Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz Italije ce u LS sledece godine po meni direktno Milan i Juventus , e sada za trecu poziciju ce biti teska bitka : Napoli,Lacio i Udineze su u ovom trenutku najrealniji kandidati ali nikada Inter ne treba otpisati , nek povezu 3-4 pobede i eto njih u vrhu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      nek povezu 3-4 pobede i eto njih u vrhu
      Jest, samo sto se to za Inter govori iz kola u kolo.. lagano je pricati, treba nesto i raditi

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Iz Italije ce u LS sledece godine po meni direktno Milan i Juventus , e sada za trecu poziciju ce biti teska bitka : Napoli,Lacio i Udineze su u ovom trenutku najrealniji kandidati ali nikada Inter ne treba otpisati , nek povezu 3-4 pobede i eto njih u vrhu
        Jesi ovo sam skontao il ti je neko rekao ?

        Comment


        • Udineze zna da igra na rezultat i zato ih kao ekipu cenim,a otisli su im Sancez i Inler,mislio sam da ce biti na sredini tabele a oni su u top 3 ekipe.
          Sto se Sitija tice,oni i dalje mogu dalje u LS,i kvalitetniji su od Napolija,tu nema price,ali je njima LS na drugom mestu,a Napoliju na prvom(kako sam uspeo da zakljucim do sad)
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Jesi ovo sam skontao il ti je neko rekao ?
            prepisao garant

            Originally posted by Fanta View Post
            Jest, samo sto se to za Inter govori iz kola u kolo.. lagano je pricati, treba nesto i raditi
            i prosle godine su oni bili u krizi pa posle odlaska Beniteza se to povezalo , stici ce to Inter
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Fanta View Post
              Juve je po meni ove zaista jedno veliko osvjezenje, mada im je pola tima za penzije :P
              Od prvog kola su mi se dopali, igraju zaista ljep fudbal, mada nekada pretjeraju i izgube bodove gdje nebi trebali. Konte je ovo malo uredio i sada je vec Juve neka nova ekipa sa novim ciljevima. Ono sto je odlicna stvar, jeste da je njihov stadion uvjek pun ili skoro pun. Ove godine su mi favoriti u Seriji A za osvajanje titule

              Ni Milan nije los sada, imali su oscilacije u igri pocetkom sezone ali evo sada su i oni odlicni, a od ostatka mi se jos dopada igra Napolia, odlicno ih ide, kako u ligi, tako i u ligi prvaka, samo neka ovako nastavi Cavani i druzina i ova sezone Serije A bi mogla biti odlicna
              одакле ли си то закључио? Па старији су нпр.Милан и Интер, а што се Јувеа тиче они су ове године доста подмладили екипу, па се сада и налазе у доњем делу те табеле, једино ко је за пензију је капитен Дел Пиеро и наравно Гросо, мада обојица ове године немају укупно 180 минута на терену, Буфон јесте матори али голмани су као вино што су старији то су бољи, те од Буфона очекујем да буде на голу Јувеа још најмање три године (осим ако га нека повреда не зезне), ту је и Пирло али он као да је подмлађен ове године, феноменалне партије, мада и од њега очекујем још једну, две па и три сезоне на добром нивоу.....дакле, твоја прича не пије баш воду, друже ;)
              Што се тиче ЛШ, мислим да Удинезе нема тај квалитет, седмо место је њихова реалност....ту упадају Јуве, Милан и Наполи....јасно као дан, што се Интера тиче мислим да је, како играју (не какав састави имају) тренутно, за њихове навијаче боље да навијају да им се њихов тим докопа Лиге Европе, далеко је тренутно ЛШ.

              Comment


              • Sta radi Napoli, sta radi El Matador, ako ne igraju najlepsi fudbal u Italiji ja ne znam... Sad sam video highlights Inter-Udine, i kad videh Pazzinija... Inter ove sezone daj boze da se docepa neke Evrope, ako je to moguce... Napoli moze vrlo lako da se ukljuci u borbu za titulu ali zavisi i od LS, mada njima ostaje jos ova tekma sa Viljarealom i oni su resili LS do februara... Ako im se ne povrede neki kljucni igraci, oni stizu u top 3 provereno...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Moje prognoze za danas :

                  Viola protiv Vucice vrlo zanimljiv mec , oba tima trebaju pobeda , mislim da bi moglo nekih 1:2 za goste
                  Leteci Magarci protiv Atalante , mec na mali broj golova ako ih uopste bude , mala prednost Kjevu.
                  Bolonja i Siena vrlo neizvestan mec , Bolonja treba pobedu i mislim da ce doci do nje danas.
                  Bjankoneri protiv Cesene za nekih 3:0
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Dajte neki stream gde ne koci,ne mogu da nadjem nijedan takav
                    Za Juve naravno
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327

                      EDIT : Juan napravio glupost , dobio crveni , Jovetic , 1-0 za VIolu

                      EDIT 2 : Kakav gol Gamberinija 2-0
                      Last edited by Mr.M; 04-12-11, 14:48.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Nabili se ovi u bunker i ne moze da se postigne gol,Juve ima inicijativu ali ne moze do gola..
                        Matri izasao ovako rano,verovatno je neka povreda ili ga cuva za Romu ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Probili bunker...

                          Comment


                          • Poslije ovoliko pritiska vala krajnje vrijeme je bilo za gol Juventusa . Bravo , sad samo da sacuvaju , jer su predominatni .

                            Del Piero usao , nakon 5 minuta otisao na nosilima ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Marcha

                              Kako se sad lakse dise

                              Kako mrzim ove bunkerase, centar nisu presli kako treba

                              Originally posted by Dale View Post
                              Poslije ovoliko pritiska vala krajnje vrijeme je bilo za gol Juventusa . Bravo , sad samo da sacuvaju , jer su predominatni .

                              Del Piero usao , nakon 5 minuta otisao na nosilima ..
                              Kako mi je zao ne mozes verovat, uskratise mi dusmani da gledam
                              Last edited by Prototype; 04-12-11, 15:38.

                              Comment


                              • Strasna partija , kakvo kretanje Artura kao i uvijek , sto sada krunise golom s bijele tacke . Bravo igracino !

                                A znam Prototype , kome nije zao , ali vama navijacima Juventusa je sigurno najgore ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X