Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Storari ih rastrgao sve...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Procitao sam da ni Boateng nece igrati protiv Juvea. Milan upada u jos vece probleme.

      Comment


      • Pitanje je to,nije uvrsten protiv Cesene ali mislim da ce biti spreman do srede.

        Comment


        • Muntari na debiju

          Evo ga i Emanuelson, prvi gol u sezoni!
          Last edited by Dusan; 19-02-12, 14:31.

          Comment


          • Golman Cesene je mogao bolje,mada je bio jak sut Tiaga Silve

            EDIT: 0:2 Emanuelson,lijep gol...
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Emanuelson

              0-2

              Comment


              • Utakmica resena u 2 minuta,sad rutinsko otaljavanje posla
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Utakmica resena u 2 minuta,sad rutinsko otaljavanje posla
                  Ako nastavimo ovako da igramo ocekivat je jos minimalno dvije lopte u mrezi Cesene

                  Comment


                  • Gledao sam Roma-Parma,a mrtve utakmice,znaci Parma nije ni igrala,nista,a Roma je igrala nesto,imala incjetivu utjerala jedan gol,nekako.
                    Mada ne vidim kako Roma ovo moze izgubiti,dace jos jedan gol i to je to.
                    I kada LBJ kaze da su italijani bolji od engleza,mrtvilo na terenu,a i na tribanama,sto on potecira da je vatra na njima
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Gledao sam Roma-Parma,a mrtve utakmice,znaci Parma nije ni igrala,nista,a Roma je igrala nesto,imala incjetivu utjerala jedan gol,nekako.
                      Mada ne vidim kako Roma ovo moze izgubiti,dace jos jedan gol i to je to.
                      I kada LBJ kaze da su italijani bolji od engleza,mrtvilo na terenu,a i na tribanama,sto on potecira da je vatra na njima
                      Zavisi sve od nacina na koji gledas utakmicu, za siroke narodne mase naravno da je bolja engleska liga, igraci su fizicki nasminkani, napucani, trce kao muve bez glave tempo visok, duge lopte, sutevi iz daljine, sve sto se prosecnom gledaocu svidja. Ja kad gledam Roma Parma ja vidim tonu taktickih varijabli koje se u engleskoj ne mogu ni zamisliti, vidim nacin na koji se Parma brani od viska na boku i kako skuplja kada se menja strana, vidim kako Roma igra zonski presing samo kada je lopta kod centralnih veznih igraca a kada je kod svih ostalih uglavnom igra coveka, vidim tako neke stvari i lepo mi je, ja u tome uzivam.

                      Comment


                      • Imate svlacionicu,imate privatnu poruku,pa tamo pisite off,i diskutujte,a ovdje je italijanska liga,pobrisacu vam sve postove.

                        Malo off-a,Roma nastavlja sa jalovom incjetivom,a Parma nista ne pokazuje,mrtav mec.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Palermo-Lazio poluvrijeme 3-0 vodi Palermo
                          Last edited by Rossonero; 19-02-12, 20:36.

                          Comment


                          • stara dama uzima ove sezone naslov prvaka

                            Comment


                            • Opet Budan, samo neka nastavi ovako i Bilic ga nece moci zaboraviti. Uostalom voli ga a ne nekog mrtvog Jelavica. Di se taj uopce dokazao!?

                              Comment


                              • Lazio,Udine kiksnuo,odlicno kolo za Juventus,sada bezi 7 bodova trecem + utakmica manje.Kad vec ne mozemo Milanu da pobegnemo barem da obezbedimo to drugo mesto pre vremena,a za titulu kolo po kolo.

                                Comment

                                Working...
                                X