Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaista odličan meč za sada, očekujemo još golova, što se tiče mene u mreži Abijatija

    @'bacpoola

    Sledeći put samo lajkuj post ako želiš, nema potrebe za novi post samo zahvaljivanje ;)

    Nova pravila foruma jbg
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ajmo jos jedan za velik preokret i sjajan pocetak sezone,Ibra i Antonio doktori
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Milan bolji u drugom delu ali ipak je ostalo 2:2. Dobar početak lige sa 4 gola...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Utakmica je bila odlicna , nekako imam utisak da je najrealnije po bod i jednim i drugim , al opet Milan je bio dosta bolji

          Comment


          • Sudija nije dopustio da se onaj poslednji korner izvede Pato je imao priliku pred kraj. Kasano odlicno odigrao

            Comment


            • Originally posted by Dusan View Post
              Sudija nije dopustio da se onaj poslednji korner izvede Pato je imao priliku pred kraj. Kasano odlicno odigrao


              A znam vidio sam , i ne kontam prvo pokazuje na korner , onda mislim kad je (Cassano) dosao do kornera da ga izvede on svira kraj






              Last edited by Rossonero; 09-09-11, 22:36.

              Comment


              • Izvuce se Milan
                Mogli su i do pobede...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Lep start Serie A Ova sezona ce biti jos vise ujednacena u odnosu na proslu sezonu.

                  Comment


                  • Napoli odlicno startovao sezonu. Pobeda u gostima protiv Cezene od 3-1. Strelci Laveci, Kampanjaro i Hamsik. Hamsik i Pandev su inace u igru usli u drugom delu (Napoli ima mec LS za par dana)... Kavani i Laveci su bili starteri.

                    Strelac za Cezenu, ciji stadion sada ima teren sa vestackom travom (jedini u Kalcu uz Novaru), bio je Guana. Francuz Benaluan iz Cezene je u razmaku od samo 5 minuta dobio 2 zuta kartona i u 56. minutu je iskljucen...



                    Neverovatan promašaj Pandeva!

                    Last edited by Il Capitano; 11-09-11, 08:24.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Pirlo , doktor , kakva tehnika i kakav savrsen pas i to je 1-0 .

                      Jedva sam cekao da vidim novi Juve i do sada igraju dobro , nadam se da ce Vidal i Elia uci u drugom , prvenstveno Vidal . ;)
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Дај бре, украдоше нам чист гол :@

                        Баш лепо игра Јуве, свиђа ми се. И дају гол и овај свира непостојећи офсајд ... идиот.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Sjajna partija Juventusa,Pirlo maestralne lopte salje,svaka mu cast,a onaj Celi(sudija) je slepac nevidjeni,Matri i Giorgio nisu bili u ofsajdu vec Lihstajner i cist gol ponistili
                          Celo poluvreme juve ima inicijativu i samo tako da nastavi....
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Spor je mini Juventus trebaju oni se Del Pjeru zahvalite,ne moze on da igra,ako je Pirlo na terenu,ko ce da trci,neka udji u drugom poluvremenu.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Ma moze jos Alex,ali verujem da sledecu nece igrati od pocetka.. ;)
                              Ocekujem da udju Mirko,Elia i Krasa u drugom poluvremenu,mada sto pre da se izbaci De Ceglie,veze nema
                              Jedini koji skripi...
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sunce ti zarko.Zamalo 2:0.
                                Da pohvalim lepo ubacivanje Lihstajnera kod prvog gola iz drugog plana.

                                Comment

                                Working...
                                X