Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Po cemu to Inter ima vecu 'dusu' od Milana i Juventusa ili bilo kojeg drugog kluba u Italiji?
    Napisao sam vec zbog cega, stvarno bi valjalo da pocnes da citas postove ako vec hoces da se raspravljas sa mnom oko svacega sto napisem.

    Comment


    • Iskreno uopste ne zelim da ulazim u diskusiju s tobom,al kad vidim da napises ovakav post moram da odgovorim.Cuj Inter ima vecu dusu nego Milan i Juventus zato sto igraci nisu pricali nikad nista lose protiv Intera.A koji su to pricali protiv Milana i Juventusa?Pa Ibrahimovic koji je otisao iz Juventusa kao poslednji cigan nikad ruznu rec nije rekao protiv kluba.
      Ovo sto si ti napisao je kao da ja dodjem i napisem "Ja vise volim Partizan nego ti" sto je naravno cista nebuloza,to se ne meri,kao sto se ni dusa tima ne meri pogotovo jer to nije objektivna percepcija stvari.Za mene nema tima u Italiji koji ima vecu dusu od Juventusa,koju su najvise pokazali izbacivanjem u Seriju B,ali to je moje misljenje stvorena na osnovu emocija i samim tim ne moze se uzeti kao relevatno.

      Comment


      • Pricam o celom okruzenju koje krasi Inter, toj atmosferi koja je stvorena dolaskom Moratija, cela ta prica, Juve je najveci talijanski klub sto se tice mnogo nekih stvari koje nema ne Inter nego 99% klubova na svetu, imaju najizrazeniji pobednicki mentalitet ikada u fudbalu imaju tu vrstu organizacije koja je pojam za vecinu klubova gde se tacno zna ko sta radi i gde je kome mesto, klub u kojem je sve sem pobedjivanja neuspeh, iako nema vise trofeja u Evropi ni od Intera ni od Milana Juve jeste to sto jeste i ko poznaje fudbal to zna. Ja ovde pricam o potpuno nekim drugim stvarima, Inter je familija a Juve je fudbalski klub.

        Comment


        • I Juventus je familija,vec skoro 60 godina....pogledaj utakmicu Juventusa,pogledaj Antonia Conte prilikom postizanja gola,pogledaj Nedveda na tribini,Agnelija,jbg,kazem ti misljenje zasnovano na emocijama u 99% slucajeva nije objektivno i realno.

          Comment


          • Porodica Anjeli drzi Juve u svom vlasnistvu od 1923. godine. Ako Juve nije familija ne znam koje onda.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Porodica Anjeli drzi Juve u svom vlasnistvu od 1923. godine. Ako Juve nije familija ne znam koje onda.

              Nije poenta u tome, nije ni vazno, ni na koji nacin nisam spustio Juventus niti to ikada imam nameru da uradim, jednostavno sam stekao utisak, godinama prateci talijanski fudbal i desavanja oko njega da je atmosfera u klubu, oko kluba, u timu najlepsa i najfamilijarnija u plavo crnom delu Milana i to je to.

              Comment


              • A realno nemas nijedan razlog koji Inter po tome izdvaja,svaki razlog koji navedes sigurno imaju Milan i Juventus.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  A realno nemas nijedan razlog koji Inter po tome izdvaja,svaki razlog koji navedes sigurno imaju Milan i Juventus.
                  Pa najveci broj igraca je vezan za Inter zbog toga se izdvaja. Dolaze na utakmice, ucestvuju u raznim akcijama, dolaze na treninge neki ostaju i u klubu kao neki satro funkcioneri. To je razlog.

                  Comment


                  • A u Milanu i Juventusu to nije slucaj?Jel treba da krenem da nabrajam?

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      A u Milanu i Juventusu to nije slucaj?Jel treba da krenem da nabrajam?
                      To je slucaj u svakom klubu sa bilo kakvim renomeom, imaju ih i Roma i Lacio i Fiorentina a kamoli Milan i Juve. Rekao sam najveci broj, za Inter se bolesno vezu i stranci koji dodju i budu po par godina kamoli oni koji ostanu duze.

                      Comment


                      • Ma mislim da ni ti ne verujes vise u to sto pises a realno nemas ni osnova.Ok,volis Inter i subjektivan si,to nije nikakav problem,al nemoj iznositi ovakve zakljucke na osnovu emocija.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Ma mislim da ni ti ne verujes vise u to sto pises a realno nemas ni osnova.Ok,volis Inter i subjektivan si,to nije nikakav problem,al nemoj iznositi ovakve zakljucke na osnovu emocija.
                          Za Inter navijam samo Partizan volim, i mislim da sam u pravu i kada realno pogledas jesam ali dobro, ni u snu nisam ocekivao da se neko ko navija za Juventus slozi sa mnom, pa ja da kazem da je trava na Meaci zelena svaki zagrizeni navijac Juventusa bi mi rekao da je nije bas, nego je zuta ne vidis ti dobro, jerbo mi sto smo Interisti smo krivi za sve sto se Juventusu desilo lose poslednjih 6 godina.

                          Comment


                          • Kad realno pogledas nisi nikako u pravu jer nemas nikakve osnove nego eto hoces da das Interu na vaznosti a poredak u Italiji se zna,samo sto je to tebi tesko da priznas.Interisti su nebitni,pridajete sebi preveliki znacaj,imali ste svojih 5 minuta slave,uzivali ste,a sad se vracamo na staru pricu.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Kad realno pogledas nisi nikako u pravu jer nemas nikakve osnove nego eto hoces da das Interu na vaznosti a poredak u Italiji se zna,samo sto je to tebi tesko da priznas.Interisti su nebitni,pridajete sebi preveliki znacaj,imali ste svojih 5 minuta slave,uzivali ste,a sad se vracamo na staru pricu.
                              Nije bas 5 minuta, vise 5 godina

                              p.s. Odlican avatar ne ide uz ranije protivljenje mom naginjanju ka crvenoj bandi ali dobro ;)

                              Comment


                              • Pa svaki covek bi rekao da je tim koji voli najbolji,najveca familija i ostalo. Ok je to. Ali stvarno ni ja nisam razumeo po cemu se to Inter izdvaja ali dobro.

                                Lep primer je dao Prototype za Anjelijeve. ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X