Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista od novih kanala, 3 koja emituju program 24h dnevno su dovoljna za sad.
    sigpic

    Comment


    • Не да ћу да кукам буде ли због неког женског тениског меча Манчестер (на пример) померен на СК3/4/5...

      П.С. Владане употреби своје моћи и доведи Дениса Радоњића на форум, тј. реци му да чита и да се јави у оној његовој теми.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Svaka cast SK-u na sve sto su uradili, izbor sportova, liga im je zaista sjajan ali od bolesnog forsiranja tenisa (koji nije bio ni ispracen na ovim prostorima u ovakvoj meri dok se Djokovic/Jankovic/Ivanovic nisu pojavili) mi se i *enja.
        sigpic

        Comment


        • Sta je s najvaznijim, PL, do kad moze SK da prenosi i da li ce produziti licencu?
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Rekao sam sto sam imao povodom ovoga i informacije koje sam dobio od najsigurnijeg moguceg izvora kao i uvijek.
            A vi vec pocnite da crnjacite, iako od toga prebacivanja na 3, 4 i 5 nema nista znate i sami, ali vam je valjda lakse da kukumacete. Termin u 16h je problematican i to ne zavisi samo od SKa, no ne pada mi napamet da objasnjavam nesto kad zidovima pricam.

            Polako Jack, sve u svoje vrijeme
            sigpic

            Comment


            • Ajde da prenose tenis kada nasi igraju,ali da Pl ispasta zbog zenskog tenisa
              Last edited by Vule_89; 08-03-13, 11:45.

              Comment


              • Ajde dje to ispasta PL samo mi reci?
                Svaki termin se prenosi na SK, SK+ i SKP, samo je 16h problematican sto zbog ugovora sa BHTom, sto zbog toga sto ima skoro dvije godine kako je zabranjeno u zemljama evropske unije da se prenosi vise od jedne utakmice u tom terminu, a od ove godine se i to promijenilo izgleda, a po novom ugovoru cini mi se niko vise od jedne u tom terminu nece moci da prenosi. Placeni kanali su nesto drugo, poseban paket, a vidjecemo kako ce to ici kad se potpise novi ugovor, ko god ga potpise.

                Uvijek na glavnim kanalima ide izmedju 5 i 6 prenosa svakog vikenda, pa nije SK kriv sto liga ima takve termine pa ne moze sve da se prenosi kao sto je slucaj sa Primerom npr.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Rekao sam sto sam imao povodom ovoga i informacije koje sam dobio od najsigurnijeg moguceg izvora kao i uvijek.
                  A vi vec pocnite da crnjacite, iako od toga prebacivanja na 3, 4 i 5 nema nista znate i sami, ali vam je valjda lakse da kukumacete. Termin u 16h je problematican i to ne zavisi samo od SKa, no ne pada mi napamet da objasnjavam nesto kad zidovima pricam.

                  Polako Jack, sve u svoje vrijeme
                  Како знамо? Шта ако неко полуфинале/финале турнира западне кад и ПЛ?
                  То се игра викендом, као и фудбал, зашто не би могло да падне у исто време? Не причамо о том термину у 16:00ч, то је јасна ствар.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Procitaj fino sto pise na sajtu u saopstenju, ako neces tu procitaj na sajtu novosti.rs, a evo sam i ja rekao ono sto mi je receno. Pa ja prvi sto puta vise pratim PL od WTA Toura, ako se kaze da se nista nece promijeniti sto se ostalih sportova tice onda nece, ne date ni sansu to da vidite vec imate fiks ideje da ce PL da ispasta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Znas sta je problem najveci (pusti termin od 16h to je svima jasno)? To sto se nebrojano puta desilo da tenis dobije priotitet nad PL, e to stvarno ubija u pojam. Secam se nebrojano puta finale nekog 250/500 turnira na SK a utakmica sa prioritetom na SK+ a na ostalim kanalima ostatak kola. Kada vidim da Bagdatis(ubaci ime bilo kog prosecnog igraca) ima prednost nad Junajtedom/Arsenalom/Liverpulom/Celzijem e tada mi se sve smuci.

                      Naravno da ne kukam, pa boli SK patka sta ja ovde pisem, samo mi nije jasno zasto im je tenis kao prvorodjeno dete... Jedino ako imaju neke rezultate da vise ljudi gleda tenis a ne PL.

                      Nebitno, nemam problem sa tobom, ovde samo iznosim neka zapazanja kada je menadzment SK u pitanju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Proslog vikenda kada su igrali Federer i Berdih,Sahtjor ste pustili pred kraj prvog poluvremena,pa ti vidi,neka SK lepo razmisli da puste u etar SK tenis i gotovo,ovo nece ici

                        Comment


                        • Ма прочитао сам ја то. Него, немогуће ми је да се ништа неће пореметити, али 'ајде.

                          Вуле, Федерер и Бердих и имају примат над Шахтјором.
                          Last edited by Урош94; 08-03-13, 11:55.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam samo dao primer,zasto bi trebalo da puste Sk tenis

                            Comment


                            • Па кошта то Бога оца.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Znas sta je problem najveci (pusti termin od 16h to je svima jasno)? To sto se nebrojano puta desilo da tenis dobije priotitet nad PL, e to stvarno ubija u pojam. Secam se nebrojano puta finale nekog 250/500 turnira na SK a utakmica sa prioritetom na SK+ a na ostalim kanalima ostatak kola. Kada vidim da Bagdatis(ubaci ime bilo kog prosecnog igraca) ima prednost nad Junajtedom/Arsenalom/Liverpulom/Celzijem e tada mi se sve smuci.

                                Naravno da ne kukam, pa boli SK patka sta ja ovde pisem, samo mi nije jasno zasto im je tenis kao prvorodjeno dete... Jedino ako imaju neke rezultate da vise ljudi gleda tenis a ne PL.

                                Nebitno, nemam problem sa tobom, ovde samo iznosim neka zapazanja kada je menadzment SK u pitanju.


                                Vec sam rekao masu puta, tenis ima ubjedljivo najbolje rejtinge na SK. Znaci problem je sto ne ide na SK vec na SK+ ili eventualno na Primeu, mada je on rezervisan za Primeru.
                                Za to mozes da prigovaras ja pricam o drugoj stvari, ne pamtim stvarno kojeg to vikenda nije bilo ili 5 ili 6 direktnih prenosa. A PL nije uradila ono sto i Primera da se mogu gledati svi mecevi direktno, niti ce sve su prilike.
                                Sva tri kanala su u osnovnoj ponudi i tako ce i ostati, operateri koji imaju SK i SK+ naravno da mogu imati i Prime, cijena nije prevelika pricalo se vec o tome, ustvari ne moze manja za ovakvu ponudu, meni je stvarno svejedno na kojem ce kanalu sto da ide, vazno je da ide, kapiram da ima ljudi kojima nije ali je to zbog gledanosti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X