Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naredne godine ide Falkao. Greota bi bilo da takav igrač ne ode u tim koji će se boriti za titulu u svakom takmičenju.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Vidim odmah se krenulo sa mogucim transferom Falcao-a, mislim da od tog transfera nece biti nista. Da je htio otici otisao bi na pocetku, covjek voli Atletico i dobro mu je u njemu. Ima jos takvih igraca.
      Ljudi ne shvataju da Atletico nije slab tim, navikli da je Primera samo Real i Barsa, a i nije bas tako. Atletico se tukao sa svima od kada je Simeone trener.

      A, i nisu siromasan klub, tako da Falcao-a nece prodati, osim neke sulude cifre, tipa 60-70 miliona. Plus, covek obozava Spaniju i Madrid, nema razloga da ide.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ovakvih nema.Sa ovakvim procentom realizacije,agresivnoscu,jednostavnoscu... Bog.
        Nema sanse da ga puste,pa urnisali bi ih navijaci.Bio bi gradjanski rat

        A Atletico bi mogao sa ovakvom igrom da dogura i do 1/4 finala u LS komotno.Tragedija je da ih nema tamo a bolji su od 60% ekipa iz LS.
        Last edited by milanche; 31-08-12, 20:46.

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ljudi ne shvataju da Atletico nije slab tim, navikli da je Primera samo Real i Barsa, a i nije bas tako. Atletico se tukao sa svima od kada je Simeone trener.

          A, i nisu siromasan klub, tako da Falcao-a nece prodati, osim neke sulude cifre, tipa 60-70 miliona. Plus, covek obozava Spaniju i Madrid, nema razloga da ide.
          Bato hoće da osvaja titule u ligi i LŠ...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Naredne godine ide Falkao. Greota bi bilo da takav igrač ne ode u tim koji će se boriti za titulu u svakom takmičenju.
            Krle ja sam mislio da ce on ove godine sigurno ici jer je Atletico u dugovima do grla, samo za porez duguju 150 miliona €, a ovo moraju (mislim da je tako) do 2015. godine vratit. Ako im zagusti mozda ga i prodaju, ali ne ove nego kako ti kazes sljedece sezone.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ljudi ne shvataju da Atletico nije slab tim, navikli da je Primera samo Real i Barsa, a i nije bas tako. Atletico se tukao sa svima od kada je Simeone trener.

              A, i nisu siromasan klub, tako da Falcao-a nece prodati, osim neke sulude cifre, tipa 60-70 miliona. Plus, covek obozava Spaniju i Madrid, nema razloga da ide.
              Mozemo mi ovo da rijesimo lako,da se bori za titule,a da ne ide iz Madrid-a
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                Context: Rafa Benitez wanted funds sanctioned to sign Radamel Falcao for £3m. H&G declined. Porto signed him instead for €4m, a week later.


                Sve vam je jasno, a valjda i svima da od Porta sve krece. Sad shvatam da je Benitez mogao cuda da napravi u toj sledecoj sezoni, da je doveo koga je hteo.
                Ja sam ocekivao ovde poraz, meni Celsi uopste ne igra onako kako treba, vec samo koliko njima treba, sada kada je dosao mnogo jaci tim, po meni treci najjaci u Spaniji, nastaje haos, mnogo petljaju u vezi Ramires i Mikel, Hazard isto malo petljao, dok na drugoj strani Atletiko vrlo konkretno, Arda i Adrijan ubijaju po krilima, jednostavno terorisu bekove svojom brzinom, a sve to zavrsava neverovatni Radamel.

                Kakav igrac, znao sam da ce biti bruka igrac onda posle prve sezone u Portou kad je dao 25 komada u ligi, ali ovo je fenomenalno, kakav igrac, prosto mi je zao sto ce opet da terorise u LE, a ne u LS, gde i zasluzuje da terorise.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Pa kazem, nece ga za male pare prodati, ako je neko spreman da daje 60 miliona za njega, neka izvoli. Atletico ima mocan tim, siguran sam da bi bum napravili u LS. Da je Simeone bio od pocetka trener, sada bi i bili u LS. Ne sumnjam da ce naredne sezone biti tamo.

                  Akane, dodje on i obori sve moguce rekorde po broju golova u jednoj sezoni.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Evo sam nasao da mu je otkupna klauzula 50 miliona,sad kad se Mancini iznervira i rokne pare
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Evo sam nasao da mu je otkupna klauzula 50 miliona,sad kad se Mancini iznervira i rokne pare
                      Pa to je sasvim realna cena, tolika mu cena i na transfermarktu... Neverovatan igrac, neverovatan, samo mu das loptu negde blizu gola na 20m recimo, znas da ce postici gol.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nek daju Torresa i Matu i nek nose Falcaoa.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Mogu slobodno ,Hazard i Falcao bi cinila cuda
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ocaj. Ocaaaj.
                            Nisu valjda mislili da mogu da se provlace kao prosle sezone.
                            A Skomina jedva dosudi dva faula u prethodnih sat vremena.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Fudbalska lekcija na terenu nema sta...izvedi tog Mata-u da ga ne gledam vise...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ovi se zajebavaju s njima
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X