Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia TIM - MotoGP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Rossini View Post
    ..objasni mi molim te,sta podrazumevas kad kazes "samo je Stoner znao da ga vozi"..?na osnovu cega to tvrdite svi od reda??daj odgovori mi molim te...
    A gdje sam ja napisao samo je Stoner znao da ga vozi ???

    Comment


    • #62
      Originally posted by El Pocho View Post
      A gdje sam ja napisao samo je Stoner znao da ga vozi ???
      Originally posted by El Pocho View Post
      O Stoneru nemam sta pricati,to neka rade njegovi fanovi,ja neutralno mogu reci da je covjek znao da vozi taj Ducati i kraj price,
      ..valjda si ti to napisao?;)

      EDIT

      Srdjan je vama svima opasno ulio nesto u glavu...a to nema veze sa realnoscu..http://www.sportklub.info/forum/thre...age2..procitaj ovo,jos duduse nisam dobio odg,valjda cu..a uopste i prelistaj malo temu "pitanja za komentatore",na mnoga pitanaja nisam dobio odgvore,mozda ces ti izvuci iz tih pitanja prave odgovore..niko da mi odgovori i kaze,Rossini to ne stoji..niko..zato i ne mogu da ostanem po strani kad vidim da piseamo Stoner je vozio taj Dukati..Crni,imas moje izvinjenje za pisanje u temi gde pisanija ne odgovara istoj..
      Last edited by Rossini; 17-07-12, 22:18.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by Rossini View Post
        ..objasni mi molim te,sta podrazumevas kad kazes "samo je Stoner znao da ga vozi"..?na osnovu cega to tvrdite svi od reda??daj odgovori mi molim te...
        A gdje sam ja napisao samo je Stoner znao da ga vozi,i u kojem sam se dijelu teksta referirao na Rossija ??? Samo sam poredio vozace i govorio za Stonera(a sto ces vidjeti kada ponovo procitas tekst)da je znao voziti taj Ducati tu bijesnu masinu(ako si imao prilike voziti znas o cemu govorim).A ja nisam strucan da kazem ko zna a ko nesto ne zna,uostalom to niko nije,svi su oni vanzemaljci,sa velikim da vec ne kazem cime,i svi zasluzuju respekt,za mene tu nema losih vozaca,postoje uspjesni i neuspjesni,ali losi nikako...

        Comment


        • #64
          Duplirao sam poruku jbg,ali razlika je ogromna izmedju konstatacije:Stoner je znao da vozi,i SAMO Stoner je znao da vozi,ko kaze da Rossi do kraja ove sezone nece uzeti par podijuma i srediti neke stvari,a mozda iduce jurisati na titulu ???

          Comment


          • #65
            Na tom Dukatiju nece uzeti nista sigurno...!!!!

            Comment


            • #66
              @Srdjan Erceg
              ...nisam u mogucnosti da postavim post-odgovor u delu pitanja,zasto,ne znam..cim se steknu uslovi za to vrlo rado cu to uraditi..
              sigpic

              Comment


              • #67
                Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                Stoner je dosao u MotoGP 2006 znaci ima punih 6 godina a Lorenzo 2008 , i ti kazes uzmite broj padova lorenza te godine , uzmi ti broj padova rosija 2006 godine uzmi ti povredu rosija u 2010 uzmi ono rame sto je bilo povrijedeno , kazes niko mu nije stao na zulj ko oni , bolje receno niko njima nije stao na zulj ko rossi ubio ih je psihicki u DUELIMA lorenzo place Lin Jarvisu , stoner govorio vidjecemo poslje laguna sece i vidilo smo ...

                a u ostalom sta ako je padao ? njegova greska il ga je rossi prisilio znaci nemoj pricat ono sto veze nema , sta bi bilo da nije...
                pa i rossi je sam kriv za 2010 kad je nogu polomio... lorenza ko j*** a rossi "mogao je da uzme titulu da nije ovo da nije ono"... to je motosport i takve stvari su uobicajene... iskoristio je to onako je trebalo... mogao je i da ne pobedi u svim tim trkama i da neko drugi bude sampion ali nije... imao 10 pobeda i po meni je apsolutno zasluzio titulu... lorenzo je mnogo sazreo kao vozac...
                ... i lorenzo je isto imao povredjenu nogu na prethodne 2 trke pa eto, covek zna da vozi i uvek je u top 3 svidjalo se vama ili ne, tako je... i osvojice titulu ove godine zasluzeno... i stavrno mi se ne svidja sto vecina vas ovde "ponizava" ostale vozace... svaka titula i svaki poen je zasluzen...
                Last edited by Stevudza11; 17-07-12, 23:58.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                  pa i rossi je sam kriv za 2010 kad je nogu polomio... lorenza ko j*** a rossi "mogao je da uzme titulu da nije ovo da nije ono"... to je motosport i takve stvari su uobicajene... iskoristio je to onako je trebalo... mogao je i da ne pobedi u svim tim trkama i da neko drugi bude sampion ali nije... imao 10 pobeda i po meni je apsolutno zasluzio titulu... lorenzo je mnogo sazreo kao vozac...
                  ... i lorenzo je isto imao povredjenu nogu na prethodne 2 trke pa eto, covek zna da vozi i uvek je u top 3 svidjalo se vama ili ne, tako je... i osvojice titulu ove godine zasluzeno... i stavrno mi se ne svidja sto vecina vas ovde "ponizava" ostale vozace... svaka titula i svaki poen je zasluzen...
                  Opet ti kažem sve se svodi sta bi bilo da je bilo, sam si rekao , greske su tu grijesi se al sam u jedno siguran da ni Lorenzo , ni Stoner, ni Giberrnau ni Biaggi rosiju nemogu prismrdit u duelu nadam se da ti je to bar jasno ^^

                  Lorenzo zalsuzeno uzeo titulu al ti rosijeve titule osporavas govoris da nije imao pravu konkurencije pa eto imao je stonera i lorenza kao konkurenciju pa je opet uzeo titule ne kontam o cemu pricamo :S
                  Valentino Rossi #46

                  G.O.A.T

                  Comment


                  • #69
                    Stvarno ponekad nekim navijacima Rosija jako fali realnosti.

                    Prvo, dobijali su Stoner i Lorenco Rosija u punoj moci u duelima, Da, Vale je bio bolji, ali nije bas da ne mogu da mu prismrde.
                    Drugo, cinjenica je da je Rosi, koliko god dobar bio, dosao u eri kada je bilo vrlo malo superkvalitetnih vozaca. U pocetku, glavni rival mu je bio Keni Roberts Junior (da se ne salimo, vozac koji nikada u sampionatu sa bilo kim ko lici na velikog vozaca ne bi video sampionat), onda su to bili Bjadji (dobar, ali rodjeni gubitnik), Sete Zibernau (isto sto i malopre pomenuti), Aleks Baros (strasno nekonstantan) i donekle Karlos Ceka. Niko od njih ne moze biti smatran ozbiljnom konkurencijom i velikim vozacem. Pritom je dok je bio na Repsol Hondi taj motorcikl bio prilicno dominantan.

                    Ono za sta Rosi zasluzuje svaku pohvalu i razmatranje za najboljeg svih vremena je sto je imao hrabrosti da predje u Jamahu koja nije bila ni priblizno dobra kada je on tamo dosao, a on ih je brzo doveo do sampionskog statusa. Opet, prilikom tog napretka, za titulu ih je dobio Niki Hejden pa Kejsi. Dve titule koje je osvojio `08 i `09 vrede vise nego prethodnih 5, bez imalo zezanja ili ironije. Takodje, ne treba zaboraviti da su ga i Stoner i Lorenco pobedili u drugoj godini Moto GP karijere. I ne vidim zasto se spori ta Lorencova titula, jer je u momentu kada je Rosi imao onaj udes bio ispred njega u sampionatu, dobijao ga je u duelima, i ne vidim razloga zasto ne bi imao objektivne sanse da bude sampion.

                    Da se razumemo, ja sam veliki Rosijev fan, pre svega zbog njega sam isao na Misano prosle godine, ali ne vidim razlog da ga podizem na nivo bozanstva (kao sto inace smatram da ne sme biti uradjeno ni sa jednim sportistom, sve su ovo igre centimetara i delica sekundi). Vale je najbolji vozac moderne generacije i verovatno najbolji svih vremena uz Agostinija i Duana. Nista vise od toga, nije cudotvorac i nema magicne moci, samo je u dobrom delu karijere bio bolji od drugih.

                    I ako treba neka Crni ili Kovac ovo prebace na neku drugu temu.
                    Last edited by Nebojsa; 18-07-12, 07:48.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Stvarno ponekad nekim navijacima Rosija jako fali realnosti.

                      Prvo, dobijali su Stoner i Lorenco Rosija u punoj moci u duelima, Da, Vale je bio bolji, ali nije bas da ne mogu da mu prismrde.
                      Drugo, cinjenica je da je Rosi, koliko god dobar bio, dosao u eri kada je bilo vrlo malo superkvalitetnih vozaca. U pocetku, glavni rival mu je bio Keni Roberts Junior (da se ne salimo, vozac koji nikada u sampionatu sa bilo kim ko lici na velikog vozaca ne bi video sampionat), onda su to bili Bjadji (dobar, ali rodjeni gubitnik), Sete Zibernau (isto sto i malopre pomenuti), Aleks Baros (strasno nekonstantan) i donekle Karlos Ceka. Niko od njih ne moze biti smatran ozbiljnom konkurencijom i velikim vozacem. Pritom je dok je bio na Repsol Hondi taj motorcikl bio prilicno dominantan.

                      Ono za sta Rosi zasluzuje svaku pohvalu i razmatranje za najboljeg svih vremena je sto je imao hrabrosti da predje u Jamahu koja nije bila ni priblizno dobra kada je on tamo dosao, a on ih je brzo doveo do sampionskog statusa. Opet, prilikom tog napretka, za titulu ih je dobio Niki Hejden pa Kejsi. Dve titule koje je osvojio `08 i `09 vrede vise nego prethodnih 5, bez imalo zezanja ili ironije. Takodje, ne treba zaboraviti da su ga i Stoner i Lorenco pobedili u drugoj godini Moto GP karijere. I ne vidim zasto se spori ta Lorencova titula, jer je u momentu kada je Rosi imao onaj udes bio ispred njega u sampionatu, dobijao ga je u duelima, i ne vidim razloga zasto ne bi imao objektivne sanse da bude sampion.

                      Da se razumemo, ja sam veliki Rosijev fan, pre svega zbog njega sam isao na Misano prosle godine, ali ne vidim razlog da ga podizem na nivo bozanstva (kao sto inace smatram da ne sme biti uradjeno ni sa jednim sportistom, sve su ovo igre centimetara i delica sekundi). Vale je najbolji vozac moderne generacije i verovatno najbolji svih vremena uz Agostinija i Duana. Nista vise od toga, nije cudotvorac i nema magicne moci, samo je u dobrom delu karijere bio bolji od drugih.

                      I ako treba neka Crni ili Kovac ovo prebace na neku drugu temu.
                      ne fali Rosjevim navijacima realnost vec cinjenica ove rasprave je sto svaki ovde navijac stonera, lorenza , bukalno kaze nije imo konkurenciju , pa ako nije imo konkurenciju kako je osvojio titulu kad je tu stoner vec punih 6 godina , lorenzo 4 godine to me najvise nervira , NIJE IMO konkurenciju a prati motogp od 2008 pa kako znas bukvalno... , ja ne sporim lorenzovu titulu niti cu jer je zasluzeno , 2010 je imao +9 bodova ako cemo realno nije mnogo ;] mogli su oni pobjedit u duelu sto je bilo vrlo vrlo rijetko pogotovo do zadnjeg kruga , al skidam kapu njima ^^ ali nikad nece bit ko Rossi
                      Valentino Rossi #46

                      G.O.A.T

                      Comment


                      • #71
                        Otvorila sam posebnu temu za sve diskusije koje se ticu Rosija, pa vas molim ubuduce komentarisete tamo. Tema se nalazi u sekciji : Opste MotoGP diskusije, vesti...
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          vratismo se iz italije.sta reci o mudjelu i ludilo za rosijem da je imao jos dva tri kruga sigurno podijum ali sta je tu je.moto 3 i dvojke odlicni u gp ju lorenco odlican.euforija za rosijem tamo niko drugi ne postoji treba biti prisutan iosetiti atmosferu.sto se tice italije prelepe zemlja ali papreno skupa.navijamo i dalje svim srcem za doktora jer je jedan jedini koje bio na stazi zna sta hocu da kazem.kad bi bile tacne vesti da ima neke sanse da se vrati na jamahu pa da ponovo bude u igri za podijum i pobede.sledece godine brno nadam se da je upola dobro kao u mudjelu.VALENTINO ROSSI JEDAN JEDINI.NAJVECI

                          Comment

                          Working...
                          X