Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ITA: Potop u Cataniji, utakmica prekinuta

    Prva utakmica 19. kola talijanske Serije A nije završena. Naime, utakmica između Catanije i Rome je prekinuta u 66. minuti zbog jake kiše koja je padala i travnjaka koji je priječio normalno igranje...

    U trenutku prekida rezultat je bio 1-1. Domaćin je poveo u 25. minuti golom Legrottaglijea, ali je samo četiri minute kasnije izjednačio De Rossi.

    Inače, loše vrijeme i jaka kiša ometali su igru tijekom cijelog meča, ali je u drugom poluvremenu postalo nemoguće igrati budući da se lopta zaustavljala u lokvama po cijelom travnjaku i uvjeti su bili potpuno neregularni.

    Prilikom prekida domaći igrači Catanije su bili ljuti na takvu odluku glavnog suca, dok su oni iz Rome pod normalno prihvatili prekid daljnjeg igranja. Zasad nije poznato kada će se dogoditi nastavak meča.

    Comment


    • Nadam se da to nevrijeme nece doci u Milano, zelim da bude fino vrijeme bez kapi kise.

      Comment


      • Snimili Krasu na klupi, da ga ne zaborave ljudi... Elije nema ni na klupi... Ali ništa ne može da se prigovori Konteu. Da nije Juve prvi na tabeli, mediji na "čizmi" bi ga razapeli...

        Lenji su Juventusovi navijači, ni ovaj stadion ne mogu da napune do kraja... Iako su najpopularniji klub u Italiji deluje da više imaju navijača u drugim delovima Italije nego u samom Torinu... Ili ih mrzi da dolaze...

        EDIT: Bravo za gol! To je ta igra koju forsira Konte, mnogo trčanja. Ako bi smo gledali po trudu i zalaganju na mečevima, Juve definitivno najviše zaslužuje Skudeto od svih.
        Last edited by Il Capitano; 15-01-12, 14:11.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ah , kakva akcija Juventusa , doktorski
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Vucinic 1-0

            Aaaaaaaaa nisam uspio gol vidit

            Comment


            • Prelepa akcija za gol..
              Aj sad jos 1 ili 2 da se osigura pobeda
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Jedva cekam derbi veceras

                Nadao sam se da Udinese moze kiksati danas da im Inter jos vise priblizi,ali evo vode i protiv Genoa-e...Lulic,Hernades i Klose danas odlicni protiv Atalante
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jedva cekam derbi veceras

                  Nadao sam se da Udinese moze kiksati danas da im Inter jos vise priblizi,ali evo vode i protiv Genoa-e...Lulic,Hernades i Klose danas odlicni protiv Atalante
                  Nadamo se iznenadjenju Samo da igraju Riki ili Snajder da malo imamo loptu u nogama i imamo sansi.

                  Comment


                  • Ostecen Kaljari,Pirla pogodila u ruku lopta...Cist penal,ali dobro..
                    Juve se na kraju povukao i drzao loptu u nogama.Treba dati jos koji gol ume Juve da popusti na kraju ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Nadamo se iznenadjenju Samo da igraju Riki ili Snajder da malo imamo loptu u nogama i imamo sansi.
                      Milan svakako jeste bolji ove sezone,ali mi to i nece biti neko iznenadjenje,mislim ako ih Inter dobije

                      Ne znam za Sneijdera ali bi Alvarez trebao biti u prvih 11 veceras
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Milan svakako jeste bolji ove sezone,ali mi to i nece biti neko iznenadjenje,mislim ako ih Inter dobije

                        Ne znam za Sneijdera ali bi Alvarez trebao biti u prvih 11 veceras

                        Realno gledajuci nema iznenadjenja kad su u pitanju derbi utakmice Milana i Intera

                        Ali preuzimamo ulogu favorita veceras

                        Comment


                        • Volim vise derbije s Milanom jer se uvijek nadam pobjedi,nesto drugaciji je odnos kada se igra sa Juventusom,oni su puno tezi protivnik,ne mislim da su kvalitetniji od Milana,cak suprotno, nego ih je nekad bas tesko pobjediti
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Nisam vide gol Kaljarija zbog sestre....
                            Mora Juve da se trgne!!
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ohoho, da li je to Bole Jankovic dao gol za Djenovu??

                              Bravo majstore, nadam se da ces se vratiti u formu kakvu zasluzujes.
                              sigpic

                              Comment


                              • Strasan go je dao Cossu,sut sa 15-ak metara iz prve,nije mogao Buffon braniti.Matri pokusao da iscenira penal protiv bivseg kluba,ali ga je to sudija skontao i dao mu zuti

                                Udinese gubi 2:1 od Genoa-e,odlicni rezultati za sada,mislim iz moje perspektive
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X