Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A gde treba da ide Sanchez? Voleo bih da ga zadrzi Udinese (inace klub za koji navijam u Italiji )

    Comment


    • Originally posted by milanche View Post
      A gde treba da ide Sanchez? Voleo bih da ga zadrzi Udinese (inace klub za koji navijam u Italiji )
      To niko ne zna ;), svi veći timovi ga traže...

      A ja mislio ti navijaš za Đenovu?
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        To niko ne zna ;), svi veći timovi ga traže...

        A ja mislio ti navijaš za Đenovu?

        U pravu si,navijam i za Djenovu! Hteo sam da kazem da ove sezone vise navijam za Udineze zbog fenomenalne igre i jer imaju sanse da nesto urade,ali redovno pratim i Djenovu ,naravno. Doduse ,bio sam jako ljut na njih neko vreme jer su me srusili na tiketu za lepe pare

        Comment


        • Originally posted by Fedex ba View Post
          Ostace miha na klupi,jos sad kad se vrati joveta mnogo bolje ce igrati nego u prvom dijelu sezone.
          Prica se da nece i da ga od naredne sezone menja Van Basten, sad koliko je sve to tacno

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Prica se da nece i da ga od naredne sezone menja Van Basten, sad koliko je sve to tacno
            Ma to su sve prazne price,fiorentina ce napredovati na tabeli i ostace miha na klupi.

            Comment


            • Originally posted by Fedex ba View Post
              Ma to su sve prazne price,fiorentina ce napredovati na tabeli i ostace miha na klupi.
              voleo bih da si u pravu, jer kao sto podrzavam Djokovica u tenisu, tako zelim da i nas covek napreduje tamo u Kalcu ;)

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                voleo bih da si u pravu, jer kao sto podrzavam Djokovica u tenisu, tako zelim da i nas covek napreduje tamo u Kalcu ;)
                Ja navijam zbog jovetica najvise za fiorentinu,a i zbog mihajlovica.I zelim i da jovetic napreduje,a i miha da postane jos bolji trener.

                Comment


                • Originally posted by Fedex ba View Post
                  Ja navijam zbog jovetica najvise za fiorentinu,a i zbog mihajlovica.I zelim i da jovetic napreduje,a i miha da postane jos bolji trener.
                  Ba, samo forza Juve, forza Milos Krasic ;)

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ba, samo forza Juve, forza Milos Krasic ;)
                    Tako je,Krle pripisi jso jednog juventina na forum,da se zna koga ima najvise
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ba, samo forza Juve, forza Milos Krasic ;)
                      Bra,forza viola,forza stevan jovetic

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Tako je,Krle pripisi jso jednog juventina na forum,da se zna koga ima najvise
                        trebao si to da provalis odavno po avataru ;)
                        Inace, za Juve navijam od 1996, cale me nagovorio, isto kao i za Zvezdu, a razlog je taj sto moj matori bas gotivi Vladimira Jugovic, inace upravo zbog toga je Vladimir Jugovic najbolji igrac svih vremena po mom misljenju

                        Comment


                        • Provalio sam odavno,ali Krle jos nije napisao bio pa zbog toga ;)
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Massimo Moratti nakon trosatnog ispitivanja: Miran sam

                            Događaje iz 2006. godine u talijanskoj Seriji A još uvijek nije prekrila prašina. Tada je, podsjetimo, Juventus optužen za nečasne radnje i namještanje utakmica i sudaca, zbog čega su izbačeni na jednogodišnje igranje u Seriju B...

                            Ujedno je torinskoj momčadi oduzet naslov prvaka u Italiji te sezone, a dodijeljen je Interu koji je tada bio drugoplasirana momčad. No, nakon svega je i sam Inter optužen za slične ili nešto manje nesportske radnje izvan terena, pa već godinu dana traju ispitivanja i prevrtanje cijelog slučaja. U tu svrhu je u četvrtak na ispitivanju, i to trosatnom, boravio Massimo Moratti, vlasnik Intera.

                            Inače, Moratti je, zanimljivo, na ispitivanje morao samo 48 sati prije velikog derbija koji njegova momčad na San Siru igra protiv Milana i gdje se direktno odlučuje o vodećoj momčadi na ljestvici.

                            - Miran sam i posve siguran u sebe, kao i moj klub. Zbog toga nemam ništa protiv da sud obavlja svoj posao i ispita ovaj slučaj - rekao je Massimo Moratti.

                            Comment


                            • http://www.zurnal.rs/2011/04/01/mila...ter/index.html

                              INTER INTER
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Nije sto je nasa,al je bo'me ljepsa!! )

                                Comment

                                Working...
                                X