Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav majstorski potez starog Del Pjera,ali Matri promasi jedan na jedan,samo da im se to ne osvjeti
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Pepe za 2:0.
      Usao Grande Mirko pre koji sekund pre toga umesto Matrija.

      Comment


      • То се тражи. Пуни стоку. Сад још Краса да уђе, и Агуеро и Бастос и 10:0.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Dominantan Juve


          Bravo , prvi bodovi , samo jos da Vidal udje , i Elia po mogucnosti , da viidm i njih na djelu ;)


          Evo Artura !
          Last edited by Dale; 11-09-11, 12:54.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ево га Видал ушао уместо Дел Пјера, Красић уместо Пепеа.

            П.С. Каква шанса за Вучинића ...
            Last edited by Урош94; 11-09-11, 12:58.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Kakav je to majstor !

              Arturoooooooo !
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Kakva majstorija Vidala, a tek je pre neki minut debitovao za Juventus.

                Comment


                • Како га лепо и просто дао ... Свака му част

                  94% га даје и Красић. Пазите шта вам кажем.

                  Са трибина се чује "Антонио Конте" ... Мало су поранили чини ми се
                  Last edited by Урош94; 11-09-11, 13:05.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Морам дупли пост....

                    Ааааааааандреееааааааааа Пирлооооо. Како га је нашао, а Маркизио исто тако лепо се снашао. Прелеп гол.

                    /едит

                    Одлична утакмица Јувентуса. Константно су имали лопту у ногама, били бољи током целог меча, заслужено победили. Поништен нам чист погодак али шта сад да се ради. Пирло делио лопте фантастично. Сви су одлично одиграли, али онај Де Ћеље мртвак на крају је морао да засере, направи пенал, добије црвени и по мало поквари утисак.
                    Last edited by Урош94; 11-09-11, 13:24.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Sjajan mec...vratio se Juve,jbg De Ceglie dobi crveni u zadnjem minutu,i na sledecem mecu moramo da gledamo Mottu verovatno
                      Pirlo po meni igrac utakmice,dokazao je da je jos majstor,Vidal me odusevio,Vucko takodje,sve u svemu ovakvom igrom LS zagarantovana..
                      FORZA JVUE!!!
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kakvog se genija Milan odrekao, sa Elijom i Vucinicem u 11 ovaj Juve moze da igra sa bilo kim. De Celje je decko moron vodis 4-0 i napravis takvo sranje ne verujem.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Sjajan mec...vratio se Juve,jbg De Ceglie dobi crveni u zadnjem minutu,i na sledecem mecu moramo da gledamo Mottu verovatno
                          Pirlo po meni igrac utakmice,dokazao je da je jos majstor,Vidal me odusevio,Vucko takodje,sve u svemu ovakvom igrom LS zagarantovana..
                          FORZA JVUE!!!

                          Rekao sam ja da je velika greska Milana , ne kontam kako su se mogli odrec jednog takvog igraca , al sta je tu je , drago mi je da je za Juve (Pirlo) danas odigro maestralnu utakmicu


                          I napokon povratak Juventusa tamo gdje pripada , a to je borba za scudetto , mada je jos rano o tome pricat tek je 1 kolo

                          Comment


                          • Pogotovu je neverovatno da su zadržali Gatuza i Ambrosinija a odrekli se Pirla... Pirlo danas maestralan, neverovatne lopte deli. King Artur čim je ušao u igru pokazao je da je ogromno pojačanje. Kida na sredini, pomaže i u odbrani i u napadu. Odlično pojačanje... Šteta što to ne može da se kaže i za Đakerinija A i verovatno će Krasa i Elia da budu startna krila a ovi rezerve. I Pepe ne može da bude starter, nema konstantnost u igri a i loše centaršuteve ima. Biće on rezerva 100%...

                            Basta se maestralno vratio u tim Udinezea. Gol i asistencija. Možda ponovo bude reprezentativac. Prošle sezone je isto odlično krenuo ali sjebala ga je povreda... Tomović je odigrao ceo meč za Leće.



                            Miha startovao pobedom. A Nastasić je debitovao u Kalču, zamenio je Gamberinija u 66. minutu. Ljajić nije ni na klupi bio...
                            Roma izgubila, ništa novo. Teško se piše Luisu Enrikeu! Ponovo strelac za Kaljari protiv Rome sin legende Rimljana Bruna Kontija, Daniele. Vlada Avramov je bio na klupi kod gostiju...
                            Brkić je branio svih 90 minuta za Sijenu u gostima protiv Katanije i uspeo je da sačuva mrežu, 0:0.
                            Kjevo i Novara su igrali 2:2. Radovanović presedeo meč na klupi Novare...
                            I na kraju Đenova-Atalanta 2:2.

                            Na ovih 9 mečeva prvog kola postignuto je 28 golova, više od 3 po meču. Ova sezona kako je krenula, koliko su se svi pojačali a i po svemu drugom vidi se da će biti najzanimljivija u poslednjih nekoliko godina!
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • fantasticni Juventus!ove godine titulla je njihova..usudjujem se reci,lagano!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                fantasticni Juventus!ove godine titulla je njihova..usudjujem se reci,lagano!
                                daj molim te uzdrzi se ovakvih komentara :S
                                Last edited by LBJmvpFORlife; 11-09-11, 19:48.

                                Comment

                                Working...
                                X