Announcement

Collapse
No announcement yet.

eni Motorrad Grand Prix Deutschland

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    http://www.motogp.com/en/Results+Statistics

    Wow, koje ludilo. Kisa je znacajno uticala, ali pise se prvo najbolje vreme za jednu CRT masinu, svaka cast Piro
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ja tek sada video ovo Pazi, potpuno je ocekivano da tako odgovori. Siguran sam da su ga iz Repsola bar kontaktirali. Ja bih stavio pare na kombinaciju Markez - VR sledece godine. Mnogo koristi za sve u toj prici, samo malo da zakopaju sujete. Sto ce biti i teze nego recimo dogovoriti se oko plate

      Saksenring nam uvek donese zanimljive trke, nadam se da ce i ovaj put biti tako.
      nadam se da ce biti tako, to je dobro za sve... mozemo samo da se molimo da ce pre svega Doktor popustiti, cini mi se da je on vise tvrd nego bilo koja ekipa...
      p.s. AVATAR
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #18
        hahahaha opasno dobro na 7 ili 8 mestu sta sve cocek nece da procita ovde!!!!

        Comment


        • #19
          SPIES 2 na QP! TAKO JE BRE!

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ben Spies 11 View Post
            ali i vozi bolje od rossija taj ducati. evo trenutno je prvi na FP3 a rossi 6. uostalom razlika je 2 poena a rossi je imao 2 poziciju nemam ja nista protiv rossija samo sam realan svidjalo se to nekom ili ne...
            evo... cim je kisa bila su 4 ducatija u prvih 6 tokom vecine treninga...
            ..ajd ovako..ko bolje vozi dukati?Hejden?ok,on bolje vozi..gde?na QP?vi izgleda slabo pratite ovo,ili ne poznajete Rossija,nesto je tu ocigledno.. Hejden je odvezao krug sa kojim je jednog momenta izbio na 1 mesto,i??sta je tu cudno?nista..naravno da nije nista cudno,jer drugi nisu ni vozili na maximumu..kad su obrnuli po tri kruga u zadnjih 7 minuta,videlo se koliko je dukati dobar..Bradl,pa Stoner,pa Ben,pa Dani,pa Cal..itd..itd..Rossi na svakom QP ne polaze na to da bude prvi,ako vec nesto ne stima..da li je to bila Aprilia,Honda,Yamaha,Dukati..on ima svoje i cvrsto se drzi toga,a to je da i na QP proba da nastima motor onako kako on misli da ce mu na trci to koristiti,i gde ce iz toga izvuci maximum..pobogu ljudi..to je svima dobro poznato..odavno..ali odavno.. tu nema realnosti nicije pa ni tvoje,samo nedovoljno poznavanje Rossija,da tako kazem i upotrebim reci..;)
            A sto se tice Nikija i njegovog rezultata u sutrasnjoj trci,ako bude kise,bice iza Rossija daleko..sutra ce te opet imati priliku u to da se uverite po ko zna koji put,mada ni tada vam nece biti to dovoljno pa ce te opet na nekom od sledecih QP reci opet kako Niki bolje vozi taj dukati....mada po stoti put postujem,da Niki i Rossi voze RAZLICITE motore!ah Srdjane,kakav ti uticaj imas.. to je sto se tice Rossija,Nikija i MAGARETA..
            Ono sto obecava opasno dobru trku,ako bude kise,su Bradl i Cal..e sad ako se tu jos doda i Rossi u drugoj polovini trke,Stoner i Horhe ce imati tezak zadatak da odbrane podijum..mada da budem potpuno iskren,Stoner je vozio ovu pomalo nestabilnu Hondu do perfekcije danas,sto isto tako ocekujem da ce biti i sutra..do nekog momenta,jer ne verujem da ce uci u otvoren okrsaj sa Bradlom,Calom,Rossijem ako bude ovakvo vreme..ali ako bude uz njega Lorenco,bogami....naravno,sve ovo bi trebalo da bude,ako se neko ne skrlja pre toga,sto opet svima zelim da im se to ne dogodi..

            EDIT

            Vise o Dukatiju i Rossiju ne komentarisem ovde..uzaludno je!
            Last edited by Rossini; 07-07-12, 15:20.
            sigpic

            Comment


            • #21
              nemoj da pucas tebra zabpravio si spies-a za sutra mislim da napokon moze do podijuma

              Comment


              • #22
                Originally posted by Ben Spies 11 View Post
                nemoj da pucas tebra zabpravio si spies-a za sutra mislim da napokon moze do podijuma
                ..nisam ga spomenuo,ako ces da mi verujes,ne samo ti vec svi,samo iz razloga da ga ne urocim nesto....kad god sam ocekivao nesto vise od njega,dogodio mu se neki peh..eto zato....inace,mozda nisi pratio ranije forum,za Spiza sam uvek govorio da je jako rasan trkac,i da mi se strasno dopada njegov nacin voznje..ali to je bilo u SB,ovde to nije slucaj..par svetlih momenata je ipak malo od takvog i za takvog vozaca na fabrickoj Yamahi,u drugoj godini u timu Yamahe..
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Ben Spies just told MCN that he is hopeful a new Yamaha contract will be finalised before or at his home race in Laguna Seca.

                  Comment


                  • #24
                    SK PRIME :

                    Moto 2 - 11 i 15 LIVE

                    Moto GP - 13 00 LIVE

                    Posle formule ide odlozeni snimak sve tri trke

                    Pozzzz i budite uz nas

                    Svako Dobro

                    Comment


                    • #25

                      Comment


                      • #26
                        Monocikl?

                        Znači, sutra u 13:00 Moto GP trka DIREKTNO?
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by BEST View Post
                          SK PRIME :

                          Moto 2 - 11 i 15 LIVE

                          Moto GP - 13 00 LIVE

                          Posle formule ide odlozeni snimak sve tri trke

                          Pozzzz i budite uz nas

                          Svako Dobro
                          ..tesko..nemam PRIME,ali imam sport 1,internet..ha bato..
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Markez legenda, bice bas zanimljivo kada dodje u Moto GP, danas je dokazao da je blizu toga da bude spreman.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Wooooooooooooooooooow...
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                ..bar je bio iskren do kraja,ovog puta..ali izgleda da mu je bog odredio titulu..o bozeee..sta rade prva i skoro polsednja krivina..ne mogu da verujem...jos sam pod utiskom..
                                Last edited by Rossini; 08-07-12, 12:51.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X