Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Precenjen kažete, Zašto je Ekcelencija izjavio u Drugoj šampionskoj sezoni MM-a da Honda nije ništa bolja od Yamahe i da bi MM i na Yamahi bio šampion kao i na Hondi!?,Da jedino MM vidi kao pravog naslednika i sve u tom maniru, A na kraju krajeva, to dali je precenjen vama samo vreme može pokazati (meni to vreme ne treba), jer kao što sam davnih dana, u F1 Gledao Sennu-kao rookija, Rossija kao rookija i sl, tako znam kojoj klasi vozača pripada MM, osim ako nedaj bože doživi neko ultra traumatični pad ili slično, takve stvare mogu psihički vozača da rasture,( telo se zakrpi ali psiha nikada više) , da on ima već dve titule a Vozi Tri Godine u MotoGP-ju, to što je kao Rookie osvojio titulu , je priča za sebe, posebno u svetlu eksistencije tolikih talentovanih vozača koji se nikada nisu približili uzimanju titule a i mnogih odgovora na moj komentar koji sam pisao na MCN-u da Marqez lako može da uzme titulu kao Rookie, dobijo sam iste ili slične odgovore, kao i ovde tipa "Ti nisi normalan, Nemaš pojma šta je potrebno da se osvoji titula, koji stepen iskustva i znanja, Da eto Pedrosa fenomenalan Vozač na Hondi je već desetlieće pa do dana današnjeg nije uspeo titulu da uzme(Nije jer kada je bio najbrži , nije imao dovoljno sreće. i tog "čarobnog" talenta+...valjda i bla bla bla bla)....te da je to skoro nemoguće, osim u teoriji" JA sam samo na to odgovorio da ja takav zaključak donosim isključivo na odnosu onoga što MM pokazuje kao Vozač na stazi, i da od Pojave Rossija, Nije bilo Talentovanijeg i Boljeg mladog vozača, a eto ta "prokleta" rookie titula škaklja i Ekscelencijin ego a i tih 10 uzastopnih pobeda gde je...With a tenth successive victory coming at Indianapolis, Márquez became the third rider to achieve such a feat in the premier class, after Mick Doohan and Giacomo Agostini...a DVANAESTA POBEDA U SEZONI He took his 12th win of the season, matching Mick Doohan's record of most premier class victories in a single season, from 1997...Nigde nevidim Rossijevo ime....PRECENJE JE Odista kada je za dve sezone vožnje u MotoGP oborio nekoliko nedostižnih i ZA Ekscelenciju rekorda mislite li da je Rossiju sve jedno zbog toga! uhhh teško će da bidne. Mislite da su ti MM uspesi, Honda i malo sreće za jednog "prosečnog vozača". To sve zajedno i čini da se osećam kao ludak, koji kao da je gledao jedan 125,jedan moto2 i MotoGP u poslednjih 10 Godina. A vi neki paralelni koji se samo na sport clubu prenosi.

    Comment


    • Originally posted by quard1aN View Post
      Jep. Kvantitet ne znaci kvalitet. Evo i ovdje na ovom forumu isto vazi
      Pa i to što kažeš, uvek sam govorio da 9 Titula dođe kao jedna ali vredna

      Comment


      • Originally posted by BogdanB View Post
        nemoj poruku za porukom, imas dugme izmeni I nemoj velikim slovima

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
        Izgleda bas rogobatno kada neko pise velikim slovima,smeta i meni pa bio to i Rosijevac a ako mogu samo da podsetim na ovo pravilo
        - 6) Obratite paznju na gramatiku i preglednost postova. Konstantno lose konstruisane recenice i nepregledni postovi, kao i recenice bez osnovna pravopisa mogu dovesti do upozorenja i zabrane pisanja na odradjeno vreme, a kasnije i bana.

        Pojedini clanovi foruma izgleda nisu upuceni da se "NE" pise odvojeno od glagola u licnom obliku kao i npr greske tipa "dobijo" "dali" ili pisanje velikim slovom "JA" a nije iza tacke na pocetku recenice
        Last edited by ZoranVR; 02-11-15, 11:33.

        Comment


        • Originally posted by Toecutter71 View Post
          Precenjen kažete, Zašto je Ekcelencija izjavio u Drugoj šampionskoj sezoni MM-a da Honda nije ništa bolja od Yamahe i da bi MM i na Yamahi bio šampion kao i na Hondi!?,Da jedino MM vidi kao pravog naslednika i sve u tom maniru, A na kraju krajeva, to dali je precenjen vama samo vreme može pokazati (meni to vreme ne treba), jer kao što sam davnih dana, u F1 Gledao Sennu-kao rookija, Rossija kao rookija i sl, tako znam kojoj klasi vozača pripada MM, osim ako nedaj bože doživi neko ultra traumatični pad ili slično, takve stvare mogu psihički vozača da rasture,( telo se zakrpi ali psiha nikada više) , da on ima već dve titule a Vozi Tri Godine u MotoGP-ju, to što je kao Rookie osvojio titulu , je priča za sebe, posebno u svetlu eksistencije tolikih talentovanih vozača koji se nikada nisu približili uzimanju titule a i mnogih odgovora na moj komentar koji sam pisao na MCN-u da Marqez lako može da uzme titulu kao Rookie, dobijo sam iste ili slične odgovore, kao i ovde tipa "Ti nisi normalan, Nemaš pojma šta je potrebno da se osvoji titula, koji stepen iskustva i znanja, Da eto Pedrosa fenomenalan Vozač na Hondi je već desetlieće pa do dana današnjeg nije uspeo titulu da uzme(Nije jer kada je bio najbrži , nije imao dovoljno sreće. i tog "čarobnog" talenta+...valjda i bla bla bla bla)....te da je to skoro nemoguće, osim u teoriji" JA sam samo na to odgovorio da ja takav zaključak donosim isključivo na odnosu onoga što MM pokazuje kao Vozač na stazi, i da od Pojave Rossija, Nije bilo Talentovanijeg i Boljeg mladog vozača, a eto ta "prokleta" rookie titula škaklja i Ekscelencijin ego a i tih 10 uzastopnih pobeda gde je...With a tenth successive victory coming at Indianapolis, Márquez became the third rider to achieve such a feat in the premier class, after Mick Doohan and Giacomo Agostini...a DVANAESTA POBEDA U SEZONI He took his 12th win of the season, matching Mick Doohan's record of most premier class victories in a single season, from 1997...Nigde nevidim Rossijevo ime....PRECENJE JE Odista kada je za dve sezone vožnje u MotoGP oborio nekoliko nedostižnih i ZA Ekscelenciju rekorda mislite li da je Rossiju sve jedno zbog toga! uhhh teško će da bidne. Mislite da su ti MM uspesi, Honda i malo sreće za jednog "prosečnog vozača". To sve zajedno i čini da se osećam kao ludak, koji kao da je gledao jedan 125,jedan moto2 i MotoGP u poslednjih 10 Godina. A vi neki paralelni koji se samo na sport clubu prenosi.


          Raspravljas s ljudima koji misle da Jorge ne treba Yamahi odnosno Marc Hondi jer dolaze nove mlade snage Rabat i Zarco
          Jasno ti je sve o njihovom poznavanju Moto GP-a.
          Marquezu se vec najavljuje borba za 2016 a niko od njih nije objektivan da prizna ( mozda i ne vide to) da se Valentinu mnogo stvari poklopilo u ovoj sezonu,tu prvenstveno mislim na los start sezone Lorenza, ceste padove Marca i povredu Pedrose.
          Last edited by black_sax; 02-11-15, 11:39.

          Comment


          • 715,880 supporters za NAJVEĆEG - samo da podsjetim sve ljubitelje proljetnog cvijeća i miševa mekinjaša ko je ko u Moto GP.

            Comment


            • Posto je ovo tema vezana za Doktora a ne za incident u Maleziji da vas pitam nesto znate li ko je ovo?
              tumblr_mfumojxINA1rihpvio1_500.jpg
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bokinha View Post
                Posto je ovo tema vezana za Doktora a ne za incident u Maleziji da vas pitam nesto znate li ko je ovo?
                [ATTACH=CONFIG]14130[/ATTACH]
                Moja komsinica

                Comment


                • Originally posted by ZoranVR View Post
                  Moja komsinica
                  Jesi siguran



                  http://images.adrivo.com/images/950/...vo/0602010.jpg
                  Last edited by bokinha; 02-11-15, 15:50.
                  sigpic

                  Comment


                  • Linda Morseli , manekenka, moja drugarica se druzi sa njom relativno cesto posto se bave u istoj sferi posla (obe su manekenke)

                    Comment


                    • Originally posted by bokinha View Post
                      Nisam siguran ali lice

                      Comment


                      • Originally posted by solbic View Post
                        715,880 supporters za NAJVEĆEG - samo da podsjetim sve ljubitelje proljetnog cvijeća i miševa mekinjaša ko je ko u Moto GP.
                        Još dve kiše i enoga u penziju putovaće sa svojim dragim po svetu!,a vi onda svi đumle na boćanje i snooker .

                        Comment


                        • Postavio sam i na temi o Maleziji, nadam se da ne smeta ako postavim i ovde.

                          Comment


                          • Originally posted by bokinha View Post
                            Posto je ovo tema vezana za Doktora a ne za incident u Maleziji da vas pitam nesto znate li ko je ovo?
                            [ATTACH=CONFIG]14130[/ATTACH]
                            Damir tvrdi da je Doca gej

                            onda mu to dođe neki drugar na Valeta....
                            Last edited by VR6; 02-11-15, 17:41.

                            Comment


                            • Originally posted by VR6 View Post
                              Damir tvrdi da je Doca gej

                              onda mu to dođe neki drugar na Valeta....
                              Nema Damir m*** da sad nešto komentariše
                              P.S I snooker je sport a boćanje je super pravo se razdrmaš i fizički i psihički
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bokinha View Post
                                Nema Damir m*** da sad nešto komentariše
                                P.S I snooker je sport a boćanje je super pravo se razdrmaš i fizički i psihički
                                Damir i ekipa su banovani..

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X