Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ne treba mi argument kad izjavis da Vojvodina, jadna Vojvodina ima IME u Evropi i da ce da budu prvaci drzave. Ekipa koja je jedva izborila kup uefa u konkurenciji Jagodine i Slobode. Jedan od glupljih postova tvojih ovde. Vosa ima ime, budi bog s nama.
    Bavite se AELom i prekinite da potcenjujete sve oko sebe. Da se pitam, da nam je prvenstvo regularno sada bih pre stavio pare na Vojvodinu pre nego na vecite. I to nema veze sa imenom i ostalim glupostima.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • @D-Wade

      Partizan i Zvezdu niko nema pravo da stavlja u isti kos....Partizan je 5 puta zarediom osvojio titulu...za tih 5 godina je igrao jednom Ligu sampiona i pre toga 3 puta Ligu evrope i redovno pobedjivao najveceg konkurenta za te titule....Zvezda je za to vreme samo jednom prosla u grupnu fazu nekog evro takmicenja...Dakle Partizan je najuspesniji srpski klub u Evropi...Vojvodina ove sezone ima jaci tim od Zvezde i po kvalitetu su dosta, dosta blizu Partizanu....bas sam se veoma prijatno iznenadio kad sam video da Vosa vodi 2-0 ali me ohladio gol u zadnjim sekundama...pored toga sto na je fudbal zapeo u blatu nama se desava da nemamo srece i primamo smesne golove, Partizan juce Vosa danas...Zvezda i Omonia ravnopravni i 0-0 je realan rezultat...mada kiprani kod kuce i kiprani u gostima su kao nebo i zemlja...

      Comment


      • Originally posted by fudbalinho View Post
        @D-Wade

        Partizan i Zvezdu niko nema pravo da stavlja u isti kos....Partizan je 5 puta zarediom osvojio titulu...za tih 5 godina je igrao jednom Ligu sampiona i pre toga 3 puta Ligu evrope i redovno pobedjivao najveceg konkurenta za te titule....Zvezda je za to vreme samo jednom prosla u grupnu fazu nekog evro takmicenja...Dakle Partizan je najuspesniji srpski klub u Evropi...Vojvodina ove sezone ima jaci tim od Zvezde i po kvalitetu su dosta, dosta blizu Partizanu....bas sam se veoma prijatno iznenadio kad sam video da Vosa vodi 2-0 ali me ohladio gol u zadnjim sekundama...pored toga sto na je fudbal zapeo u blatu nama se desava da nemamo srece i primamo smesne golove, Partizan juce Vosa danas...Zvezda i Omonia ravnopravni i 0-0 je realan rezultat...mada kiprani kod kuce i kiprani u gostima su kao nebo i zemlja...
        Ti si bas duhovit batica, blago tebi.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Wada koliko ja vidim iz njegovog posta, je rekao da Vojvodina dobija tim koji ima barem neko ime u Evropi, a da mi veciti ne mozemo Kiprane dobiti, ajde sto ih ne mozemo dobiti, nijedan ni drugi klub nmg parirati. Pogresno si ga razumeo Mvp, procitaj malo bolje..
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Bavite se AELom i prekinite da potcenjujete sve oko sebe. Da se pitam, da nam je prvenstvo regularno sada bih pre stavio pare na Vojvodinu pre nego na vecite. I to nema veze sa imenom i ostalim glupostima.
            Ja cu da komentarisem ono sto mi se komentarise, kakav je to besmisleni trend samo svoje da komentarises. Potcenjujem Vojvodinu i nastavicu, smesan je klub, presmesan, koja crna regularnost i teorije zavere nemoj molim te bar ti o tome. Cus namesteno prvenstvo. Odem da gledam bratanca protiv petlica zvezde a vama petlice vodi Zabac, narkoman iz Kraljeva jedva zavrsio umetnicku skolu nema blage veze sa fudbalom nikad nije ni imao. Ja ga pitam kako on kaze prijavio se. Ej bre, prijavio se i vodi zvezdinu decu. Skola fudbala Kicker iz Kraljeva od 5 generacija 4 utakmice egal sa zvezdom i od toga dve dobiju. Sutra odem na teleoptik nijedna ne prodje ispod 6 0. Taj moj brat inace okoreli cigan i veceras je vodio klinca na sever ali tog dana kada je video sta i kako se radi i koja je razlika izmedju nas jedva je izdrzao da ne kuka na sav glas. Kakva crna regularnost nemate dva deteta zvezde u prvom timu. Ne mozes nauciti nekoga preko noci da igra za zvezdu to se uci od petlica, pionira, mora da nauci kako dise sampion a ne da dovedes igrace iz Borca i Slobode da uzmu titulu, dzabe sto je dobar kad nije navikao da dobije, nije tako skolovan, nije rastao u tom duhu. Kada vratite skolu vratice se mnogo stvari na svoje mesto. Do tada jako su male sanse da vam se bilo sta dobro desi.

            Comment


            • D-Wade

              Konstruktivniji odgovor ne bi bio los....jer ovaj ti je na decjem nivou a ne na nivou super moderatora...

              Comment


              • Originally posted by fudbalinho View Post
                D-Wade

                Konstruktivniji odgovor ne bi bio los....jer ovaj ti je na decjem nivou a ne na nivou super moderatora...
                O kakvoj ti nesreci pricas decko, jesi li ti gledao sinoc svoj tim ili si toliko zaslepljen pa da kazes da niste imali srece sinoc, samo mi to reci?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Sasvim zaslužena pobjeda Sarajeva, koja je u najmanju ruku mogla biti sa 2 gola razlike i mnogo rasterećenije bi igrali u Podgorici. Ovako sada zbog glupog faula pred kraj 1. dijela je sve otvoreno i sve će se riješavati u revanšu.
                  Sarajevo dobro otvorilo utakmicu, izvršilo pritisak što je urodilo plodom. 2 gola i onda malo opuštenija igra, smiren tempo što su gosti iskoristili i lagano zavukli gol koji im je od velike vrijednosti. U drugom poluvremenu Zetin bunker koji je jako teško bilo probiti, ali uprkos tome mnoštvo prilika za Sarajevo, no bez učinka. Pokušavali su na sve načine, ali jednostavno ne ide. Valjda u revanšu bude nula.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Patkometrija najobicnija. Oba tima su ocajna i nema sta da se prica. A i da se ne lazemo u tim "kiparskim" klubovima ima 90% stranaca koji su pre svega fizicki dominantniji od nas.
                    Vosi svaka cast.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      O kakvoj ti nesreci pricas decko, jesi li ti gledao sinoc svoj tim ili si toliko zaslepljen pa da kazes da niste imali srece sinoc, samo mi to reci?
                      Imali smo dve stopostotne sanse i primili gol iz katastrofalne gluposti, naravno da nismo imali srece.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Imali smo dve stopostotne sanse i primili gol iz katastrofalne gluposti, naravno da nismo imali srece.
                        A, sto ne pomenes kako je Stojkovic zasluzan sto niste jos tri gola primili uz onaj jedan?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          A, sto ne pomenes kako je Stojkovic zasluzan sto niste jos tri gola primili uz onaj jedan?
                          Dva ne tri. Mi smo imali 1 na 1 oni nisu, imali kontru 3 na 1 oni nisu imali su fine suteve iz nekih neizgradjenih situacija koji su mogli da udju ali to nisu neke akcije, nisu oni bili bolji, jednostavno nesrecno primljen gol i to je to.

                          Comment


                          • Druze, ja tebi ne kazem da su oni bolji(kada pogledas individualno), kao sto ne kazem da je Omonia bolja od Zvezde, ja tebi kazem, pogledaj ti bre zalaganje nasih nazovi fudbalera? Pa onaj Partizan sto je igrao protiv Newcastle-a bi onim jadnicima sinoc dao pet komada bez da trepnu. Zvezda koja je igrala protiv Rome bi ove pregazila kao plitak potok. Kada vas najbolji igrac, Nemanja Tomic i nas najbolji igrac, Darko Lazovic nece da potrce za loptom, znas koliko je sati. Da ima neko muda, usao bi u teren i isamarao bi ih da ne dodju sebi mesecima. Sramota je kako igraci dva najveca kluba igraju za grb i tim u kojem bi vodonose bili pre par godina.

                            Kvalitet ili zalaganje sta god, nasih timova je ispod svakog proseka. U neko doba su nam dobri nereseni rezultati kuci i minimalan poraz od ekipe sa Kipra. Jos oni i nesto trose kobajagi...polovnjaci koje bi nasi timovi morali izbaciti.
                            Last edited by D-Wade; 02-08-12, 22:46.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • O kakvoj ti nesreci pricas decko, jesi li ti gledao sinoc svoj tim ili si toliko zaslepljen pa da kazes da niste imali srece sinoc, samo mi to reci?
                              Pristrasan si....da nismo primili onaj smesan gol ostalo bi u najgorem slucaju 0-0 ili bi ga dali...AEL osim trcanja i vece snage u duelima nije pokazao nista posebno...imali smo 2 odlicne sanse i jednu solidnu i to je sve...isto kao i AEL...osim ako svaki sut igraca AEL-a nisi uracunao kao 100%-tnu sansu...imali su i veci posed pa to mozda daje neki ton njihovom trcanju ali nisu bilo totalno fudbalski nadmocni imaju oni slabosti....nas je jednostavno ona jbn greska presekla i to je sve....Partizan pre i posle toga je bio kao nebo i zemlja....i da svako ko prati malo vise fudbal zna da faktori kao sto su sreca ili slucajnost ne postoje...sreca postoji samo u slucaju pobede (sreca = radost, veselje)....to sto je Stojkovic skinuo dva zicera nije sreca ili slucajnost, to sto je Scepovic promasio onaku sansu nije nesreca ili slucajnost, to sto je Aksentijevic zasrao nije nesreca ili slucajnost...a nesrecu u slucaju Partizana i Vojvodine sam pomenuo jer su to sami po sebi nesrecani dogadjaji = dogadjaji koji nikom nisu doneli srecu....

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Druze, ja tebi ne kazem da su oni bolji(kada pogledas individualno), kao sto ne kazem da je Omonia bolja od Zvezde, ja tebi kazem, pogledaj ti bre zalaganje nasih nazovi fudbalera? Pa onaj Partizan sto je igrao protiv Newcastle-a bi onim jadnicima sinoc dao pet komada bez da trepnu. Zvezda koja je igrala protiv Rome bi ove pregazila kao plitak potok. Kada vas najbolji igrac, Nemanja Tomic i nas najbolji igrac, Darko Lazovic nece da potrce za loptom, znas koliko je sati. Da ima neko muda, usao bi u teren i isamarao bi ih da ne dodju sebi mesecima. Sramota je kako igraci dva najveca kluba igraju za grb i tim u kojem bi vodonose bili pre par godina.

                                Kvalitet ili zalaganje sta god, nasih timova je ispod svakog proseka. U neko doba su nam dobri nereseni rezultati kuci i minimalan poraz od ekipe sa Kipra.
                                Ta zvezda je ispala od Strazbura a taj Partizan jedva prosao Djurgarden na gol u gostima. Sve je to isto. Fudbal je igra na loptu dve nema vise 5 komada, proslo vreme.

                                Comment

                                Working...
                                X