Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Großer Preis Santander von Deutschland 2012 (Hockenheim)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Sta ce mi biti kriv. Jednostavno ne mogu da ga svarim. Non stop ti neki osmesi tipa sa svima sam ok...Previse se pravi dobar.. A mislim da nije takav.. Jednostavno ne mogu da se otmem utisku da je on bez RB nista.. Ko Mesi bez Barselone..
    Monza 2008. se ne bi slozila sa tobom... Istina, tad je STR imao bolji bloid od RBR-a.

    "Smpionat Konstruktora by V66"

    Trka 10/20:

    1-Red Bull Renault RB8 - 167
    2-Scuderia Ferrari F2012 - 154
    3-McLaren Mercedes MP4-27 - 124
    4-Lotus Renault E20 - 117
    5-Mercedes AMG W03 - 95
    6-Sauber Ferrari C31 - 64
    7-Williams Renault FW34 - 43
    8-Force India Mercedes VJM05 - 34
    9-Scudria Toro Rosso Ferrari STR7 - 6

    RB8 i F2012 se definitivno odvajaju. MP4-27 i E20 se bore za trece, a Mecka ostaje zakucana na 5. Sauber se takodje zakucao na 6. mesto, narocito imajuci u vidu da timovi koji zele vise osvajaju 2-4-6 poena po trci... Voleo bih da nekako prestignu Mercedes, ali tesko da ce to uspeti i pored fenomenalnog nacina na koji trose to malo novca koji imaju.

    Inace, Alonso je napravio licni najbolji krug u 66. krugu, tacno u momentu kad je shvatio da Button pada i da je sad trenutak da se prelomi. Samo 0.25s sporije od Schumachera, koji je svoj najbolji krug napravio na zutim gumama. Nice... Massin najbolji krug je bio poslednji krug, samo 0.2s sporiji od Alonsa. Danas je napravio gresku na pocetku trke, stvarno ne znam zasto je opet toliko nestabilan, pa sjajna trka u Britaniji bi trebalo da postigne sasvim suprotan efekat. Aj nadam se da ce u Madjarskoj malo da popravi prosek.

    Jbg, necu prestati da izlazim sa brojkama. Ovom 30. pobedom u karijeri Alonso se pridruzuje ekipi Schumachera (91), Prosta (51), Senne (41) i Mansella (31) sa 30 i vise pobeda u F1. Do kraja godine preskace Brku...

    Legenda.
    Last edited by Vanja #66; 22-07-12, 16:20.

    Comment


    • Fetel je kaznjen, sada jos samo da cujemo koliko.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ako su ga već kaznili nek to bude preko 15 ili 20 sekundi da Kimi dobije podium.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Ako su ga već kaznili nek to bude preko 15 ili 20 sekundi da Kimi dobije podium.
          U, leglo bi ko dupe na nosu!

          Comment


          • I definitvno 20 sekundi kazne.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              I definitvno 20 sekundi kazne.
              Link, link, LIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNKKKKKKKKKK!
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Menjam tabelu svog sampionata za pola sata, kad dodjem kod ortaka... Bice 5, Kobayashi 4...

                Comment


                • Sky Sports twitter nalog.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ko ne plati na mostu, plati na cupriji.

                    Comment


                    • Eto, ipak još jedan podium za Kimija!Sada ima 98 poena i nadam se da se polako odvaja od Hamiltona i ostalih ispod.Biće jednako teško da sustigne Red Bulovce i Alonsa.Red Bulovci su brži a Alonso ima već dobranu razliku.Na godišnji odmor će sigurno otići sa najmanje 9 poena prednosti nad Veberom, a 17 više od Fetela.Scenario ovog dela sezone me jako podseća na 2010.Red Bulovo prosipanje bodova, Alonsova konstantnost i još jedan vozač koji juri njih trojicu.Tada je to bio Hamilton a ove godine se nadam da je to Kimi.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Da, bas lici na 2010, nadam se da ce ishod biti malo drugaciji
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ne bih ja pravio paralelu sa tom sezonu, kada je Alonso bas od ove trke krenuo da sustize svoje rivale, nije imao ni priblizno veliku prednost kao ovu sada.Ja sam tu trku dozivljavao kao poslednju sansu da se Alonso prikljuci u borbi za titulu.Ako budes pogledao rezultata njegove znaces zasto je tako bilo.
                          Meni je licno nezamislivo da ovu prednost prokocka do kraja sezone.Ja licno vise od Kimija ocekujem sledece sezone, ipak mu je ovo prva godina nakon pauze i ne ocekujem od njega cuda.Treba mu jos malo da se uhodi.

                          Comment


                          • "Sampionat Konstruktora by V66"

                            Trka 10/20 - nakon Vettelove kazne:

                            1-Red Bull Renault RB8 - 159
                            2-Scuderia Ferrari F2012 - 154
                            3-McLaren Mercedes MP4-27 - 127
                            4-Lotus Renault E20 - 120
                            5-Mercedes AMG W03 - 95
                            6-Sauber Ferrari C31 - 66
                            7-Williams Renault FW34 - 43
                            8-Force India Mercedes VJM05 - 34
                            9-Scudria Toro Rosso Ferrari STR7 - 6

                            Ispravljeno... Gledajuci danasnju trku i koliko je malo falilo Buttonu da bude bolje plasiran, rekao bih da treba ocekivati vise od McLarena u Madjarskoj. Koliko vise, videcemo...

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Ne bih ja pravio paralelu sa tom sezonu, kada je Alonso bas od ove trke krenuo da sustize svoje rivale, nije imao ni priblizno veliku prednost kao ovu sada.Ja sam tu trku dozivljavao kao poslednju sansu da se Alonso prikljuci u borbi za titulu.Ako budes pogledao rezultata njegove znaces zasto je tako bilo.
                              Meni je licno nezamislivo da ovu prednost prokocka do kraja sezone.Ja licno vise od Kimija ocekujem sledece sezone, ipak mu je ovo prva godina nakon pauze i ne ocekujem od njega cuda.Treba mu jos malo da se uhodi.
                              Ne da nije imao prednost, zaostajao je 13 poena nakon te trke...

                              Mecka i Lotus ce sledece sezone imati prednost, ako se pravila oko produvavanja difuzora zaista budu poostrila. Ferrari ima srece da je napravio jako dobro resenje za Mugello, stabilno. McLaren i RB ce se naci u problemu u vreme testova 2013...

                              Ne kontam sta Perez jos treba da uradi da bi mu Ferrari ponudio ugovor...

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Ne kontam sta Perez jos treba da uradi da bi mu Ferrari ponudio ugovor...
                                Oni su idioti ufiksirali Fetela i nema dalje. Mnogo im znaci nemacko trziste i danas smo mogli videti zasto, uzivanje je gledati Stadion kompleks prepun. Mada pretpostavljam da bi oni dupe prodali da nadju bar solidnog Italijana. Zato imam utisak da ce jednog dana Valseki ili Alesandro Rosi (koliko god da ima amercko drzavljanstvo) zameniti Alonsa, pa da ce Seb proci dve sezone snalazenja da preuzme mesto prvog vozaca.

                                Ali stvarno pizdim sto ne pokusavaju da dovedu Pereza, koliko samo tu logike ima u paru sa Nandom, gotovo i previse. Jos nosi sponzora kojeg drzi najbogatiji covek na svetu. Mnogo je Ferari ufiksiran na Evropu i to ce ih sve vise kostati vremenom, kako se budu razvijala druga trzista. Mislim da su jedina tri vanevropska vozaca kod njih bili Sekter, Barikelo i Masa.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X