Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Samo glasine. Evo linka koji sve objasnjava http://www.gpone.com/index.php/20120.....per-ora.html

    Comment


    • #92
      Originally posted by urke030 View Post
      Koja je ono devojcica koja je dobila poljubac od Rossi-a ? Da li je sa foruma ?
      Ja sam ga poljubila. Ne znam da li na mene mislis, tacnije, da li je taj deo bio u emisiji iz Mudjela, a ako jeste, hvala ti za to "devojcica"!
      #58

      Comment


      • #93
        Originally posted by Pablo View Post
        Ja sam ga poljubila. Ne znam da li na mene mislis, tacnije, da li je taj deo bio u emisiji iz Mudjela, a ako jeste, hvala ti za to "devojcica"!
        Ja jos nisam odgledao emisiju, nisam uhvatio termin, mogao bi neko sa SK da je stavi na Youtube posto ne verujem da ce je opet reprizirati.

        Comment


        • #94
          Originally posted by Pablo View Post
          Ja sam ga poljubila. Ne znam da li na mene mislis, tacnije, da li je taj deo bio u emisiji iz Mudjela, a ako jeste, hvala ti za to "devojcica"!
          Blago tebi ^^
          Valentino Rossi #46

          G.O.A.T

          Comment


          • #95
            Nikako da sednem da napisem sve dozivljaje iz Mudjela! Jos uvek me drze utisci, svaki put kad se setim svega, dodje mi da vristim od srece. Znam da ovo nije tema za to, neka moderatori prebace post u prikladniju temu, ali bice vam zanimljivo da znate da su najuobrazeniji vozaci koje sam srela Mark Markez, Horhe Lorenco i Aleks Espargaro. Mark je mozda cak i umisljeniji od Lorenca. A Aleks i Pol su dva sveta, kao da nisu braca!
            Najopusteniji su Kal, Niki i Edvards. Odusevljena sam Bredlijem Smitom i Tonijem Elijasom, sa njima sam imala prilike da procaskam.
            Najsladji je naravno Valentino. Oko njega je uvek guzva, a on je stalno nasmejan i ljubazan. Divan je.
            #58

            Comment


            • #96
              Malo sam neupuce ali na koji fazon moze da se priblizi njima da se tako izrazim? Izvinjavam se sto ulazim u offtopic ,novajlija sam

              Comment


              • #97
                Mislis na vozace? Mores im prici u padoku uz mnogo srece da se nadjes u pravo vreme na pravom mestu! Ja sam imala ludu srecu da svoju najvecu zelju (autogram od Najveceg) ispunim jos u petak posle fp1, pa mi je kasnije bilo opusteno! Na dan trke sam izabrala da ponovo budem u padoku, a ne na tribinama, iako se iz padoka ne moze gledati trka, pa sam se tada svrckala svuda. Tako sam i odgledala zavrsnicu moto3 caskajuci sa Elijasom u njegovoj garazi, moto2 sa italijanskim novinarima, a motogp (neverovatno, ali istinito) kao gost u Gresiniju! U sustini, osmeh, suknjica, okicama "trep trep" i sve moze!
                #58

                Comment


                • #98
                  Ne ne , mislio sam kako stici do padocka ? Znam za jednu opciju ali mislim da to nije ta S obrizom da sam musko malo bi glupo izgledao u suknjici

                  Comment


                  • #99
                    Nemam pojma! Ja sam isla sa ekipom Sportkluba, Srdjan nam je obezbedio propusnice i karte, pa smo se delili, jedna grupa na tribine, druga u padok. Mada, padok su ti samo kamioni, treba da otvoris sve oci da bi ulovio nekog, oni samo zuje. Tribine su dozivljaj, zvuk je neverovatan! Kad prvi put cujes tu grmljavinu, nije ti dobro.
                    #58

                    Comment


                    • Axa , e pa to je onda trece kombinacija Veza

                      Comment


                      • Originally posted by Drezik View Post
                        Axa , e pa to je onda trece kombinacija Veza
                        Pa ne bas. Ja sam Srdjana upoznala preko ovog foruma i samo jednom smo se videli pre puta. Sa nama je isao i momak koji je znao tacan odgovor na nagradno pitanje (ako si gledao trku u Nemackoj, znas o cemu pricam). A bili su tu i momci iz Stare Pazove koji su zvali Srdjana i rekli da su u Mudjelu, pa ih je on uveo. Ako se nadjes na nekoj trci na kojoj je i on i javis mu se, veruj mi da ce uciniti sve sto moze da te uvede u padok.
                        #58

                        Comment


                        • Izvinjavam se , neznanje stvara predrasude .Super, drago mi je .Sad znam i taj deo price Izvinjavam se moderatorima , stvarno sam nov , a ovo na Google-u nema!
                          Last edited by Drezik; 05-08-12, 21:17.

                          Comment


                          • A tacno sam znao

                            http://www.motomatters.com/news/2012...tory_a_ho.html

                            A ovo je sveze : )

                            http://www.crash.net/motogp/news/182...ouncement.html

                            Comment


                            • Zao mi je sto se vraca u Jamahu samo iz jednog razloga , zato sto opet ostaje isti broj konkurentnih motorcikala , bilo bi dobro da se i taj Ducati probudi i da ima dobrog vozaca , da se vrati Suzuki , Kawasaki a i drugi da se oprobaju ali sa moto gp masinama a na sa crt .

                              Comment


                              • https://twitter.com/motogp http://www.motogp.com/en/news/2012/Ducati+Rossi+split konacno
                                Last edited by Culi; 10-08-12, 08:36.

                                Comment

                                Working...
                                X