Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2013 (kvalifikacije, pripreme, test utakmice,...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kako je uvali mali Ivanovic, bruka. Bez Pekovica i Vucevica i opet dobro odigrase i pobjedise sto je najvaznije.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Problem je sto je ovo luzerska ekipa,nema tu igraca sa mentalitetom pobednika.Prosto ne mogu da verujem od koga smo mi izgubili.

      Comment


      • #78
        Originally posted by deki94 View Post
        Kada sam o ovome pisao u Olimpijskom pdf mnogi su me napadali. E pa gospodo, evo večeras vidite da više ne možemo živjeti od stare slave. Da strahuješ zadnji minut od B tima CG je sramota...

        Definitivno više nismo zemlja košarke...
        Pisao si da nismo vise zemlja kolektivnih sportova...DA ISPADNEMO U C diviziju, a da strelci uzmu 16 medalja zlatnih u Riu, opet nece streljastvo ni primirisati kosarci tako da...a ovaj Ivanovic, svaka cast malom...sad ce da nabije takvo samopouzdanje...

        edit:Mi smo igrali sa BCD timom...zavisno od pozicija...
        Last edited by Aleksa9; 18-08-12, 21:35.
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • #79
          Kakva smo mi institucija bili nekada u ovom sportu. :/
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #80
            Sami sebe smo pobedili, imali smo 13+... Svaka cast komsijama i braci, bez Pekmena dobili, alal vera...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #81
              Veliki sampion, Milos Teodosic. Divljamo do kraja, kad je bal nek je maskenbal.

              Comment


              • #82
                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Veliki sampion, Milos Teodosic. Divljamo do kraja, kad je bal nek je maskenbal.
                vala divlja do besvesti, onaj sut na kraju druge cetvrtine strasno,koliko je tom decku stalo da bude heroj jbt?

                Comment


                • #83
                  A ovo za Tea je strasno...2 minuta pre kraja, valjda je 69:66 bilo i on sutira trojku u 10 sekundi napada sa 8 metara preko ruke...I na kraju 3 sekunde do kraja on mu se odaljava....umesto da su prisli(ode 2 sekunde) pa nek sutne sa 20 metara ne sa pola...
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by deki94 View Post
                    Kada sam o ovome pisao u Olimpijskom pdf mnogi su me napadali. E pa gospodo, evo večeras vidite da više ne možemo živjeti od stare slave. Da strahuješ zadnji minut od B tima CG je sramota...

                    Definitivno više nismo zemlja košarke...
                    Svi na tekvondo!

                    Comment


                    • #85
                      cestitke crnogorcima. zasluzeno su pobedili. slozile im se kockice na kraju, i bacanja, i prodana lopta nedovica, i kilavo u napadu.

                      Comment


                      • #86
                        Definitivno smo druga liga evropske kosarke, i to je nasa stvarnost.

                        Ono sto je Teo radio u poslednjih par minuta, ono je sramota. Mislim,
                        kapiram da covek ima kredit, ali ispucavati se u 12 sekundu napada,
                        iz neizradjene akcije je vise nego sramotno.

                        Sto se tice suta ovog malog, vec se u naskoku videlo vec da ce da
                        udje, jer je imao klasicni skok sut, i to se retko masi, s pola terena
                        ili sa linije za tri, nema tu neke velike razlike. To zna svako ko se iole
                        ozbiljnije bavio kosarkom. Ali, potpuno pogresno postavljanje za to
                        branjenje napada. Pa, Dudo, jebem mu majku, pa valjda toliko mozga
                        imas, da znas da branis sut. Pa, nece sutirati iz svog reketa... I gore,
                        Bjelica potpuno covek pogubljen. Teo radi noge kao da lik ima jos 20
                        sekundi napad. Ne znam.... stvarno, ne znam...
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by apacrow View Post
                          ..i to se retko masi, s pola terena
                          ili sa linije za tri, nema tu neke velike razlike....
                          kad si vec tu, sto ne bi sutiro sa svoje trojke, ili jos bolje. iz reketa. daj brate, koliko suteva takvih ulazi- u promilima.

                          ako je ono klasican skok sut.. posrecilo se

                          Comment


                          • #88
                            Hteo je Duda da brani sut,al se Teodosicu nije dalo

                            Comment


                            • #89
                              Nisam postovao ne pamtim od kada. Ali sam sad morao, ovaj VESELI CUPERAK od igraca je stvarno preterao vise. Toliko izivljavanje, da je Kobi Brajant pa mnogo je. I aj' svi promasaji i ispucavanja, ali na tri sekunde do kraja ne prici igracu svome, i braniti ga, je kriminal. Covek se odmakao pet metara od njega!!! Pa to nema nigde.... U selo bi ja tebe druze, da kupis sljive sada na 30 stepeni!!!

                              Comment


                              • #90
                                Alo kriticari, ovo je samo jedna utakmica. Sta vam je? Da nismo odigrali kako znamo, to stoji, ali glupo je i ruzno je kritikovati posle samo jedne utakmice.. A i ova utakmica nije toliko bitna, svejedno cemo se ici na EP, pa makar do kraja kvalifikacija ovako igrali. Nismo znali da zatvorimo utakmicu i sami sebi smo napravili problem(sto je veoma nekarakteristicno za ekipe koje vodi Duda, ali Boze moj). A opet kad da ste jedva cekali da Teo uradi nesto lose, pa da krenete da ga pljujete. Realno ova ekipa bi bez njega bila ispodprosecna, a ko to ne vidi, onda je stvarno zaslepljen mrznjom prema tom decku. Sve dobro sto uradimo u napadu, krece upravo od Tea..
                                I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                                Comment

                                Working...
                                X