Announcement

Collapse
No announcement yet.

eni Motorrad Grand Prix Deutschland

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Phill Read... hahah nikad cuo izgleda da sam samo veliki fan Doktora, a mislio sam da volim motoGP
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #32
      A dobro, covek vozio 70ih, nije nesto strasno ne znati. Ja sam znao odmah da se pohvalim Samo nisam hteo da saljem posto radim sledeci vikend, a i ide se u Madjarsku 26. pa nije ekonomski odrzivo

      Odlicna trka, ono ludilo od 6. mesta nanize su mogli non stop da drze, haos je bio cini se. Konacno Rosi da dobije duele Mogao je cini mi se i Bradla da skine da je imao jos jedan krug. Stoner nije iskoristio Barberin poklon, ovo zapamtiti u analizi sezone, mozda i presudan momenat. Pogotovo ako je Lorenco stvarno cuvao agregat, u takvoj situaciji biti drugi je kao pobeda.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        ..Stoner..zao mi je sto takav trkac odlazi iz Mgp-ja..jos sam pod utiskom zaista..kakva greska bozeee..ali eto,u tome se i vidi razlika izmedju njih..ko je na sta spreman i dokle da ide..steta,velika steta..inace da se dopunim za malopredjasnji post..Horhe je priznao da mu nista nije islo od ruke,ovog puta..da je bio razocaravajuce gledati kako Stoner odlazi od njega,a on nista nije u mogucnosti da preduzme..na kraju,sto je i istinito,poklonu se u zube ne gleda..jos jednom,zao mi je sto ovakav trkacv odlazi iz sampionata..
        sigpic

        Comment


        • #34
          xaxa slazem se sa tobom i ja sam napisala Rosi

          Comment


          • #35
            Ne znam zasto je Kejsi toliko cekao da krene u napad kad je evidentno bilo da je brzi Sad je ljut kao ris a to nece biti dobro po Danicu i Horhea!

            Comment


            • #36
              Originally posted by Boca View Post
              Ne znam zasto je Kejsi toliko cekao da krene u napad kad je evidentno bilo da je brzi Sad je ljut kao ris a to nece biti dobro po Danicu i Horhea!
              Ti misliš da je obici isto kao sto i pojest cokoladu? zanimljiva teorija , bio je i Cal brzi od Dovija
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #37
                Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                Ti misliš da je obici isto kao sto i pojest cokoladu? zanimljiva teorija , bio je i Cal brzi od Dovija
                Mislim da je za Kejsija lakse da obidje nego cokoladu da pojede! Nije trebao Piro da obidje Pedrosu pa da to bude neki podvig. Kengur je to radio sto puta pa ne vidim zasto bi to za njega bio neki problem kao sto ti mislis.

                Comment


                • #38
                  Ako Pedrosa ima svoj dan i ako stisne petlju da ide u duel , a mora jer treba da produzi ugovor
                  sa Hondom, onda ga nije bas lako obici.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Boca View Post
                    Mislim da je za Kejsija lakse da obidje nego cokoladu da pojede! Nije trebao Piro da obidje Pedrosu pa da to bude neki podvig. Kengur je to radio sto puta pa ne vidim zasto bi to za njega bio neki problem kao sto ti mislis.
                    Zato što ova staza nema puno prostora za preticanje valjda si primjetio ima dva dobra prostora a tu je dani veoma brz i napravi dovoljnu prednost da ga Casey nemoze napast
                    Valentino Rossi #46

                    G.O.A.T

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Alen P View Post
                      Ako Pedrosa ima svoj dan i ako stisne petlju da ide u duel , a mora jer treba da produzi ugovor
                      sa Hondom, onda ga nije bas lako obici.
                      A ima ga jednom godisnje na Zahsenringu

                      Comment


                      • #41
                        Može li mi neko reći šta je ovo na motogp sajtu odbrojava da je trka sad Laguna Seca za 17 dana , zar nebi trebalo da bude Mugello ove sedmice ? :S Hvala unaprijed ;)
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                          Može li mi neko reći šta je ovo na motogp sajtu odbrojava da je trka sad Laguna Seca za 17 dana , zar nebi trebalo da bude Mugello ove sedmice ? :S Hvala unaprijed ;)
                          Ocito je neka greska u pitanju, ove nedelje se vozi u Italiji.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                            Zato što ova staza nema puno prostora za preticanje valjda si primjetio ima dva dobra prostora a tu je dani veoma brz i napravi dovoljnu prednost da ga Casey nemoze napast
                            A jesi ti primetio da Stoner nije pretekao Pedrosu na tim mestima koja su predviđena za preticanja?Nije ga pretekao ni u prvoj krivini, niti u zadnjem sektoru.Pretekao ga je u sredini staze.

                            Joooooj Kameni!Pa ne radiš ono što sam ti rekaooooo!Izađi sa staze i otresi kopačku kao čovek!Sad može lepo da nastavi da vozi. Ima još mnogo da se vozi do kraja ove sezone.Tek je prošlo 8 od 10 trka.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Stonerova najveca greska je ta sto ga nije obisao krug ili dva kasnije..verovatno je pomiljsao da ga moze imati kad hoce..i imao bi ga da se nije vozilo na toj stazi..kad je shvatio da je vrag odneo salu,bilo je kasno..i bez obzira na to,isao je do kraja bez kalkulacija,sto mu se na zalost obilo o glavu..ali bez obzira na to pokazao je jos jednom da ne ume bas da kalkulise i da zna da ide do kraja..pravi trkac,nema sta..ali ima jos dosta da se vozi,sto neko rece,tako da sam ubedjen da je ova razlika neznatna,cak sta vise,moze se pokazati opet kao i nebitna..natrci neko poput Butiste i eto komplikacija....mada ne verujem da ce Stoner cekati nekog novog Bautistu,tim pre ce ovaj sampionat biti jos bolji nego sto je to izgledalo na samom pocetku..
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                A jesi ti primetio da Stoner nije pretekao Pedrosu na tim mestima koja su predviđena za preticanja?Nije ga pretekao ni u prvoj krivini, niti u zadnjem sektoru.Pretekao ga je u sredini staze.

                                Joooooj Kameni!Pa ne radiš ono što sam ti rekaooooo!Izađi sa staze i otresi kopačku kao čovek!Sad može lepo da nastavi da vozi. Ima još mnogo da se vozi do kraja ove sezone.Tek je prošlo 8 od 10 trka.
                                Njega Stoner tu uopste nije imao problema obici jer je Dani otisao široko i kad se vracao na pravu liniju Stoner je vec bio pored njeg naravno dani se povukao jer nije ocekivao da ce stoner tu da ga napadne jer je tu brzina staze nekih 200+km/h

                                Mene samo cudi da Dani nije odustao posljednih 10 krugova znaci u cistom duelu kad mu je Stoner bio za gumom nisam vjerovao da cu dozivit da Dani Pedrosa pobjedi Stonera u cistom Duelu do zadnjeg kruga Stoneru ove sezone svi djele oprostajnu trku
                                Last edited by Valentino Rossi #46; 11-07-12, 10:10.
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X