Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Sanse da ga Bayern ne da otprilike 0,000001 % , ako je Juve mocan da da 4 , onda imaju sanse ..

    I onda , sanse da Bayern primi 4 otprilike 0,000000000001 % , tako da je Juve gotov
    Никад не отписуј Италијане ;)

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Никад не отписуј Италијане ;)
      Jel zamisljas trenutak kako prolazite nakon produzetaka i kako dolazis da nam mozak popijes na slamku ovdje,reci iskreno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment




      • Ovaj se posprda i sa Soneton
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ja gledao "Bolji zivot" na rts, bas uzbudljivo bilo...ko jos gleda Ligu Sampiona.


          Kakav car..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post


            Ovaj se posprda i sa Soneton
            Svaka cast i velike su ovo pare,valjda se koja odvoji i ovo da kupi,nije skupo ne mora se furati na Flacaoa,El Tigre

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • http://4.bp.blogspot.com/-il5odpomiT...pry0sJDWqi.gif

              Jos uvek ne verujem...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • https://imageshack.us/a/img195/2690/risingtifo.gif

                Ne znam da li je vec neko ovo postovao ali u svakom slucaju vredi jos jednom
                Last edited by Senor; 09-04-13, 23:07.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jel zamisljas trenutak kako prolazite nakon produzetaka i kako dolazis da nam mozak popijes na slamku ovdje,reci iskreno
                  E taj film nes' gledat

                  Ja samo se nadam, tj ocekujem da se casno oprostimo. Ne moramo cak ni da pobedimo, vec jednostavno nek ostave srce na terenu. Nek igraju pozrtvovano pa sta bude, a ne ko u Nemacku kad su igrali ko babe.

                  Comment


                  • Koji je as ovaj Prnjatovic za Thompsona :

                    ,,Imao je puno autoriteta , nije mnogo grijesio,,
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Veceras opet dva gola iz ofsajda kad sudi Craig Thompson .

                      Ja stvarno ne znam na koju foru taj kreten sudi , bukvalno se ne sjecam utakmice koju je on sudio , a da nije pravio katastrofalne greske , najgori sudija .
                      I ja sam se veceras pitao po cemu pamtim ovog kretena lose, bio sam ubedjen da je nesto vezano za Partizan ili reprezentaciju.Bilo miu je mrsko traziti malo dublje u proslost.

                      Kabaljero zamalo da postane junak dvomeca, nakon svega mu treba skinuti spomenik na osnovu svega sto je branio u dvomecu sa Dortmundom.Najzasluzniji sto je Dortmund drzao u igri.Da se razumemo oko jos jedne stvari, treci gol nije regularan jer je iz ofsajda.Ali iskreno me zabole zato sto je Malagin drugi gol bio isto iz ofsajda, tako da su tu kvit.Ovakav mec se vidja jednom u deset godina, vecina nas je u kladionici skakala od srece kada je Santana postigao pobedonosni gol.

                      Na kraju je presudila Klopova izmena kada je izvadio Gundogana, a ubacio Humelsa jer je to na neki nacin zbunilo protivnika.I Subotic i Santana su se ubacivali iz drugog plana na sta fudbaleri Malage nisu ocekivali i ti igraci su na kraju i doneli preokret.Obojica su bili inicijatori kod drugog i treceg gola, a do tada je Malagin bunker delovao da je neprobojan+fantasticni Kabaljero na golu.Odradili su ono sto se od njih zahtevalo, sada kada budu igrali u polufinalu nece igrati pod pritiskom kao veceras jer koga god izvuku nece biti favoriti, tako da ocekujem da ce kao i u gurpnoj fazi kao i protiv Sahtjora da loptu prepuste protivniku i tako ce se osloniti na njihovo najjace oruzje-kontre.

                      Svaka rec je suvisna.



                      Spoiler


                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Jel zamisljas trenutak kako prolazite nakon produzetaka i kako dolazis da nam mozak popijes na slamku ovdje,reci iskreno
                        Овај део је јако интересантан

                        Као навијач морам да се надам, само штета је што ми је овог пута само то остало

                        Comment




                        • Kakav smijeh

                          1:05 Kakva faca
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Spoiler



                            Nisam znao za ovo, ako nista drugo ispunili su ceo stadion.
                            Rossonero bi kao navijac Milana trebao da zna na kojoj utakmici je bila ova koreografija.


                            Spoiler


                            Mosa!

                            Comment


                            • Sjajne dve utakmice veceras su odigrane , al inisam se ni u ludilu nadao da Turci mogu da dodju do skoro pa plasmana u Polufinale ali Real je ipak dao taj gol koji im je ipak doneo zeljeno Polufinale . Drogba i dalje pokazuje da nije jos za bacanje , da moze jos toga da pruzi na terenu .

                              Ali Milionerima svaka cast za preokret koji su odradeli veceras , i zasluzili su plasman u Polufinale . Sad mislim da im je ovde kraj , tesko da mogu dalje ali ko zna sta se moze sve izdesavati .

                              I ne mogu da verujem koliki je majstor Didier Drogba





                              ps. Koji su ovi amateri da objave da Malaga ide dalje

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Veceras opet dva gola iz ofsajda kad sudi Craig Thompson .

                                Ja stvarno ne znam na koju foru taj kreten sudi , bukvalno se ne sjecam utakmice koju je on sudio , a da nije pravio katastrofalne greske , najgori sudija .
                                Covjek je uticao na ovo, treba sudiji da se zahvalimo za ovo ludilo, ajde sreca barem sto je poklonio svakom po jedan gol, mada greske odlucuju utakmice u zadnje vrijeme.
                                Zajebali su Mancester 98/99 sa ovim preokretom, znaci kakav mentalitet pobjednika, da je trebalo stavili bi jos jedan ostalo skoro dvije minute nadoknade jos xD

                                Pravo mi zao Malage ovo ce ih dobro sjebati, koliko je Borusija srecna toliko su oni unisteni.
                                Kako utjerase one golove, na silu i zelju, covjek ladno ubaci Humesla, i zajedno sa Santanom i Suboticem ih posla pred go Malage, i to je kljuc bio, sve su oni ovo zapetljali i zakuvali kod oba gola.
                                Ako je neko ovo zasluzio to su navijaci i Klop, izginuli su na tribinama, a ovaj pored terena, najbolji i harizmaticni trener na svijetu
                                I kakvi su majstori Drogba i Snajder pokazali su svoje carolije kad treba, ko bi rekao da moze Galata da priprejti, nije Real igrao u toliko losem sastavu, nije im se ovo smjelo desiti.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X