Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRENOSI 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Pa ko je kriv Makedoniji i Srbiji sto nemaju drzavnu tv da otkupi taj mec ?? SK sigurno nije.

    Jesi siguran edo za to ?? Ne bi rekao da je to slucaj.

    Edit: Znaci ipak imaju pravo na taj termin, ocigledno je to dogovor izmedju SK i BHT, a i ostalih koji uzimaju prenosu u tom terminu.
    Ovo kolo rade Man Utd jer je to najkvalitetnija utakmica u ovom teminu, sljedeće kolo rade Totenham i tako da kraja. Sve ovo govori da imaju ekskluzivna prava za jednu utakmicu subotom od 16:00h, naravno samo na teritoriji Bih.

    Comment


    • http://www.thefirstrow.eu/watch/1371...fulham-fc.html
      Evo svima koji hoce da gledaju MU... Ne brisite link ako hocete da pomognete ljudima...

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        I za sta ja onda placam SK??? Jel se reklamiraju da prenose PL, Primeru, MotoGp, F1, na SK, SK+ i SK PRIME?
        Neozbiljno ponasanje... I sta ima neka druga tv u Srbiji da otkupljuje pravo kad oni treba da prenose. Kad su vec tako uradili onda u bosni neka puste nesto drugo a nama u Srbiji i ostalima neka puste MU i cao... Jel bi to bilo fer ili ne?
        Ti ocigledno ne shvatas neke stvari iako sam kazes da ti je sve jasno. Sportklub se ne prenosi samo u Srbiji i nije srpska tv, vec ima filijale u sedam zemalja. Neke drzavne tv poput TV3 iz Slovenije, Atlasa i CG i BHT iz Bosne su sklopile ugovor da uzimaju jednu tekmu svake nedelje u odredjenom terminu, i zbog toga sto su na nacionalnoj frekvenciji, SK mora da prebaci na kanal koji nije na istoj, dakle SK 3,4,5. Zasto i nasa drzavna nije uzela termin, to pitaj njih.

        Drugo, ti ne placas SportKlub, ti placas svog kablovskog operatera koji placaju samo za osnovnu ponudu koju ti imas posle dobijas, SK i SK + i mozda SK Prime. Za ostatak moras platiti dodatno i onda imas full paket SK-a i mozes sve da gledas ekskluzivno direktno, sve ovo sto si naveo. Trece te televizije biraju tekmu, i naravno da ce izabrati Man Utd - Fulham, jer je to jedna od jacih tekmi ove subote, naravno da nece uzeti neku utakmicu koja nikoga ne interesuje, za dzaba onda daju pare za taj prenos.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Jeste digli nos za Man Utd a mi koji smo uskraćeni za Primeru 98% i + El Clasico a vi skačete za neki Man Utd vs Fulham pa mora da me zahebavate.

          Comment


          • Originally posted by Patoalex View Post
            Jeste digli nos za Man Utd a mi koji smo uskraćeni za Primeru 98% i + El Clasico a vi skačete za neki Man Utd vs Fulham pa mora da me zahebavate.
            potpisujem
            digli frku radi jedne utakmice man utd-a a vecina nije mogla gledati barca real u cetvrtak a nece ni uzvrat u srijedu i nista jer sport klub ne zeli tu utakmicu pustiti na SK ili SK+ i sta sad u najgorem slucaju koga zanima ako nikako drukcije gledace na netu a nek sk uziva i gubi gledaoce

            Comment


            • Originally posted by Patoalex View Post
              Jeste digli nos za Man Utd a mi koji smo uskraćeni za Primeru 98% i + El Clasico a vi skačete za neki Man Utd vs Fulham pa mora da me zahebavate.
              Dok ti, verujem, da u isto vreme pretpostavljaš kako je nas jako briga za "primeru + el clasico" ... Mora da nas "zehebavaš"...

              Comment


              • Originally posted by leon25 View Post
                potpisujem
                digli frku radi jedne utakmice man utd-a a vecina nije mogla gledati barca real u cetvrtak a nece ni uzvrat u srijedu i nista jer sport klub ne zeli tu utakmicu pustiti na SK ili SK+ i sta sad u najgorem slucaju koga zanima ako nikako drukcije gledace na netu a nek sk uziva i gubi gledaoce
                a zasto ne mozete da gledate sk prime? pa ljudi, molimo vas da zovete svog kabl operatera i trazite. mi kad nudimo kanal u 90 odsto kazu da nemas interesovanja

                Comment


                • Možemo li uskoro očekivati Sk Prime u ponudi Max Tv-a u Hrvatskoj /imam sve Sk kanale ali pitam zbog ostalih gledatelja koji žele gledati Primeru/?
                  Pošto odnedavno radite program i za SK Hr. namjeravate ili išta poduzeti po pitanju komentatora. Već tri godine firma Master-film iz Zagreba terorizira gledatelje sa svojim komentatorima koje su doveli nakon što je firma Croatel preuzela produkciju Arene i odvela sa sobom sve ono što je vrijedilo u komentatorskom kadru. Naime, postoje tri stalno zaposlena komentatora koji rade većinu prijenosa i sve preglede i ostale sadržaje i 5-6 honoraraca koji rade kao komentatori. Uz nekoliko iznimaka ostalo je takav užas da je to teško riječima opisati. Evo jednnog primjera kako to izgleda u praksi: http://www.youtube.com/watch?v=QE4Bo3vqwUI a ni ostali nisu ništa bolji.
                  Bilo bi dobro kada bi mogli na Sk Prime staviti da se može birati audio između srpskog, hrvatskog i slovenskog komentatora, kao što je to na Sk +/ da bar na taj način izbjegnemo ovaj užas sa hrvatskim komentatorima.

                  Comment


                  • Firma croatel je oterana zbog sramnog poslovanja. Ali to nije tema.
                    Da li ce i kad ce nas uzeti, to dobrim delom zavisi od max tv. B net vec ima kanal

                    Comment


                    • Da ne zamaram ostale članove s ovom pričom, a koja nema veze s ovom temom, nastavit ću a popto postoji tema SPORT KLUB HR, nastaviću tamo, nadam se da će Gospodin s nickom SPORTKLUB i dalje biti ljubazan da se ukluči u raspravu. Pozdrav.

                      Comment


                      • Dali se josh odvivaju pregovore sa makedonske operatore uklucujeci i BOOM TV josh koliko cemo da cekamo da i ni ovamo budemo u mogucnosti da pratemo spanska primera na PRIME dali ce konacno bude postignat nekakav ugovor????

                        Comment


                        • Спорт клуб ПРАЈМ у ТОТАЛ ТВ МАКЕДОНИЈА !

                          Comment


                          • LIGA ASOBAL NA SK!!!



                            Prenose otvaraju Atletiko Madrid - Barselona sledece subote u mecu superkupa!
                            sigpic

                            Comment


                            • Odlicno,bas dugo nisam gledao rukomet...
                              Last edited by Vule_89; 01-09-12, 12:29.

                              Comment


                              • Dogodine najbolja rukometna liga.
                                Nadam se da ce puno ove sezone kiksati Atletiko i Barselona, pa da bude zanimljivije nego sto je inace.

                                Comment

                                Working...
                                X