Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ste stalno izvlace ovi iz Barselone, to je strasno. Ajde bar da preokrenu u 60., 70. miuntu, nego uvek u zadnja 2,3 miunta Krivo mi za Seltik u picku materinu, drzali se momci hrabro, ali kad nece onda nece.
    sigpic

    Comment


    • ПРОКЛЕТСТВО НЕРЕШЕНИХ РЕЗУЛТАТА, ово је 9 узастопни!
      Две слике које у потпуности описују меч:



      Остало нам је да се вадимо против Челзија, нема друге

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma nemam ja nista protiv Neymar-a. Daje on golove(25 meceva, 16 golova), pozavideli bi mnogi na takvoj statistici. Ali, mora Willian imati mesta, jednostavno mora.
        Ma pusti ti Nejmara, nek' igra on, poenta je da tamo trener nema nikakvu rolu u timu samo da sastavlja taktiku, a i to je pitanje da li mu dozvoljavaju, zna se ko pravi sastav tima i ko kolo vodi. Mogu se poistovetiti sa nasim savezom, ista prica, samo sto su kod njih mnogo vise sponzori upleteni i oni ustvari vode fudbalski savez Brazila koji je inace komeNdija. Hulk bre nije mogao da igra kada je bio u najjaci pre godinu-dve, tek su ga sada pozvali, zasto, poceo covek da nosi Nike patike, klasika.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Kako ste stalno izvlace ovi iz Barselone, to je strasno. Ajde bar da preokrenu u 60., 70. miuntu, nego uvek u zadnja 2,3 miunta Krivo mi za Seltik u picku materinu, drzali se momci hrabro, ali kad nece onda nece.
          Ne moze se reci da su nezasluzeno, ali bude covjeku krivo kad vidis igrace Celtica koliko su se trudili i na kraju prime dva gola u zavrsnicama oba poluvremena. Steta sto se Samaras povrijedio mogao je pred kraj on neku kontru istrcati i napraviti belaj odbrani Barce. Celtic me je bas iznenadio i volio bi da prodju ovu grupu, sto ce biti tesko.

          Comment


          • Freshko brate Hulk je uvijek nosio i nosit ce Mizuno,on i daleko veci mu zemljak Rivaldo

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Zasto se uvek Barcelona i Man Utd moraju ovako smrdljivo izvuci !?
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Stvarno ce biti bruka ako ovaj Celtic prodje grupu, a toliko srece imaju ove godine u LS da to nije normalno, jos da je ostalo 1:1 stvarno bi bila smejurija. Velika sramota za nas sto smo tek u zadnjem minutu resili, mada ipak tako ih najvise boli, a tome se radujem Nadam se da ce se ipak stvari staviti na svoje mesto i da cemo im dati 5 komada kod njih, pa onda bi i Benfica i Spartak mogli makar 3. Odvratni Skotlandjani.

                Comment


                • Zasto su odvratni ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Zasto se uvek Barcelona i Man Utd moraju ovako smrdljivo izvuci !?
                    Ja mislim da bi Barca , a i United ispali iz grupe da veceras nisu okrenuli ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Stvarno ce biti bruka ako ovaj Celtic prodje grupu, a toliko srece imaju ove godine u LS da to nije normalno, jos da je ostalo 1:1 stvarno bi bila smejurija. Velika sramota za nas sto smo tek u zadnjem minutu resili, mada ipak tako ih najvise boli, a tome se radujem Nadam se da ce se ipak stvari staviti na svoje mesto i da cemo im dati 5 komada kod njih, pa onda bi i Benfica i Spartak mogli makar 3. Odvratni Skotlandjani.
                      546349_10150764389834670_36737889669_9387908_611856220_n.jpg
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Nosio je jedno vreme Nike Akane i to godinu dana, znam sta ti pricam dok je u Portou bio, kruzila je ta prica i po stranim forumima oko sponzorskih ugovora, i prc, eto poziva za Brazilski tim, kasnije se vratio Mizunou.
                        Sto je smesnije, Willian nosi Nike, ali dobije ponekad poziv, sve sa zaslugom ne forme i igre, nego sponzorskog ugovora, ciji je veci, taj vise i igra.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Ja mislim da bi Barca , a i United ispali iz grupe da veceras nisu okrenuli ..
                          Bgm Junajtedu bi bilo gutavo , da su pukli isli bi u Portugal i morali bi uzeti 3 boda s obzirom da ne bi mogli tako lako upisati sebi 3 boda u Istanbulu pa bi se morali vaditi u 6. protiv Kluza , ovako...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            [ATTACH=CONFIG]8166[/ATTACH]
                            Je l' te diram nesto? Pricam o Sahtjoru? Sto provociras?

                            Originally posted by Miko View Post
                            Zasto su odvratni ?
                            Tipicno odvratni ostrvski anti-fudbal, Spartak i Benfica su institucija za njih, a ovi trenutno na drugom mestu. Kako da mi ne budu odvratni, isti su kao i njihova reprezentacija.
                            Last edited by p4p1; 23-10-12, 21:57.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Nosio je jedno vreme Nike Akane i to godinu dana, znam sta ti pricam dok je u Portou bio, kruzila je ta prica i po stranim forumima oko sponzorskih ugovora, i prc, eto poziva za Brazilski tim, kasnije se vratio Mizunou.
                              Sto je smesnije, Willian nosi Nike, ali dobije ponekad poziv, sve sa zaslugom ne forme i igre, nego sponzorskog ugovora, ciji je veci, taj vise i igra.
                              Ma vjerujem ti,ali nesto nisam upratio taj dio kada ih je nosio,do mene je
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ау ал их је Барса навозала код првог гола

                                Comment

                                Working...
                                X