Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Class.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Vece sanse ima da Juve izbaci Bayern,nego Psg Barsu
      Ovi bez Messia mozda igraju, bez najboljeg igraca sveta igrati nikako nije mala stvar... A i Juve ne bi smeo da se otpisuje... Sacekajmo sutra rezultate, pa tek onda fantazirati o parovima 1/2 finala...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Bem ti fudbal kad moram strepiti do zadnje minute, poluvrijeme za zaborav

        Sa ovakvom igrom nemamo šta tražiti u 1/2 finalu, kako bi nas Njemci počistili da to nije humano.

        E na šta spade ovaj Real..... tragedija

        Arbeloa nogu slomio dabogda,koji imbecil mati moja mila.Idi brate pecaj,batali fudbala i to pod hitno

        CRISTIANO RONALDO !!!

        Comment


        • Osećaj kao da je sam Partizan došao do polufinala. Šta znači nemački mentalitet, nema predaje dok sudija ne odsvira kraj utakmice. Zasluženo su prošli dalje. Nije da je Malaga igrala loše ali pojedine šanse je Borusija morala da pretvori u pogodak. Ali sve je dobro što se dobro svrši.

          P.S. Dajte Real da se zezamo, da se zezamo, da se zezamo
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Varane je ispao smesan pred doktorom ove igre, koji se mora postovati
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Pazite Bajern ima 2-0, to je kako kazu najopasniji rezultat. Jos se mec igra u Torinu, nista to nije jos gotovo. Kad je njih nikad losiji Arsenal dobio na Alianz Areni onda je jasno da je sve moguce.

              Mada Bajern je meni favorit i od svih preostalih timova bih voleo da oni osvoje.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Varane je ispao smesan pred doktorom ove igre, koji se mora postovati
                Ne bih rekao da je ispao smesan. Varane je sve uradio kako treba, od ovog suta nema odbrane, to pokazuje ko je i sta je Drogba...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Pazite Bajern ima 2-0, to je kako kazu najopasniji rezultat. Jos se mec igra u Torinu, nista to nije jos gotovo. Kad je njih nikad losiji Arsenal dobio na Alianz Areni onda je jasno da je sve moguce.

                  Mada Bajern je meni favorit i od svih preostalih timova bih voleo da oni osvoje.
                  najopasniji, ali u istoj utakmici...bajern da gol, ovi moraju 4...

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Pazite Bajern ima 2-0, to je kako kazu najopasniji rezultat. Jos se mec igra u Torinu, nista to nije jos gotovo. Kad je njih nikad losiji Arsenal dobio na Alianz Areni onda je jasno da je sve moguce.

                    Mada Bajern je meni favorit i od svih preostalih timova bih voleo da oni osvoje.
                    Ako je 2-0 opasan rezultat koji onda nije Zabijes go u revansu i to je to
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ne bih rekao da je ispao smesan. Varane je sve uradio kako treba, od ovog suta nema odbrane, to pokazuje ko je i sta je Drogba...
                      Sta je uradio kako treba?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Sanse da ga Bayern ne da otprilike 0,000001 % , ako je Juve mocan da da 4 , onda imaju sanse ..

                        I onda , sanse da Bayern primi 4 otprilike 0,000000000001 % , tako da je Juve gotov
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          Sta je uradio kako treba?
                          Pa bio je odmah pored/iza njega, u stopu ga pratio, kao pravi marker, protiv ovakvog suta ne moze se nista, jedino da ga obori i da napravi penal...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Varane je ispao smesan pred doktorom ove igre, koji se mora postovati
                            Varane je jedino ispao smesan u situaciji za 2-1 kad ga je Snajder rutinski izigrao
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • leva desna leva desna leva desna NOKAUT !

                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Veceras opet dva gola iz ofsajda kad sudi Craig Thompson .

                                Ja stvarno ne znam na koju foru taj kreten sudi , bukvalno se ne sjecam utakmice koju je on sudio , a da nije pravio katastrofalne greske , najgori sudija .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X