Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia TIM - MotoGP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ko je najbrzi Dukati?

    Comment


    • #17
      Originally posted by crni View Post
      Ko je najbrzi Dukati?
      Valjda su se konacno skockali. Samo mora Rosi malo i da zapne u kvalifikacijama, nemoguce da bude ovoliko iza Hejdena i Barbere, da je bio 5, 6 verovatno bi dosao do podijuma.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Originally posted by NebojsaNS View Post
        Valjda su se konacno skockali. Samo mora Rosi malo i da zapne u kvalifikacijama, nemoguce da bude ovoliko iza Hejdena i Barbere, da je bio 5, 6 verovatno bi dosao do podijuma.

        Nije mogao biti bolji na QP kad na gumama SOFT pravi krugove ko na HARD lol ali ROSSI only ROSSI valjda ce bit podium u Laguna Seci
        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • #19
          Kad ne bude morao da radi celog vikenda na trkackom tempu, mocice i na kvalifikacionom. To nece doci dok mu ne daju motor koji je malo bolje nastrojen ka promenama u podesavanju, koji malo lakse deluje na gume i koji neije zver na izlazu iz krivina. Stoner je dobro radio svojom desnicom na Desmosediciu, ali cim ode koncentracija - leti kao ptica... Verujem u Audi i nemacku disciplinu!

          Comment


          • #20
            Njegovi problemi sa kvalifikacijama i startom nisu od ove godine vec traju malo duze, cini mi se da on prosto ne zapinje na kvalfikacijama i vise ih koristi kao testiranja, a onda u trci radi sta radi. Samo sada nema motor da se provuce sa devetog na prvo posle desetak krugova.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Jel moguce da je opet Doktor koji ne zna da vozi Dukati ispred klupskog kolege?! prosto ne mogu da verujem... jos 6 mesta iza istog na startu... nadam se da su nekima sad jasne neke stvari, bolji dokaz od ovoga ne mogu dobiti...
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #22
                Toliko o Dukatiju Hejdnu Barberi i drugarima zamolio bi ovde one koji misle da znaju a nemaju pojma da ne mlate vise nego da se pokriju usima i da cute QP je jedno a trka drugo i moja konstatacija je da ovj Dukati ne moze da vozi vise niko mislim i na Stonera jel ovo nije ni onaj stari motor(terenutno ni na nebu ni na zemlji) a koliko vidim ni onaj stari Stoner!!!

                Comment


                • #23
                  Stoner je zreo za penziju....!!!

                  Comment


                  • #24
                    Hajde sada nemojte se izivljavati na Nikiju, verovatno bi zavrsio ispred Valea da ga Bradl nije onako agresivno otresao. Meni je mnogo bitnije da izgleda da Dukati ide na bolje, taj tempo u kvalifikacijama i 3. i 4. mesto ukazuju na ono sto ja tvrdim vec dugo, a to je da taj Dukati uopste nije los. Ima tu problema, ali nije sigurno najgori motor na gridu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      milsim da za jedno 2 do 3 trke mozemo racunati na rossija da ostvari jos bolju poziciju

                      Comment


                      • #26
                        Stoner mi postaje smesan..On je u glavi vec zavrsio izlgeda...Smesno bi bilo da je Rossi na Stonerovom motoru.. Sto kaze Srdjan, da Rosi ima bolji motor ugrozavao bi Pedrosu i Lorenca.. Pa ne bi ih ugrozavao nego ne bi mogli da ga vide..

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Njegovi problemi sa kvalifikacijama i startom nisu od ove godine vec traju malo duze, cini mi se da on prosto ne zapinje na kvalfikacijama i vise ih koristi kao testiranja, a onda u trci radi sta radi. Samo sada nema motor da se provuce sa devetog na prvo posle desetak krugova.
                          Upravo tako.Uvek je vise uspeha ostvarivao kada je startovao iz 2.-3. startnog reda,nego sa pol pozicije...Ali,bilo je to na nekim drugim masinama,sa ovakvim Ducatijem,to je nemoguce...

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Hajde sada nemojte se izivljavati na Nikiju, verovatno bi zavrsio ispred Valea da ga Bradl nije onako agresivno otresao. Meni je mnogo bitnije da izgleda da Dukati ide na bolje, taj tempo u kvalifikacijama i 3. i 4. mesto ukazuju na ono sto ja tvrdim vec dugo, a to je da taj Dukati uopste nije los. Ima tu problema, ali nije sigurno najgori motor na gridu.
                            ma nije to izivljavanje, ljudima je jednostavno preko glave komentara, i to ne na forumu, vec i od komentatora, da Rossi ne zna da vozi Dukati, da je Hejden bolji od njega na tom motoru itd... i onda samo cekamo ovakve stvari koje se redovno dogadjaju da im to isto natrljamo na nos
                            Nije najgori motor ali je svetlosnim godinama daleko od redovne borbe za podijume... dovoljno je samo sto je jedna privatna Yamaha bolja kao i LCR Honda... to je vec nedopustivo a fabricki Japanci su jako daleko... (tu izuzimam Spiza, ne znam sta se desava sa tim covekom, ostali placu za njegovim mestom na fabrickoj Yamahi a on ocajan)
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              ma nije to izivljavanje, ljudima je jednostavno preko glave komentara, i to ne na forumu, vec i od komentatora, da Rossi ne zna da vozi Dukati, da je Hejden bolji od njega na tom motoru itd... i onda samo cekamo ovakve stvari koje se redovno dogadjaju da im to isto natrljamo na nos
                              Nije najgori motor ali je svetlosnim godinama daleko od redovne borbe za podijume... dovoljno je samo sto je jedna privatna Yamaha bolja kao i LCR Honda... to je vec nedopustivo a fabricki Japanci su jako daleko... (tu izuzimam Spiza, ne znam sta se desava sa tim covekom, ostali placu za njegovim mestom na fabrickoj Yamahi a on ocajan)
                              ima spies problema ocigledno ove godine sa motorom i gumama...

                              @ KERSDRS ne preteruj... ne vozi na skuter nego ducati... samo rossija gledate i preterujete on bi ovo on bi ono... a ne vidite da tu postoje i lorenco i ostali koji isto fenomenalno voze....

                              Comment


                              • #30
                                Ja danas nisam mogao da gledam trke jer nisam bio u stanju da ustanem.Luda noc.
                                Ne znam da li su trke bile zanimljive ali kad sam video rezultate i to ko je zavrsio na kojoj poziciji meni se svidelo. E sad jedino sto je Markez mogao da zavrsi na nekoj nizoj poziciji da imamo zanimljiviji sampionat.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X