Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasn je igrac Vidal, al ono penala videlo nije, a jos crveni Ali cinimi se da smo bili uskraceni za penal u prvom, pa nek bude ovo kompenzacija xD Mada nije ni nam ni trebao ovaj penal ali sta je tu je.

    Comment


    • Roma je zavrsila utakmicu sa 8 igraca posto su crvene dobili Juan,Krkic i Gago
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ohoooo Juve dobio 2-0 tesno..
        Alexa izneli na nosilima krvavog od udarca,nadam se da ce mu biti bolje

        Bio penal nad Vidalom kako ga je samo bacio u visine

        Sledeci mec u Rimu protiv Rome a Roma oslabljena bez Krkica,Juana i Gaga
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Alex na nosilima zavrsio.

          Comment


          • Velika nedisciplina u Rominim redovima...
            Nastasić odigrao ceo meč za Fiorentinu. Ljajić presedeo na klupi... Kao i Krasić. Brkić na golu Sijene svih 90 minuta.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Giacherini je bio "fauliran" za penal, samo zato sto je lak ko pero i poleteo cim ga je golman dotakao xD

              Nadam se da ce se sto pre Del Piero oporaviti, morao bi on dobijati vise prilika za igru. Svaka cast Vucinicu ali ova minutaza Del Piera je neprihvatljiva. I taman da ga gledam i dusmani mi ne dadose

              Comment


              • Ja ne vidim Napoli da ce sledece sezone igrai u LE, previse kiksaju protiv malih ekipa.I Juve je prosle godine kiksao protiv slabijih ekipa, pa je zavrsio kao sedmi.A i ove sezone 6 ekipa ide u Evropu, jos da se uzme u obzir da su iznenadjenja u Kupu postala normalna, ne bi me cudilo kad bi finalista kupa bio taj sesti tim koji ce ici u Evropu.

                Comment


                • Ovo se zove dominacija http://www.rezultati.com/utakmica/OE...stika-utakmice

                  Comment


                  • Mislim da je to izmenjeno, sada neka ekipa mora da osvoji Kup da bi učestvovala u LE. Nije dovoljno učešće u finalu...

                    Evo link...

                    http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...-u-Ligu-Evrope
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post

                      Sreca jaka ekipa Cesena , pa je tesko dominirat protiv njih (pogotovo na gostovanju)

                      Comment


                      • Polako Rossonero,pusti ih da uzivaju u dominaciji
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Ne kontam sta sam lose rekao jbt, moglo je ovo lako biti i nereseno. AL eto postavih to cisto da se vidi koliko smo bili bolji od njih. Mrzim bunkerske ekipe, protiv njih je uvek najteze... Barem Juventusu

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Ne kontam sta sam lose rekao jbt, moglo je ovo lako biti i nereseno. AL eto postavih to cisto da se vidi koliko smo bili bolji od njih. Mrzim bunkerske ekipe, protiv njih je uvek najteze... Barem Juventusu
                            Nisi ti nista lose rekao , nego je malo smijesno procitat kako dominirate protiv Cesene

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Nisi ti nista lose rekao , nego je malo smijesno procitat kako dominirate protiv Cesene
                              Sve ok.

                              Ne znam sta se desava u Romi ali tamo je izgleda teza nedisciplina, ne mogu da verujem da su dobili 3 crvena na jednom mecu.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Sve ok.

                                Ne znam sta se desava u Romi ali tamo je izgleda teza nedisciplina, ne mogu da verujem da su dobili 3 crvena na jednom mecu.
                                I ja se ovo pitam , toliko nediscipline ove sezone od Rome da je to za ne povjerovat

                                A sljedece kolo gostujete u Rimu Romi

                                Comment

                                Working...
                                X