Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne valja ovo nikako, bezveze pokvarismo učinak tj.špansku dominaciju nad ostatkom Europe

    Mou se zajebaje sa Essienom koji je izdahnuo već u 20 minuti, al dobro u revanšu će to biti druga priča. Realno i nije mi žao nakon pobjede BvB, samo zbog činjenica da se "slavni" građani opraštaju od elitnog takmičenja.

    Al zadnjih 15 minuta onom stručnjaku igraju Baloteli-Aguero-Tevz-Džeko.........hahahahaha

    Roberto Mancini obilježio ovo kolo, definitivno!!!

    Comment


    • Sa postavom koju je izveo i s obzirom na nedostatak bekova, mogao je Mou da igra 3-2-3-2, iznenadi Klopa i rutinski resi ovo.

      Kasiljas
      Ramos-Varane-Pepe
      Esjen-Cabi
      Ozil-Modric-Di Maria
      Benzema-Ronaldo

      Esjen svakako ne bi prelazio pola, Cabi takodje retko, ova 3 stopera su odlicni profili za 3 pozadi, kreativci tu, Ronaldo i Benzema bi se dosta kretali i svuda bi ih bilo, samim tim i dosta prostora iz drugog plana za svu trojicu iza njih.

      Koliko god da je veliki Mou, previse se drzi 4-2-3-1. Nedostaju Lipi i ekipa Ligi Sampiona.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Ozil kolko je bolestan, nerealno ga gotivim. mnogo znaci, u svakoj ekipi bi bio strasno bitan
        Jel ima neko posebno znacenje ovo Ronaldovo proslavljanje - samo polako?
        Za svaku utakmicu neko drugo, konkrentno za ovu


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Sa postavom koju je izveo i s obzirom na nedostatak bekova, mogao je Mou da igra 3-2-3-2, iznenadi Klopa i rutinski resi ovo.

          Kasiljas
          Ramos-Varane-Pepe
          Esjen-Cabi
          Ozil-Modric-Di Maria
          Benzema-Ronaldo

          Esjen svakako ne bi prelazio pola, Cabi takodje retko, ova 3 stopera su odlicni profili za 3 pozadi, kreativci tu, Ronaldo i Benzema bi se dosta kretali i svuda bi ih bilo, samim tim i dosta prostora iz drugog plana za svu trojicu iza njih.

          Koliko god da je veliki Mou, previse se drzi 4-2-3-1. Nedostaju Lipi i ekipa Ligi Sampiona.
          тебра, у тој твојој постављеној 3-2-3-2 би дувало по боковима ко на Космају, а ту је Борусија најјача, једноставно Ди Марија и Озил не би покривали у довољној мери бокове, ајде Ди Мариа и некако али капирам да би по Озиловој страни пролазили као кроз Кнез Михаилову. Ова три штопера би покушавала то да надокнаде али би им тада проблем правили Геце и Левандовски....није то срећа.

          Comment


          • Borusija ne jebe zivu silu igraju ljudi fudbal boli glava....napadaju bez treptaja....svaka im cast...mrtvi real i sisica i murinjo bunkeras....

            Comment


            • Kakva slika, ukazao mu se Ibrahimovic

              http://www.index.hr/images2/ibrahimo...ptaCropix.jpeg

              Comment


              • Evo vele zaradio Esijen upalu pluca kolika je promaja duvala na njegovoj strani
                Di Marija je krajnje limitiran igrac, imao je i Rivaldo samo lijevu pa je bio igracina ali ovo se rijetko vidja bas

                Alegri ostaje
                A taman da ispadnu iz grupe pa da se posvete fino borbi za opstanak u Calciu, bruka sto napravise
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Kakva slika, ukazao mu se Ibrahimovic

                  http://www.index.hr/images2/ibrahimo...ptaCropix.jpeg
                  Inace najveci talenat Dinama, '96. godiste
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Inace najveci talenat Dinama, '96. godiste
                    Ovih dana je bas prisutan po nasim medijima, jer treba da se odluci za koju ce reprezentaciju igrati

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post

                      Alegri ostaje
                      A taman da ispadnu iz grupe pa da se posvete fino borbi za opstanak u Calciu, bruka sto napravise
                      Ocekivano jer prije utakmice Galliani je rekao bez obzira na rezultat sa Malagom da Allegri ostaje.

                      Ne znam ne mogu vise biti pametan sa ovim potezima sto rade u Milanu.

                      Iz greske u gresku , a o igri da ne pricam , blago receno katastrofa.
                      Last edited by Rossonero; 24-10-12, 23:32.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Evo vele zaradio Esijen upalu pluca kolika je promaja duvala na njegovoj strani
                        Di Marija je krajnje limitiran igrac, imao je i Rivaldo samo lijevu pa je bio igracina ali ovo se rijetko vidja bas

                        Alegri ostaje
                        A taman da ispadnu iz grupe pa da se posvete fino borbi za opstanak u Calciu, bruka sto napravise
                        Реално, ако не победе за вкнд Ђенову која је управо променила тренера и довела Ђиђија Дел Нерија и сигурно да ће екипа да реагује сигурно да каче кандидатуру за борбу за опстанак, јер реално кога могу да победе, Пескару
                        Стварно, направили су спрдњу од онаковг гиганта, испаде да је клуб зависио од два играча...биће весело на зиму у том делу Милана.

                        Comment


                        • Milan se nece oporaviti bar 2-3 sezone....najdalje ce stici do osmine finala...ako izbore za to vreme plasman u LS...moraju komplet da renoviraju tim a to nece ni preko noci ni sa malo para.....u visokom su padu...

                          Comment


                          • Au kakav fudbal igra Borusija.

                            Ne plase se nikog. Drago mi je sto ce oni,a ne City,proci dalje.

                            Duvaj ga Mancini

                            Comment


                            • Udri Klope!Udri Borusijo!!Svaka im cast!
                              Salke lagano presao preko Arsenala Dominiraju Njemci


                              Vrhunac veceri-Ajaks pregazio Siti Mancini

                              Comment


                              • Ne znam ja za vas, ali ja vidim razliku izmedju sadasnje i proslosezonske Borusije iz Dortmunda.Pouceni proslosezonskim iskustvom igraju mnogo pametnije, mudrije, strpljivije i staju na loptu sto nije bio takav slucaj pre godinu dana kada su ih mnogi slabiji timovi poput Marseja i Olimpijakosa dobijali, a samo su cekali svoje sanse koje su iskoristili.Mene je iznenadila hladnokrvnost Levandovskog nakon one sanse, jer obicno ima slabu realizaciju.Jedina kritika odbrane je izletanje Vajdenfelera, a mislim da to govori koliko je odbrana bila na visini zadatka.Par puta su bili probijani bekovi, ali su stoperi bili na svom mestu.Osetilo se prisustvo Smelcera i u odbrani i u napadu.Jedino sto me nerviralo je to sto je Gece hteo da iznudi penal, dok situacija sa Rojsom mogla se svirati jer je bilo elemenata za penal, ali ni ovako sudija nije mnogo pogresio.Odlicna je stvar sto je Ajaks pobedio Siti koji ce morati da pobedi u sledeca dva kola.Svejedno mi je sta ce Dortmund uraditi u Madridu, retko ko tamo racuna na bodove.Ostanu li tamo neporazeni imaju dobre sanse da budu prvi u grupi.Mnogo bitnija utakmica ce biti kada gostuju Ajaksu i kada ce pobeda biti neophodna za prolazak u osminu-finala.

                                Gledao sam posle hajlajtse Arsenal-Salke i mogu reci da su me Topdzije malo razocarale s obzirom da su pruzili jos goru partiju nego sto su u subotu.Mada i kada sam video pocetne sastave, jedina dva igraca koji su mogli doneti prevagu na terenu, a to su Arteta i Kasorla koji su daleko od svoje forme i za mene ne predstavlja njihov poraz iznenadjenje, pogotovo zato sto je Salke dobio svog velikog rivala u subotu na njihovom terenu.Kod njih je racunica jasna, trebaju u narednom mecu sa Arsenalom da ostanu neporazeni i da pobede Olimpijakos na njihovom terenu.Mada posto su im ambicije mnogo vise skocile nakon sinocnjeg meca, sigurno ce ici na jos jednu pobedu kako bi Arsenalu pobegli na cetiri boda i tada bi samo jedna pobeda bila dovoljna da obezbede prvo mesto u grupi.Bolje za njih da pobede Arsenal kuci, nego u poslednjem kolu da u gostima Montpeljeu traze pobedu.

                                Posle sam video i malo Milanove utakmice i ono sto mogu zakljuciti je da su bili ravnopravan rival sa Malagom, steta sto EL Saravi nije iskoristio svoju sansu, inace bi se druga prica vrtela.Da li ce Hoakin i sledeci put da sutira penal?Nije sve tako crno po Milan, jeste da su u zaostatku od pet bodova u odnosu na Malagu, ali to se sve moze promeniti u naredna dva kola i mogu da budu prvi u grupi zato sto kolo nakon sto im dolazi Malaga, oni gostuju Anderlehtu, a Zenit docekuje Spance.

                                I za kraj Porto-Dinamo Kijev.Kakav mec sunce ti...Prvi put cujem za Dzeksona Martineza i mogu reci da sam prezadovoljan njegovim nastupom.Ima 26 godina i malo mi je cudno da je tek ovog leta doveden u Evropu, koliko vidim briljira i u portugalskoj ligi.Potez meca kada je Braun, napadac Kijeva, sutnuo tako jako loptu da iz prvog maha nisam ni skontao da je lopta pogodila golmana u glavu i malo promenila smer koliko je brzo isla lopta.Motricu na njih kada bude na programu sledece kolo.

                                Comment

                                Working...
                                X