Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zbog čega čestitate? Ja ne bih čestitovao vama da je Milan pobedio... Ozbiljno... xD
    Znam da ste fini ljudi, OK je

    Nego Napoli igra večeras sa Bolonjom. Teško da će oni da kiksnu večeras... Polako se odvajaju prvih 7 timova na tabeli...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Ne znam zbog čega čestitate? Ja ne bih čestitovao vama da je Milan pobedio... Ozbiljno... xD
      Znam da ste fini ljudi, OK je

      Nego Napoli igra večeras sa Bolonjom. Teško da će oni da kiksnu večeras... Polako se odvajaju prvih 7 timova na tabeli...
      Pathetic fest <3

      Svi se volimo! Ma daj :/

      Comment


      • Kako Zanetti iznosi loptu,kako covjek mijenja pravac kretanja u ovim godinama, ono je fascinantno,definitivno najveca konstata u istoriji fudbala uz Ikera Casillas-a,barem ono sto sam ja vidio,subjektivno naravno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Kako Zanetti iznosi loptu,kako covjek mijenja pravac kretanja u ovim godinama, ono je fascinantno,definitivno najveca konstata u istoriji fudbala uz Ikera Casillas-a,barem ono sto sam ja vidio,subjektivno naravno
          Kasiljas je golman, ne vazi se.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Kasiljas je golman, ne vazi se.
            Zasto to?Ja bolje poredjenje od njih dvojice u fudbalu i ne znam,barem po mom vidjenju istog,Real i kad je gubio 5:0 Iker je bio najbolji na terenu,vidio sam ga dva puta da je pogrijesio za nekih 13 godina karijere,svaki trofej Reala i Spanije se temeljio na njemu(samo kad se sjetim produzetaka u finalu Mundijala gdje izlazi njegov bivsi saigrac Robben 1 na 1 s njim,normalno Iker brani jer znao je Arien na koga je isao,strah je tu prisutan,makar mali,Zabarima branio penale na Euru,ma ludak sta da kazem drugo),dok Javier za Inter nije odigrao nekih 15-ak utakmica u ovih sto godina koliko je tu,fantasticna pouzdanost i fizicka spremnost,njega sam isto vrlo rijetko vidio da je grijesi,nije on kriv sto su sljepci iz Argenitne davali kapitenske trake nekim budalama,nazalost tu nije igrao toliko kao u Interu,ali svejedno...ima jos jedno dobro poredjenje,Xabi Alonso i De Rossi,stavljam znak jednakosti hladno,dva umjetnika

            Ti vjerovatno mislis na drugaciji kontekst poredjenja fudbalera po pozicijama,ali konstanta je konstanta jbg,meni su prvi na pameti kada je pouzdanost u pitanju,to je moj kriterij poredjenja
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Zaneti je rekorder u nastupima za Argentinu ali vidi se da nije ostavio neki trag tamo, nije to to. Mnogo su ga potcenjivali dok je igrao za repku. A on jadan i ne pomišlja da prestane da igra za Argentinu... I dalje stoji na raspolaganju selektoru...

              Najbolji, najizdržljiviji, najkonstantniji i šta još može da se ubaci, 38-godišnjak na svetu. Zdrava ishrana, dobar odmor, dobar trening, sve to povezano plus dar od Boga i eto El Tractor-a.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Zasto to?Ja bolje poredjenje od njih dvojice u fudbalu i ne znam,barem po mom vidjenju istog,Real i kad je gubio 5:0 Iker je bio najbolji na terenu,vidio sam ga dva puta da je pogrijesio za nekih 13 godina karijere,svaki trofej Reala i Spanije se temeljio na njemu(samo kad se sjetim produzetaka u finalu Mundijala gdje izlazi njegov bivsi saigrac Robben 1 na 1 s njim,normalno Iker brani jer znao je Arien na koga je isao,strah je tu prisutan,makar mali,Zabarima branio penale na Euru,ma ludak sta da kazem drugo),dok Javier za Inter nije odigrao nekih 15-ak utakmica u ovih sto godina koliko je tu,fantasticna pouzdanost i fizicka spremnost,njega sam isto vrlo rijetko vidio da je grijesi,nije on kriv sto su sljepci iz Argenitne davali kapitenske trake nekim budalama,nazalost tu nije igrao toliko kao u Interu,ali svejedno...ima jos jedno dobro poredjenje,Xabi Alonso i De Rossi,stavljam znak jednakosti hladno,dva umjetnika

                Ti vjerovatno mislis na drugaciji kontekst poredjenja fudbalera po pozicijama,ali konstanta je konstanta jbg,meni su prvi na pameti kada je pouzdanost u pitanju,to je moj kriterij poredjenja
                Lakse je golmanu da bude konstantan to je moja poenta, sto je i u neku ruku ocigledno, golmani brane dugo, retko se povredjuju uvek su prvi izbor... Po meni je jedini pandan Havijeru, SuperFranck iako krace traje od Havijera isto je prebolesno fantastican.

                Comment


                • zaneti je u rangu baresija,maldinija,sve odbrambeni igraci koji su dugo dugo godina konstanto igrali

                  Comment


                  • Originally posted by goodboy View Post
                    zaneti je u rangu baresija,maldinija,sve odbrambeni igraci koji su dugo dugo godina konstanto igrali
                    Jedino što Zaneti i u poznim godinama igra gotovo sve mečeve od prvog do poslednjeg minuta i to na pozicijama na kojim se više trči od štopera... Legende su i oni naravno ali El tractor se ne raspada po terenu u 38. godini što bi bilo očekivano...

                    Unikat je po tome...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • upravu si krle,zaneti jos uvijek trci ko mladic,ma car je,prava ikona intera.zato je ta seria a carobna,veliki klubovi imaju svoje ikone kao sto je to milan imao sa maldinijem,juve jos uvijek ima del piera a roma totija a udine di natalea.

                      Comment


                      • Originally posted by goodboy View Post
                        upravu si krle,zaneti jos uvijek trci ko mladic,ma car je,prava ikona intera.zato je ta seria a carobna,veliki klubovi imaju svoje ikone kao sto je to milan imao sa maldinijem,juve jos uvijek ima del piera a roma totija a udine di natalea.
                        Tako je mikula, carobna <3 Ti amo Calcio!


                        p.s. http://www.goal.com/en-us/news/86/it...-zanetti-inter

                        Bogotac.

                        Comment


                        • Napoli kix

                          Makar da udju u LE...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kako se samo stvari lijepo odvijaju po Inter.

                            Comment


                            • Potcenjujete vi Lacio mnogo...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Napoli 1-1

                                Neocekivan kiks na domacem terenu
                                Last edited by Rossonero; 17-01-12, 00:03.

                                Comment

                                Working...
                                X