Announcement

Collapse
No announcement yet.

Valentino Rossi - vesti, glasine, poredjenja...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno od opcija je i ta da se MM obrusi na Jlo-a kao sto se obrusio na VR mozda bi se tako opet uspostavila ravnoteza u svetu (mada mislim da sam usao u reon naucne fantastike )

    Comment


    • Ogroman je uticaj Valeta u Moto gp i pricace sa njim (da bi mu se umilili zarad mira u kuci) kada se bude rotirao neki vozac.Mislimm da i Markez moze lako otici iz Honde,svasta se tu sad desava.
      Da Drezik,taman da je naucna fantastika nema sanse da se to desi prvenstveno jer je MM uradio na prosloj trci sta je hteo i sto ce svaki njegov postupak sada biti pod lupom dorne i javnosti.
      Last edited by ZoranVR; 01-11-15, 12:30.

      Comment


      • Originally posted by ZoranVR View Post
        Ogroman je uticaj Valeta u Moto gp i pitace se i sam Rosi (da bi mu se umilili zarad mira u kuci) kada se bude rotirao neki vozac.Mislimm da i Markez moze lako otici iz Honde,svasta se tu sad desava.
        Da Drezik,taman da je naucna fantastika nema sanse da se to desi prvenstveno jer je MM uradio na prosloj trci sta je hteo i sto ce svaki njegov postupak sada biti pod lupom dorne i javnosti.
        Mislis da je moguce da MM ode iz Honde? Svojom ili njihovom voljom? Pa on je njihov proizvod..:-)

        Comment


        • Originally posted by Daisy Duck View Post
          Mislis da je moguce da MM ode iz Honde? Svojom ili njihovom voljom? Pa on je njihov proizvod..:-)
          Mislim, ipak su mnogo ulozili u njega..

          Comment


          • Originally posted by Daisy Duck View Post
            Mislis da je moguce da MM ode iz Honde? Svojom ili njihovom voljom? Pa on je njihov proizvod..:-)
            Proizvod koji se ubudjavio i poceo malo da zaudara Ogromne su pare u igri,vece nego budzet neke drzave i ne znam ali mislim da ako osete npr da im se vise isplati da ga sklone iz honde da ce to i uraditi.
            A novi proizvodi samo cekaju da ulete,Zarko,Rabat itd. nije problem u kvalitetu (ima ih dosta cak i boljih) koliko ce sada morati da paze i na harizmu jer ipak neko treba da zameni Valeta i privuce publiku a to sada vise ne moze biti JL a ni MM.
            Pobede ali i harizma nekog vozaca prodaju ulaznice ali i odredjene marke motora,mislite malo i o tome,zabole Hondu za "svoj proizvod" ako im ometa i koci planove npr prodaje,otresce ga kao blato sa cipele i nastaviti dalje.
            Kada je Pedrosa poceo da ostvaruje extra rezultate?? Onog momenta kada MM nije imao vise teoretske sanse da bude sampion,cudno? meni ne,MM nema sanse za titulu i daj da i Pedru nastelujemo dobro motor,,, toliko o kvalitetu vozaca ;) Ne da MM nije dobar vozac nego sada trenutno u Moto gp ima barem jos 5 vozaca koji bi sa tim motorom postizali extra rezlutate.
            Last edited by ZoranVR; 01-11-15, 11:12.

            Comment


            • JLo na Dukatiju??!! oooooo pa to bi baš voleo da vidim, čisto zbog one teorije " samo je Casey Moaner to znao da vozi"

              Comment


              • @Drezik upravu si, fantastika Nema sanse usred Spanije da se okrene protiv Spanca. Pa izgubio bi i spanske navijace (Ostala bi samo Brana)
                A JLo i Dukati vidim kao smijesnu kombinaciju
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by quard1aN View Post
                  @Drezik upravu si, fantastika Nema sanse usred Spanije da se okrene protiv Spanca. Pa izgubio bi i spanske navijace (Ostala bi samo Brana)
                  A JLo i Dukati vidim kao smijesnu kombinaciju
                  MM bi bio najveci frajer kad bi nasrnuo na Jorgovana, bas u inat svima, ali po meni je to gotovo nemoguce.. Njegov "tajni plan" nije gotov, ne haje on mnogo za Jorgovana koliko mu je cilj da zezne Rosija.. Verovatno ce voziti za njim, ili ispred njega vodeci racuna da ne napravi preveliki zaostatak/prednost u odnosu na JL. A pri kraju trke, kad mu se budu u njegovoj glavi poslozile kockice (da rosi ne bude sampion), verovatno ce obici JL, ne preterano agresivno, naravno, ili ce otici sire kako bi JL mogao da prodje.. Garantovano nece biti nikakve zestoke borbe izmedju njih dvojice..
                  A na kraju krajeva, on ove godine treci put ispada gubitnik, i nece se tek tako odreci osvete, bez obzira ko sve i koliko ga bude smirivao razgovorima.. Nekako mi se cini da ga se Honda bez obzira na sve nece bas tako lako odreci, gledali su oni taj fil posle rosijevog odlaska, nije im bilo bas zabavno..

                  Honda je imala dva izbora
                  1. da ne preduzima nista i da dozvoli da joj se ime blati
                  2. da svali krivicu na nekog drugog (rosija), sto su i uradili..

                  Marquez bi da bude GOAT..
                  Last edited by Daisy Duck; 01-11-15, 13:13.

                  Comment


                  • MM ce startovati sa zacelja takodje Nece ni voziti Q2 ...covek mu je idol

                    Comment


                    • Najvise mrzim kada se o tituli odlucuje na poslednjoj trci. Uvek imam taj osecaj da ne pobedjuje bolji, vec onaj koji ima vise srece. Jos gore ako o tituli odlucuje neko ko nema sanse da je osvoji. Ako uporedimo WSBK poslednje dve sezone: prosle godine se svasta izdesavalo na kraju, prosto ta Gintolijeva titula je posledica timskih naredbi, prepustanja pozicija, jednostavno nije to to. Ali ove godine Johnny je to uradio vise nego ubedljivo, i opet su bile ekstra trke na kraju sezone iako je titula vec bila odlucena

                      Comment


                      • Originally posted by crni View Post
                        Najvise mrzim kada se o tituli odlucuje na poslednjoj trci. Uvek imam taj osecaj da ne pobedjuje bolji, vec onaj koji ima vise srece. Jos gore ako o tituli odlucuje neko ko nema sanse da je osvoji. Ako uporedimo WSBK poslednje dve sezone: prosle godine se svasta izdesavalo na kraju, prosto ta Gintolijeva titula je posledica timskih naredbi, prepustanja pozicija, jednostavno nije to to. Ali ove godine Johnny je to uradio vise nego ubedljivo, i opet su bile ekstra trke na kraju sezone iako je titula vec bila odlucena
                        Em poslednja ove sezone em se odlucuje za stolom,nema gore

                        Comment


                        • Lakse bi mi bilo da se nije desilo ovo sve sto se desilo. Da ne mora da startuje sa zadnje pozicije ili da mu se dozvoli da startuje sa pozicije koju osvoji I da na kraju uzme titulu, ali da mu je oduzmu za zelenim stolom. Samo da se jedan covek nije stavio iznad svega.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Originally posted by BogdanB View Post
                            Lakse bi mi bilo da se nije desilo ovo sve sto se desilo. Da ne mora da startuje sa zadnje pozicije ili da mu se dozvoli da startuje sa pozicije koju osvoji I da na kraju uzme titulu, ali da mu je oduzmu za zelenim stolom. Samo da se jedan covek nije stavio iznad svega.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                            Ne mogu oduzeti titulu ako je osvoji a suspenduju kaznu,postavlja se onda pitanje sta bi bilo da je startovao zadnji
                            ,da li bi i tada uzeo titulu.Mnogo komplikovano totalna konfuzija

                            Comment


                            • Jeste komplikovano ali bas sam sinoc pricao sa burazerom koji je pravnik, on kaze da mogu da mu oduzmu titulu. Najbolje je da Lorenco ne zavrsi trku I da mu ne prihvate zalbu, smatra da bi se tada gledalo onih 7 poena.

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Mogu ali da mu u tom slucaju oduzmu dovoljan broj bodova da bi imao manje od JL sto opet otvara neka druga pitanja,sta ako padne JL,sta ako bude 8 a Vale 2,lupam sada ali je to sve moguce
                                Pre kazne je dorna morala malo bolje da se sabere i oduzme,morala je znati da ce se Vale zaliti.
                                Last edited by ZoranVR; 01-11-15, 14:54.

                                Comment

                                Working...
                                X