Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Валентино Росси покинет "Дукати" в конце сезона-2012
    Семикратный чемпион мира по мотогонкам в классе MotoGP Валентино Росси покинет заводскую команду "Дукати" по окончании сезона-2012.

    Итальянская марка выпустила официальный пресс-релиз, в котором подтвердила уход титулованного итальянца из коллектива после завершения чемпионата 2012 года. Никаких подробностей "Дукати" не сообщила, лишь отметила, что находится в стадии поиска напарника для американского гонщика Ники Хэйдена на сезон-2013. Напомним, что ранее коллектив продлил с пилотом контракт на следующий год.

    Comment




    • It`s official.

      Hajde sada po jos jednu titulu pred penziju.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Jos kad bi Stoner opozvao odluku, pa ga makar i u Suzuki stavili. Joj kakva bi to 2013. bila
        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

        Comment


        • Originally posted by Hurricane View Post
          Jos kad bi Stoner opozvao odluku, pa ga makar i u Suzuki stavili. Joj kakva bi to 2013. bila
          Nije iskljuceno za 2014. Ali shhh
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Meni je krivo sto mu nisu dali da napravi cudo sa Dukatiem. Bice smesno verujte mi.

            Comment


            • Odlicna vest...mislim da je Yamaha napravila pravi potez...sada Honda mora da razmislja o sampionu...ne znam da li ce mladi neiskusni Markez imati dovoljno hrabrosti u trci protiv idola,bar ne ocekujem da ce imati uspeha u prvoj godini,dok ce Honda morati da se baci u poteru za novog vozaca(zamenu za Pedrosu) za koga ce biti rezervisano trece mesto...Stoner je bio adekvatno resenje,ali morace mnogo toga da mu ponude da bi se vratio...Trenutno ne vidim nikoga ko bi mogao da parira ovoj dvojici iz Yamahe...I jos nesto,sledeca trka ce potvrditi teoriju o Lorencu...ako pobedi,to znaci da nema sumnje o novom(starom) sampionu 2012.Ako Lorenco ne pobedi,to bi samo moglo da znaci da mu je samopouzdanje jako poljuljano novim desavanjima...(sto se meni licno ne bi dopalo),jer ako je Dorna vec umesala prste u dolazak Markeza na mesto Stonera,i ako je vec posredovala u dogovoru Yamahe i Doktora,onda je red da se Lorencu "obezbedi" titula...sto bi rekao as narod, "vuk sit i ovce na broju"

              Comment


              • Ali pravo pitanje je , sta je sa Jeremy Burges -om ?

                Comment


                • Nema tu dileme, ako Vale ide u pakao i on ce sa njim. Sigurno koliko i da ce sutra izaci sunce. Pa bolje im je da rade u Jamahi nego u Dukatiju, kada su prihvatili u prethodnom smeru, ovo ce sigurno. A ne verujem da ce Jamaha ista da se pita u toj prici.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Joj Mudjelo dogodine!!!!!!!!!!!!! Invazija SK FORUMASA sta kazete a?

                    Comment


                    • nazalost,desava se nesto,sto kako se visi blizi ta novost sa objavom,uopste mi se ne svidi..ali jbg,neko je tako hteo..pobedio je Dukati..retardi..
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Rossini View Post
                        nazalost,desava se nesto,sto kako se visi blizi ta novost sa objavom,uopste mi se ne svidi..ali jbg,neko je tako hteo..pobedio je Dukati..retardi..
                        Prosvetli nas, obecavam da necemo siriti
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Prosvetli nas, obecavam da necemo siriti
                          ma uopste taj prelazak u Yamahu..kad je to sve lepo moglo u dukatiju..bilo bi zanimljivije..ovako..nzm..ali zato i kazem,dukati je pobednik..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Rossini View Post
                            ma uopste taj prelazak u Yamahu..kad je to sve lepo moglo u dukatiju..bilo bi zanimljivije..ovako..nzm..ali zato i kazem,dukati je pobednik..
                            Nije on mogao sa DUkatijem da izgura svoju pricu, prosto oni furaju svoj fazon i nece ga promeniti zbog samog Boga, a kamoli Rosija. Prosto je tako, oni ce snositi odgovornost ili zasluge za takav pristup. Po meni je za postovanje, da verujes u nesto i da se drzis toga.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Rosi je Bog u ovom sportu to moraju da znaju. I ovo ce davati povod hejterima da pricaju kako samo u Yamahi i HOndi moze da pobedjuje. Sto je neistina. Ali kad su vec u Dukatiu tvrdoglavi ko ih jbe.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Nije on mogao sa DUkatijem da izgura svoju pricu, prosto oni furaju svoj fazon i nece ga promeniti zbog samog Boga, a kamoli Rosija. Prosto je tako, oni ce snositi odgovornost ili zasluge za takav pristup. Po meni je za postovanje, da verujes u nesto i da se drzis toga.
                                ma da..slazem se..isti slucaj kao i sa Markom Melandrijem..ne bas identican,ali ni njega nisu zarezivali te godine ni malo..otud onoliko losih rezultata na njemu...cudni su da cudniji ne mogu biti..nzm sta da kazem..a rossija su stavili pred svrsen cin,nazalost..nzm kako ce Italijani da reaguju,ali nisam nesto primetio da su bucni..da je kojim slucajem dukati Spanski proizvodjac i da se tako ponasaju prema nekom spancu,pa ja msm da bi Spanija gorela..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X