Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni nije jasno zasto je Cluj mogao samo u H.

    Comment


    • Ljudi niko ne komentarise Iniestin izbor za najboljeg igraca Evrope?
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Ljudi niko ne komentarise Iniestin izbor za najboljeg igraca Evrope?
        Zato sto je nagrada smejurija...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Zato sto je nagrada smejurija...
          I to sto kazes... Mogao je on ranije to da uzme. Po meni nikako nije zasluzio ove godine.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Kad vidim koj levati imaju pravo glasa, ma bjaži

            Čuj Tiro imo pravo glasa, Uefa otišla u k****

            Comment


            • Iniesta je zasluzio ovu nagradu. Dosta je vise Messia i Ronalda, realno.
              sigpic

              Comment


              • Ako nista drugo zbog reprezentacije je zasluzio.Ko zna kada ce se sledeci put desiti da neka reprezentacija bude sampion na tri velika takmicenja, a Inijesta je taj pojedinac koji je malo odskakao od ostalih.

                Comment


                • Cavi je pre zasluzio da dobije, i to jos pre nekoliko sezona, ali dobro, Inijesta definitivno ispred Mesija

                  Comment


                  • Nakon što je Fifa sramno pokrala Iniestu 2010 ovo dođe kao neka vrsta kopenzacije, mada realno nema se šta prigovoriti mađioničaru zvanom Andres Iniesta ;)

                    Comment


                    • Ova nagrada je goli k*rac,ali mi je drago sto Mesi nije uzeo Nego to su nebitne stvari,pa da se vratim na grupe

                      Junajted ima lak posao(makar na papiru).Jedino sto moze da ih zajebe je rotacija koju Ferguson primjenjuje kada podcijeni protivnika.Zbog toga su ispali prosle sezone.Mada sam siguran da Ferguson nece ponovo grijesiti
                      I Celsi mi je sigurni putnik,a ni Arsenal ne bi trebao da ima problema.
                      Siti mi uopste nije siguran jer ocekujem da ih Real pregazi oba puta a nadam se i da ce Dortmund ove sezone biti onaj pravi.Ajaks,po meni,nema sanse.
                      A-Tu bi Porto trebao da vodi glavnu rijec.Nadam se da PSZ nece proci grupu...
                      C-Ne znam sta da kazem za Milan.Nemaju ekipu ali valjda mogu da prodju grupu(licno me zabolje za njih,ja bi volio da prodju Zenit i Anderleht )
                      Juve prolazi 100%
                      F-Bajern je za mene glavni favorit za osvajanje i vjerujem da ce se prosetati grupom.Valensija vjerovatno druga.
                      G-Navijacu za Seltik

                      Comment


                      • 1.Real
                        2.Dortmund
                        3.City/Ajax
                        4.Ajax/City

                        Comment


                        • Dinamo ipak nema čemu da se nada u ovakvoj grupi pored 3 objektivno mnogo jača kluba. Ako ništa zaradit će dosta od ulaznica jer će vjerujem protiv PSGa i Porta biti pun Maksimir. Kyev je dosta jači od njih tako da neće moći ni do tog 3. mjesta koje vodi u ELu, sem ako se ne desi neko pravo čudo.

                          Bit će teško Cityu u toj grupi smrti, ne bi me iznenadilo da ih Borussia iznenadi. I ova Borussia zaista nema sreće, uvijek u grupu smrti.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Realno,trijumf Dortmunda nad Sitijem ne bi bio iznenadjenje

                            Comment


                            • BREAKING NEWS: Manchester City place £40 million bid to switch Champions League Groups with Arsenal.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Dusan View Post
                                I meni nije jasno zasto je Cluj mogao samo u H.
                                Originally posted by Maric91 View Post
                                Ne znam po kojoj logici je Kluz mogao samo u grupu H
                                Zbog TV prenosa unapred je odluceno da Bayern i Dortmund ne mogu da igraju iste veceri,
                                s toga je Cluj morao u grupu H.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X