Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Falkao kao da nema pojma protiv koga igra ne nekoj utakmici, pa sipa li sipa...

    Comment


    • U sobi cujem koliko se deru ovi sa OBN i zbog toga vidim oba gola,nevjerovatno

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Potpuno drugi tip igraca
        Obojica izraziti napadaci,nemojte mi te filozofske price,ovaj je klasa za njega to se ne moze ni porediti nikako
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma nije to Falkao , to ja igram play station


          Mnogo bolje otvorio ATM , mora Celzi ozbiljnije ako zeli ovo da dobije
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Obojica izraziti napadaci,nemojte mi te filozofske price,ovaj je klasa za njega to se ne moze ni porediti nikako
            Ako oces teskasa, egzekutora, uzmes Gomeza. Ako oces igraca koji ce sam sebi da stvori uzmes Falkaa. Najbolje je imat' oba tipa.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ako oces teskasa, egzekutora, uzmes Gomeza. Ako oces igraca koji ce sam sebi da stvori uzmes Falkaa. Najbolje je imat' oba tipa.
              Ako hoces napadaca da imas Flacao-a nikako Gomez-a,kraj price
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ako oces teskasa, egzekutora, uzmes Gomeza. Ako oces igraca koji ce sam sebi da stvori uzmes Falkaa. Najbolje je imat' oba tipa.
                A sta je Falkao ako ne teskas i egzekutor, moze da postigne gol na milion nacina, to ga cini najboljim golgeterom u Evropi, posle Kavanija tj... Meni je zaista smesno kada neko kaze da je Gomez bolji, svaka cast njemu dobar je on, ali Falkao je po meni klasa iznad njega.

                Ovo ga sam se plasio kada je Celsi u pitanju, jednostavno nisu imali pravi test ove sezone(ako ne racunamo Siti u CS), dobijali su oni ali ne onako ubedljivo, nekako su igrali koliko moraju, ono protiv Njukasla jednostavno Njukasl je igrao ocajno, i to nije bio neki plod sjajne igre Celsija, iako ja ne zelim ovim da umanjim njihovu igru na tom mecu. Mnogo se ocekuje od Hazarda, dodje mu kao da je on igrac-tim, sada je Atletiko pravi test, i pogledaj tok utakmice. Zato ja Celsi ne zelim da stavim u kos sa Sitijem i Utd u borbi za titulu, za sada ne smem.

                Radamel stativa, zamalo hat trik, sunce ti kakav je ovo igrac...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • S' kojom lakocom iznose loptu i kako osvajaju prostor. Bruka sto promasi Adrian, ali je mogao Falkao vec sad do het - trika
                  sigpic

                  Comment


                  • Adriana,sta uradi,bruka xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Al su ovi nafake........ brat baratu ovdje su Madriđani trebali voditi sa četiri gola razlike

                      Comment


                      • Ne moze Eden sam,a trenutno je zaista sam,Mata prava lopata

                        Vladane,ne poredim Falcao-a i Tevez-a pa da su razlicit tip igraca,oni su potpuno isti,koriste isti prostor i sve,ovaj bi u Bayern-u 50 zabio sigurno,a sto je jos vaznije zabio bi kada je najteze

                        Meni Fresko nije Cavani bolji od Falcao-a
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Nije Cavani bolji od Falcao-a. Barem ne meni.

                          Btw, koliko je Atletico mocan postao od kada im je trener Diego Simeone.

                          EDIT: FALCAO!

                          Bruka koliko ih je Atletico ubio, bruka!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Nisu oni meni nikako isti tip, no ispricali smo tu pricu toliko puta vec, niti ces ti promijenit' moje misljenje, niti cu ja tvoje.

                            Vidjecemo ako predje u Bajern koliko ce ih dat'

                            Aoooooooooo evo i het - trika. Kakva masina, ubica
                            sigpic

                            Comment


                            • Mnogo uigranija ekipa,svaka cast...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Falkao!!!!! A koliko nije normalan... Jos se premisljam da l' ce da metne het-trik do poluvremena...

                                Comment

                                Working...
                                X