Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    A samo zbog toga,ja mislio nesto ti skrivili il te sjebali na tiketu za neke silne pare.

    A mrzim i ja mnoge timove al da ispadnu iz lige ne bi to bilo to jbg.
    Pa dobro, ako su namestali, jbg onda i treba da ispadnu.

    E sad za De Rosija se smorih, jer je on bio povezivan sa Mancesterom, tako da mi je intres da ispadne Roma i taj da dodje De Rosi (bas sam zao ), ali sad sa ovim, cisto sumnjam da ce ga Fergi dovesti.

    @Black Mamba

    Da, navijam za Lazio. Priznajem, zbog Stankovica i Mihe, ali i kad su otisli ja sam ostao veran njima.
    sigpic

    Comment


    • I ja sam nekada zbog Dekija i Miihe za Lazio, a onda prešla zbog istih za Inter... Šta ćete prevrtljiva ženska posla
      Mada krug u Interu je sada mnogo širi, pre svih za velemajstora Zanetija, ranije Murinja, Milita.....
      Tako MU i Inter
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Citiracu samo jednog velikog gospodina u italijanskom fudbalu
        - "Juventus je pobjeđivao zato jer je bio najjači u ono vrijeme, a ne zbog sudija. Zar bih se ja trebao sramiti što je moja ekipa pobjeđivala? I da ga nisu uništili još mnogo godina bi bio najjači."
        Luciano Moggi

        Comment


        • Nema veze sa Italijanima ali ima sa:http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=517129

          Comment


          • Što se tiče Rome oni sad optužuju igrače da su nameštali a ne upravu Rome... Jer i meni nekako deluju nelogično da je onakva uprava Rome, toliko nesposobna, sa Roselom Sensi na čelu mogla nešto da namesti... A i čudno mi je da Roma namešta utakmice, pogotovu ove sezone...

            Za De Rosija nema šanse da je umešan, veliko je to ime, ne bi dozvolio tako nešto sebi...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Vule je za sve u pravu, a mi ga ne slusamo

              Comment


              • Pa ljudi,fudbal je unisten,vise nema ni F od fudbala,samo namestaju

                Comment


                • Ma gdje je namjesteno,ti mislis da na ozbljnom nivou,gdje titula ili ucesce LS nesto se namjesta,tu se radi o milionima,destinama miliona.
                  A to sto se nadje da su najstene utakmice u trecoj italinskoj ili njemackoj,ili u nekoj balkanskoj.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Alexis hoce u Barsu, verovatno ce tamo i da zavrsi krajem juna, a mozda i ranije

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ma gdje je namjesteno,ti mislis da na ozbljnom nivou,gdje titula ili ucesce LS nesto se namjesta,tu se radi o milionima,destinama miliona.
                      A to sto se nadje da su najstene utakmice u trecoj italinskoj ili njemackoj,ili u nekoj balkanskoj.
                      Veruj mi u danasnjem fudbalu gde se vrti ogroman novac ima namestaljki,pa pre neki dan su namestili Argentinci protiv Nigerije,juce je Francuska bila sumnjiva,nemacko tuzilastvo ima dokaze da se namestalo u LS i u kvalifikacijama za EP,pa samo vidi ko sedi u uefi sve ce ti biti jasno,fudbal je nazalost unisten!
                      Last edited by Vule_89; 07-06-11, 18:25.

                      Comment


                      • Palermo i dalje odbija Pastoreove kupce

                        Javier Pastore, sjajni argentinski nogometaš koji je ove sezone blistao u Palermovoj momčadi, privukao je na sebe interes mnogih europskih klubova...

                        Spominjali su se perjanice španjolskog nogometa (Barcelona, Real Madrid), ali i novi tamošnji bogataš Malaga koji je i ponudio 35 milijuna eura, potom ponajbolji engleski klubovi (Chelsea, Manchester City) i predvodnici talijanske Serije A (Inter, Roma, Juventus), no do sada se transfer nije realizirao. Kao glavni razlog tome je inzistiranje Palermova predsjednik Maurizija Zamparinija koji smatra da može i bolje "utržiti". Razlog je to što je i odbio pregovarati s Napolijem.

                        - Prije mjesec dana Napolijev predsjednik Aurelio De Laurentiis mi je poslao poruku u kojoj mi je rekao da bi želio razgovarati o Pastoreu. Odbio sam ga. Da me pitao je li 50 milijuna eura dovoljno za njegov transfer, onda bismo razgovarali - veli Zamparini uz dodatak:

                        - To je svota s kojom se može pregovarati, no De Laurentiisa ne smatram ludim. Kako bilo, mogu reći da između Napolija i Palerma ovoga ljeta neće biti poslovanja.



                        Zamparini

                        Comment


                        • daj ga u milan odmah

                          Comment


                          • Normalno da nece nikog vise Napoliu prodati , jer nece da dozvoli sebi da opet placu godinama za nekim igracem , ko sto sad placu za Cavaniem
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • http://www.njuz.net/kratki-njuz-smed...ora-bogdanova/

                              Korpulentan napadač koji ne preza od ničijih odbrana
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Novara se vratila u Seriju A posle 55 godina!

                                http://www.football-italia.net/jun12aa.html



                                Osnovani iste godine kao Inter
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X