Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Galatasaray napokon dolazi do izjednačenja nakon opsade gola Cluja. Jednostavno se igra samo pred jednim golom i grijeh bi bio da do kraja Galata ne upiše prvu pobjedu. Yilmaz koji je zamijenio Altintopa u 1. dijelu koji je izgleda obnovio povredu pogađa za veliko slavlje.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ма јок Матри кловн
      Наравно да Мирко, једини прави нападач у екипи, ови остали....у Парму бре!
      Okaci gol cim budes mogao. Majstor jebeni, jedan od jacih potez igraca.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma brate, ovaj Willian nije normalan. Fernandinho je dobar, ali Willian je klasa od igraca. Kako dominira covek u LS ove godine to je neverovatno, a ne igra za repzentaciju.
        Originally posted by S-Nash View Post
        Fernandinjo pojam veznog igraca za Ramiresa a jedva da se nadje na spisku za poneku prijateljsku.
        A vi ko da ste s Marsa pali i ko da ne znate ko sastavlja tim Brazila svih ovih godina, pogotovo od pojave Nejmara.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ubijedjen sam da Guardiola nece nikakav posao sada da preuzme jer ceka klupu Chelsea...

          U Brazilu i Argentini je izbor igraca koji igraju za repku uvijek bio smijesan,ne znam sta se cudite sada!?
          Last edited by AK47; 23-10-12, 21:26.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Vracajte Drogbu kako znate i umijete.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              A vi ko da ste s Marsa pali i ko da ne zna ko sastavlja tim Brazila svih ovih godina, pogotovo od pojave Nejmara.
              Znam ja sve to kako funkcionise u Brazilu, zato i ispadaju u cetvrtfinalu Kopa Amerike a ja jednostavno hocu da ih popljujem.

              Cirkus od reprezentacije i igraca na celu sa pevcem.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Okaci gol cim budes mogao. Majstor jebeni, jedan od jacih potez igraca.
                Ма ништа спец али га је забо из прве шансе, а не као Матри и Ђовинко милион прилика учинак нула.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Vracajte Drogbu kako znate i umijete.
                  Jeste da fali on kao spic,ali to ni blizu nije pravi razlog ove smijesne igre.Mora neko da im objasni sta da rade na terenu,nije ovo PL gdje si individualno jaci od skoro svakoga i mozes " na divljaka" da ih dobijes;)
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ajde bre Juve, ajde. Ovo prokletstvo traje jos od penal serije 2003 protiv Milana. Uvek fali jedan gol. Tuga.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Kako klasa propusta kroz noge loptu,al' neka da ga Di Matteo malo odmori
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Joj Bane joj Ivanovic kao da mu je propeler u dupetu <3 Kako istrca i majstor Hazard propusta Oskaru najmanje zasluge za gol
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          A vi ko da ste s Marsa pali i ko da ne znate ko sastavlja tim Brazila svih ovih godina, pogotovo od pojave Nejmara.
                          Ma nemam ja nista protiv Neymar-a. Daje on golove(25 meceva, 16 golova), pozavideli bi mnogi na takvoj statistici. Ali, mora Willian imati mesta, jednostavno mora.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • AUUUUUUUUUUUUUU,Koji pakao na Nou Camp-u!
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Jeste da fali on kao spic,ali to ni blizu nije pravi razlog ove smijesne igre.Mora neko da im objasni sta da rade na terenu,nije ovo PL gdje si individualno jaci od skoro svakoga i mozes " na divljaka" da ih dobijes;)
                              Nisam ni rekao da je to razlog. Stvar je u tome sto bi on pozitivno uticao na ostatak tima, za razliku od Fernanda. To sto nema ko da ih "sastavi" je sasvim druga stvar...
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Rezultat je mogao realno da bude mnogo gori,a za 15 dana moraju da idu na pobjedu kako znaju i umiju...

                                Sreca pa je Juventus kiksao,ovaj gubitak bodova bi mogao da ih kosta plasmana dalje
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X