Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Da li iko prenosi Montpellier - Arsenal ?
    Niko od nasih..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Nespo View Post
      Slazem se, a jos su gluplji kada prenose neku utakmicu Citya.
      Likovi od derbija naprave sprdacinu i provale toliko gluposti da zamrzim kompletan dan. A za Dzeku kazu toliko morbidnih "fazona" da steknem osjecaj da bi Dzeku bila sramota da to cuje. Zalosno ko sve radi kao komentaor...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Likovi od derbija naprave sprdacinu i provale toliko gluposti da zamrzim kompletan dan. A za Dzeku kazu toliko morbidnih "fazona" da steknem osjecaj da bi Dzeku bila sramota da to cuje. Zalosno ko sve radi kao komentaor...



        Sreca da je na centru Englez , ne treba mu da se pravi Englez ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Prokleta TV Arena....nmg vise ni nasu jbn ligu da gledam zbog njih a kamo li neki ozbiljniji fudbal...

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post

            Sreca da je na centru Englez , ne treba mu da se pravi Englez ..
            Hahah jebem li mu sunce retardirano! Rece lik "bed blu bujsi" Da prenosi moldavsku ligu pa neka prica ovako, ali ovo da prica u evropskim utakmicama... zalost.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Suti samo. Sutra trebam gledati Chelsea a prenosi OBN sa 2 idiota tj. jednim koji je toliko glup da je to nestvarno. Moracu ganjati stream, ne mogu uz njihove komentare pratiti utakmicu nikako.
              Nemoj zezati bolje njega slusati nego ostale mrtvace sa nasih televizija.Adis dosta dobro radi sportski dio,a i Sasa dobro odradi ovaj zabavni dio .Makar mi utakmica nije nikad dosadna.

              Tadašnji predsednik SFRJ odlikovao je Sabahudina - Sašu Vugdalića ordenom za hrabrost. Četiri godine kasnije visoko odlikovanje prima u Nju Delhiju iz ruku Indire Gandi. Ujedinjene nacije su ga 1980. proglasile za najplemenitijeg čoveka planete. Novi orden uručila mu je Indira Gandi u Nju Delhiju.
              Uglavnom vise puta je spasio ljudima zivot gdje je usput i rizikivao svoj zivot mada nije ovo tema,ali morao sam reci kakva je ljudina Sasa mada se apsolutno i slazem da njegovo komentarisanje nije bas profesionalno,ali meni ne smeta.

              Veceras vjerovatno i derbi grupne faze Lige Prvaka i do prije 2 sedmice bi rekao da je Real apsolutni favorit kuci,ali sada mislim da City nece izgubit i ako se to desi,a pogotovo ako Real izgubi mogao bih nastati apsolutni raspad ekipe,a vec su pocele price o velikom nezadovoljstvu u svlacionici.Protiv Seville su igrali ocajno,Ronaldo je trenutno nezainteresovan,a koliko god Real bio veliki klub ipak dosta zavise od njega.Nije mi jasno i dalje zasto Mourinho forsira Higuain-a koji je za mene klasu ispod Benzeme.City iskusniji za godinu dana i ocekujem da ovaj put prodju grupnu fazu.Veceras mislim da ce Mancini krenuti defanzivnije i da bi Tevez mogao biti jedini spic,a iza Toure.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Willian progovorio o odbijenoj ponudi Tottenhama.

                http://www1.skysports.com/football/news/11668/8089656

                Now it's time to care about the Champions League, impress and hope some clubs get interested.


                @Joe

                Meni su njih dvojica presmijesni. Adis se trudi da bude ozbiljan a onda onaj genijalac odvali glupost i nastane tisina u studiju na par sekundi. Vjerovatno tada Adis proklinje dan kada su ga uparili sa ovim. Ne znaju oni prenositi derbije, jednostavno ne znaju.
                Last edited by bracala; 18-09-12, 13:33.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Bogami slušajući ove nesrećnike sa OBN TV, a slušajući i ove odavde... sve kompletno ... il' ubiti il' otpustiti.
                  Doduše ima i nešto gore, a to je da ove naše "cenjene" televizije sa sve nacionalnnim frekvencijama ne prenose ništa, tek bi se onda za glave hvatali, ovako.. ćutimo i gledamo, utišano, uz mute, al imamo sliku...
                  Uvek ovde od dva zla biramo manje.

                  Biće gusto Realu večeras i uopšte se Murinju ne piše dobro, posle svih onih loših dešavanja u i oko tima.
                  Apsolutno se slažem da Iguainu nije mesto na terernu pored Benzeme.
                  I baš me živo interesuje večerašnji "perfomans" CR.
                  Last edited by miloolja; 18-09-12, 13:54.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Komentatori koji komentarisu utakmice na radiju su najbolji...ozbiljno...ucine utakmicu zanimljivom...a Aca teletabis 80 minuta govori o tome kako je Dzerard sam spremao kupus, a 10 minuta potrosi na uvod utakmice....idiJot...
                    Real je upao u losu formu..dovoljno je da jedan igrac pocne da kuka i cela ekipa pada u nokdaun...jbn sisica kristijano...ubedjen sam da veceras nece nista da prikaze jer je covek puko ladno mu se ne igra fudbal jer nije dovoljno u centru paznje....eeeej nije DOVOLJNO u centru paznje...uzas bre..
                    Last edited by fudbalinho; 18-09-12, 13:49.

                    Comment


                    • Ја баш мислим да Реал вечерас чисти Сити као метолом....ипак, мора да се зна ко је краљевски клуб, углед истог није за спрдњу! Ако вечерас не победе Сити то ће бити знак да су они дефинитивно у дубоком каналу те да су ту потребни озбиљни резови, али сумњам у то, јер ја не памтим последњи пут када је клуб величине Реала посрнуо на самом почетку првенства, те ценим да се то неће десити ни ове године, тј. да се никада неће десити. Такође, наду улажем и на карту Мурињо, "једини" је "једини", човек са онаквом харизмом сигурно има начин да екипу повуче напред без обзира на све, иако ја ценим да је ту у питању сукоб између две највеће "фаце" у екипи, тј. Роналда и Касиљаса, те се овај буни што Реал стаје на страну свог детета...сад лупетам, то је само моје мишљење, а разлог сукоба ми дође фаворизовање Иниесте у односу на Роналда у недавном избору за нај играча.
                      Било како било, занимљив меч је на видикуа, али ипак моја окупација је на сутрашњи дан и Челзи-Јувентус, поврата италијанског гиганта у ЛШ...биће тежак меч, а ја искрено очекујем позитиван резултат, јер кад је Мадрид нагазио онако Челзи, зашто не би то могао и Јуве (који је по мом неком гледишту далеко испред Атлетика), плус Челзи има у ПЛ боље резутате него игру, а да ту нешто није како би требало показао је и реми са КПР-ом за викенд, када су Плавци играли буквално са најјачом поставом. Ипак, ЛШ је нешто друго, а то је управо Челзи показао прошле године...
                      Last edited by Brajkula; 18-09-12, 13:55.

                      Comment


                      • http://www.sportlemon.tv/c-1.html

                        Ovde imate dosta utakmica...

                        Comment


                        • Dajte ljudi sta se zalite. Imam ja te sve Arene i kad bi mi neko ponudio da ih mjenjam za SK i SK+ pristao bi bez razmisljanja.

                          Za one koji imaju sve Arene evo kakav je raspored za danas:

                          Arena1 20:00 Studio
                          Arena1 20:45 PSG - Dynamo Kyiv

                          Arena2 20:45 Olympiacos - Schalke MULITPRENOS

                          Arena3 20:45 Real Madrid - Manchester City
                          Arena3 22:45 10 minutni pregled svih golova sa danasnjih utakmica

                          Arena4 20:45 Borussia Dortmund - Ajax
                          Last edited by Nespo; 18-09-12, 14:59.
                          sigpic

                          Comment


                          • Do jaja, sve Arene imam.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • i ja + imam arena hr 1
                              prenosi balkanskih tv kuca

                              BHTV/RTRS/FTV - Real vs City
                              Arena 1 HR - Dinamo vs Porto
                              Arena 1 - PSG vs Dinamo Kyiv
                              Arena 2 - Olympiacos vs Schalke (Multiprenos)
                              Arena 3 - Real vs City
                              Arena 4 - Dortmund vs Ajax

                              Steta sto nema prenosa Malaga-Zenit i Monpelje-Arsenal , dosta zanimljivi dueli
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • I mene je iznenadilo to sto niko ne prenosi Arsenal.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X