Crnogorci pomazite na putu do skudeta, Joveta danas a Vucina u sledecim tekmama za Juve

      Comment


      • Pinilja dade gol i dobi crveni hahhahahahahhaha


        Evo ga Esteban!

        Comment


        • Vidi se da je Lecce-u stalo do opstanka u Serie A

          Comment


          • Cassano opet na terenu

            Ajmooooooo sad gol


            Auuuuuuuuuuuuuuu kakav kiks 1-2 Amauri
            Last edited by Rossonero; 07-04-12, 15:49.

            Comment


            • Stara dobra kiksara Mexes...

              Comment


              • Bravo Fio,bravo Joveta.Mjesto mu je u mnogo vecem klubu,doci ce i to.Nadam se da ce Juve kasnije doci do tri boda
                sigpic

                Comment


                • Joj dade vam ga Amauriii.. Hahahah al me obradovao ovaj gol Amaurija
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ruznije i tuznije danas niko ne igra od Intera...kkakkav ocaj,kakva bezidejnost!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • To Fladane ceni Juventus

                      Nemoguce da je mrtvi Amauri dao gol

                      Comment


                      • Auuu sad ce biti Juve naprzen protiv Palerma. Mora se pobediti veceras obavezno!!
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Pinilja dade gol i dobi crveni hahhahahahahhaha


                          Evo ga Esteban!
                          Razoćarali u zadnjih pola sata. Očekivao sam mnogo veću želju za pobedom...

                          Ali Milan neverovatno... Večeras dvojka na Juve ko kuća!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Bonera i Mexes, najbolji odbrambeni tandem na svetu.

                            Comment


                            • Kraj 1-2

                              Slaba igra Milana , ne mogu da kazem da je zasluzena pobjeda Fiore , al kad je Milan krenuo na sve ili nista jedna greska Mexes-a je kostala gubitka bodova , nista sad ocekivat dobre vijesti sa Sicilije (a dobre vijesti su samo da Juve ne uzme 3 boda) sve ostalo moze proci

                              Izgleda da je Uefalona i LŠ ucinila svoje , Milan je djelovao toliko umorno i kao da su igrali bez motiva

                              Opet kazem ostaje da vidimo sta Juve moze da uradi na Siciliji.

                              Comment


                              • A gledaj kad nam se Palermo usere u zivot Jaki su kuci ko grom, ne usudjujem se nista prognozirta. Msm ta ekipa nije ista kad igra protiv Milana i protiv nas. Protiv Milana igraju dobro ali to je to. Protiv nas grizu jednostavno ginu za bodove. A razlog verovatno lezi i u tome sto svaki visak oteremo bas u Palermo. Pa igraci Palerma ne mogu docekat priliku da nam se useru u zivot

                                Comment

                                Working...
                                X